Gry

Zmagania wieloosobowe na nowym materiale z The Division 2

przeczytasz w 1 min.

Za pośrednictwem nowego materiału wideo Ubisoft przybliża Strefy Mroku oraz Konflikt - dwa tryby dedykowane preferującym zmagania wieloosobowe.

Ubisoft zaczyna rozkręcać się z promowaniem The Division 2. Ledwo co mieliśmy okazję rzucić okiem na zwiastun fabularny, a już opublikowany został materiał przybliżający zmagania wieloosobowe.

Będą one obejmowały między innymi Strefy Mroku, które znane są graczom mającym za sobą przygodę z The Division. To połącznie walki PvP i PvE, gdzie do zdobycia są bardzo cenne łupy. Tym razem można spodziewać się aż trzech Stref Mroku, które będą od siebie znacząco odbiegać.

Nastawiać można się również na Konflikt, czyli tryb PvP. Można określić go mianem deathmatchu 4v4. To coś dla graczy preferujących szybkie starcia, w których trzeba wykorzystać odpowiednią taktykę.

Obydwa tryby przybliża poniższy materiał wideo. Zarówno Strefy Mroku jak i Konflikt będą rozwijane po premierze gry.


The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Gra trafi na PC (pomijając Steam) oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Od 7 do 11 lutego trwać będą beta testy.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bleblebleble
  5
  Ubisoft obniża płynność gier na PC na polecenie Sony i Microsoftu?

  Wspomniany pracownik zaskoczył wszystkich stwierdzeniem, że firmy Microsoft oraz Sony naciskają na deweloperów z Ubisoftu, by wersje pecetowe tworzonych produkcji miały blokadę 30 klatek na sekundę.

  http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88310


  Ubisoft: grafika w The Division pogorszona, by konsolowcy nie byli poszkodowani.

  Przedstawiciel studia Ubisoft Massive, odpowiedzialnego za grę MMORPG The Division, której premiera odbędzie się już w marcu, z rozbrajającą szczerością stwierdził w rozmowie z redaktorem kanału Team Epiphany w serwisie YouTube, że "byłoby niesprawiedliwym, gdyby wersja przeznaczona na komputery stacjonarne była wersją bardziej zaawansowaną graficznie od wersji na konsole".


  http://www.conowego.pl/aktualnosci/ubisoft-grafika-w-the-division-pogorszona-by-konsolowcy-nie-byli-poszkodowani-16475/


  The Division finalnie z dużo gorszą grafiką. Powtórzy się sytuacja jak z Watch Dogs?

  „Obecnie deweloperzy są pod dużym naciskiem wydawców, aby nie oferować wyraźnie różniących się doświadczeń [grafiki] od konsol, by nie pokazać, że następna generacja nie jest tak potężna jak PC. To chyba to, co się stało w Ubisoft Montreal.”

  „Ale oni [Ubisoft] nie przyznają, że praktyka ta polega na obniżeniu jakości grafiki w grze. O wiele łatwiej jest powiedzieć, że usuwa się rzeczy dla stabilności, co jest często kłamstwem, a tego się powinniście spodziewać przy każdej produkcji, którą będziemy tworzyć.”

  http://pclab.pl/news58390.html
  • avatar
   piccardo
   0
   Problemy 1 bardzo kiepski kreator postaci a w sumie jego brak, 2 masa cheaterów, 3 jeżeli nie grasz dużo nie wyfarmisz setu nie wchodź do DZ / PVP...