Gry

Znamy datę premiery LEGO: SW III

przeczytasz w 1 min.

Studio Traveller's Tales regularnie częstuje nas nowymi pozycjami ze świata LEGO. Teraz już wiemy - kolejna część nadejdzie 18 lutego 2011 roku.

 Warto przeczytać:
 

Pierwsi gracze zobaczyli Journey

Mało kto gardzi klockami LEGO. Zabawa z dzieciństwa miło się kojarzy, więc w połączeniu z elektroniczną rozrywką musi owocować niemałym sukcesem. Idąc tym tropem, zostaliśmy poczęstowani już paroma przygodami Harry'ego Pottera, Indiany Jonesa, czy Batmana. Nie bez uwagi pozostało uniwersum Gwiezdnych Wojen, które czeka już trzecia gra, tym razem opowiadająca o Wojnie Klonów.

Technicznie nic się nie zmieniło - wciąż otrzymujemy produkt bazujący na filmowej fabule i przedstawiający ją w krzywym zwierciadle. Kolejny raz na naszych ekranach zagości specyficzny humor trafiający zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców. Tym razem oparto się głównie na animowanym serialu Wojny Klonów, w związku z czym napotkamy postacie niespotykane w pierwowzorze z żywymi aktorami.

Rozgrywka, jak to w tytułach od Traveller's Tales bywa, jest nastawiona na przechodzenie kolejnych lokacji w starym, platformówkowym stylu. Po drodze, kierując dwoma postaciami (istnieje możliwość grania w dwie osoby przy jednym komputerze lub przełączania się między bohaterami) rozwiążemy sporo prostych, ale dających satysfakcję zagadek. Żywotność poszczególnych części serii przedłużają rozmaite bonusy wykupowane za zebraną klockową walutę.

Miejmy nadzieję, że tak jak do tej pory, gry sygnowane logiem LEGO nie zawiodą. Prawdopodobnie już w połowie lutego nadchodzącego roku bawić się będą mogli zarówno fani Gwiezdnych Wojen jak i ci, u których priorytet w rozrywce to wciąż małe, plastikowe klocki.

Źródło: Lucas Arts

Polecamy artykuły:  
Karta do bicia rekordów - MSI GTX 480 Lightning
20 bezpłatnych aplikacji do Androida
Intel Core i7 970 - potwór wydajności w niższej cenie

 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Spirit
  0
  Nie ma jakiejś aplikacji lego, w której można stworzyć wszystko tak jak się chce????
  • avatar
   hideo
   0
   Lego Star Wars rządzi... na PSP :D poważnie! na kompy i duże konsole to przeciętna gra, ale odpalcie to na PSP i oderwać się nie można :D ta gra pasuje do konsolki przenośnej psp jak Ridge Racer (w którego też najlepiej grało mi się na psp, nawet lepiej niż na ps3 :)
   • avatar
    tom_1984
    0
    Czekam na piratów.