Gry

Zodiac Killer dodatkową misją w Watch Dogs 2

przeczytasz w 1 min.

Zamawiający Watch Dogs 2 przed premierą będą mieli okazję do wytropienia bezwzględnego mordercy.

Producenci gier robią wiele, aby zachęcić graczy do przedpremierowych zakupów. Niestety, nie prześcigają się w jakości swoich propozycji, ale dodatkowej zawartości dołączanej do wcześniejszych zamówień. Nie zabraknie tego również w przypadku Watch Dogs 2.

Ubisoft zaprezentował krótki zwiastun, który koncentruje się na dodatkowej misji - Zodiac Killer. Dostęp do niej uzyskają osoby zamawiające Watch Dogs 2 przed premierą, które będą miały tym samym okazję do wytropienia bezwzględnego mordercy. Nikt nie ukrywa przy tym, iż całość stanowi odniesienie do rzeczywistości, seryjnego mordercy dokonującego swojego czasu zbrodni w San Francisco. Poza samą misją, gracze otrzymają też dodatkowy strój dla bohatera.

„Zamów już teraz, by dostać dodatkową misję Zodiac Killer: morderca sieje grozę w całym Oakland, a policja nie jest w stanie go namierzyć. Rozszyfruj wiadomość i zapoluj na naśladowcę!”


Przypominamy, iż premiera Watch Dogs 2 odbędzie się 15 listopada, ale termin ten dotyczy jedynie konsol Xbox OnePlayStation 4. Wersja PC została ostatnio opóźniona i trzeba będzie poczekać na nią do 29 listopada.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    NextGen1987
    9
    Wycinają misję z gry (może nawet całkiem dobrą) tylko, aby ''szantażować'' niezdecydowane osoby, albo takie co nie chcą stracić żadnej zawartości z gry.. Tanie i żanujące rozwiązanie.
    NIE dla pre-orderów! :P