Gry

Zbliża się darmowy weekend z Arma 3

przeczytasz w 1 min.

Darmowy weekend z Arma 3 startuje już jutro. Wszyscy zainteresowani sprawdzeniem tej taktycznej strzelanki od Bohemia Interactive powinni udać się na platformę Steam.

Wprawdzie Arma 3 nie zalicza się do najnowszych produkcji, ale zapewne znajdą się gracze, którzy jeszcze nie mieli z nią do czynienia. Lada chwila pojawi się okazja do nadrobienia zaległości. Co ważne, bez uszczuplania portfela.

Zapowiedziano bowiem darmowy weekend z Arma 3. Potrwa od jutra do 18 lutego, a wszyscy zainteresowani sprawdzeniem tej taktycznej strzelanki od Bohemia Interactive powinni udać się w tych dniach na platformę Steam.

Twórcy oddadzą tu do dyspozycji zawartość podstawowej wersji gry oraz rozszerzenia Apex. Oznacza to możliwość skorzystania z ponad 50 broni i 30 pojazdów, a także terenów o łącznej powierzchni 450 km kwadratowych. Nikt nie powinien narzekać też na oferowane tryby rozgrywki. Można liczyć na kampanię, kooperację, samouczek, szkolenia, scenariusze (dostępny będzie także ich edytor) i zmagania wieloosobowe.

Jeśli zabawa przypadnie komuś do gustu to we wspomnianym okresie można skorzystać ze zniżki na zakup gry (w wysokości 66%). Postępy osiągnięte podczas darmowego weekendu zostaną zachowane.


Źródło: Arma 3

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Michał 06
    2
    I niech mi ktoś powie że cs to gra taktyczna albo inny wot to splunę takiej miernocie w twarz !Takie gry jak arma to przez was nisza !