• benchmark.pl
 • Gry
 • Zobacz co potrafi Clutch, jeden z czempionów w Quake Champions
Gry

Zobacz co potrafi Clutch, jeden z czempionów w Quake Champions

przeczytasz w 1 min.

W strzelance id Software pojawi się wiele interesujących postaci. Clutch będzie z pewnością wymagającym rywalem.

Bethesda nie pozwala nam nawet na moment zapomnieć o Quake Champions. Wydawca gry systematycznie publikuje kolejne materiały wideo, głównie te, które przybliżają nam czempionów.

Mieliśmy już okazję do poznania możliwości Nyx'a, Scalebearera czy Anarkiego. Najnowszy materiał wideo prezentuje natomiast Clutcha. Jego największe atuty przydatne w walce to zdolność do wytwarzania pola siłowego pełniącego rolę bariery/tarczy oraz siła spokoju - umiejętność pasywna sprawiająca, że ataki będą odbijać się od niego jak od kamienia.

„Tarcza włączona! Clutch, przebudzona maszyna, dołącza do walki jako najnowszy żądny krwi czempion w Quake Champions. Zbudowany został jako robot górniczy, lecz awaria sieci podczas rutynowego transferu danych zmieniła go w zabijającą istoty organiczne maszynę. Teraz jego jedyną misją jest zlikwidowanie wszelkich oznak życia na arenach.”


Clutch dostępny jest w zamkniętej becie, którą pierwsza grupa testerów rozpoczęła 6 kwietnia. Być może ktoś z Was miał już zatem okazję do zapoznania się z jego możliwościami?

Źródło: bethesda

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  q3sniper
  2
  Szkoda tylko, że serwery są przeciążone i nie mam możliwości ściągnięcia gry ;(
  • avatar
   SoulRak3r
   1
   Trochę słaby ten champion. Nie podoba mi się koncepcja gry z taką postacią. Ten wygląda jak bloker do teampleyu a quakea mocna strona mają byc duele :( Na razie napalam się na granie zwykłą defaultową postacią bo wtedy może będzie trochę quakea w quakeu. Im więcej tych championów tym gra zaczyna przypominać coś zupełnie innego. No nic, pożyjemy zobaczymy.
   • avatar
    sn00p
    -3
    Też dostałem. Niestety te nasz klucze działają tylko 4 dni. Wydaje mi się że to dobry pomysł. 4 dni wystarczą by protestować grę i więcej osób będzie mogło spróbować. Każdy kto się zgłosił z pewnością dostanie dostęp. Prędzej czy później :)
    • avatar
     Konto usunięte
     -3
     Sprzęgło :)
     • avatar
      Fenarid
      -4
      Te klucze nie działają 4 dni, przynajmniej ten co ja dostałem. To serwery włączają tylko na weekendy, przynajmniej na razie.
      • avatar
       rlistek
       -6
       AAAaaaahahaahha.... Dostałem klucz do bety! :D \o/

       Witaj!

       Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
       Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

       Połącz konto już teraz.

       Zaloguj przez 1Login