• benchmark.pl
  • E3
  • Zmagania piratów na nowych materiałach ze Skull & Bones
Gry

Zmagania piratów na nowych materiałach ze Skull & Bones

przeczytasz w 1 min.

Skull & Bones zadebiutuje w 2019 roku. Producent pokazał materiały, które nie tylko wprowadzają w świat gry, ale również prezentują fragmenty rozgrywki.

W ostatnich miesiącach słuch o Skull & Bones jakby zaginął. Targi E3 2018 stały się jednak dla producenta doskonałą okazją do przypomnienia szerszej publiczności o tym tytule.

Premiera gry została swojego czasu opóźniona. Wspominano, iż zadebiutuje ona w przyszłym roku podatkowym, czyli w okresie od 1 kwietnia 2019 do 31 marca 2020. Dokładnej daty wciąż nie znamy, ale okienko zostało delikatnie zawężone. Skull & Bones zadebiutować ma bowiem w 2019 roku (kalendarzowym).

Producent postarał się też o nowe materiały wideo, które nie tylko wprowadzają w świat gry, ale również prezentują fragmenty rozgrywki. Przypomnijmy, że ta koncentrować będzie się tutaj na zmaganiach piratów walczących, jakżeby inaczej, o sławę i bogactwo.

„Postaw żagle i ruszaj na Ocean Indyjski pełen skarbów i fortuny. W tym nowym edenie jest tylko jedna zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Żeby trafić na szczyt piramidy pokarmowej, musisz mieć sojuszników. Ale uważaj, wśród złodziei nie ma mowy o honorze...”


 


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    xbk123
    1
    To chyba najlepszy zwiastun jaki widziałem od lat. Zapowiada się bardzo dobrze.