Gadżety

Zortrax M200: polska drukarka 3D najlepsza na świecie

przeczytasz w 1 min.

Drukarka Zortrax M200 pokonała 399 innych urządzeń z całego świata w rankingu 3D Hubs.

Zortrax M200

Popularny holenderski serwis 3D Hubs opublikował najnowszą edycję zestawienia najlepszych desktopowych drukarek 3D na świecie. Niezmiernie miło jest zobaczyć, że na pierwszym miejscu znalazł się model M200 polskiego producenta – firmy Zortrax. 

Drukarka Zortrax M200 pokonała 399 innych urządzeń z całego świata. Polski produkt uzyskał 4,81 punktu na 5 możliwych – nota została ustalona na podstawie 243 recenzji. Wynik ten okazał się najwyższy wśród desktopowych drukarek, które zrecenzowane zostały więcej niż 25 razy. 

3D Hubs to serwis, w którym właściciele drukarek 3D mogą otrzymywać zlecenia na wydruki od osób, które nie dysponują takim sprzętem, a jednocześnie największa na świecie społeczność skupiona wokół druku 3D. Jest to też autor zestawień najlepszych i najpopularniejszych urządzeń tego typu. Założona w Olsztynie firma Zortrax ma więc powody do radości. 

„Wyróżnienia otrzymywane od społeczności skupionej wokół druku 3D cieszą nas podwójnie, pokazują bowiem, że stworzyliśmy produkt, który odpowiada na realne potrzeby użytkowników” – powiedział Rafał Tomasiak, CEO Zortrax. „To zresztą już drugi raz, gdy społeczność 3D Hubs doceniła nasze rozwiązanie – w ubiegłym roku nasza drukarka została uznana za najlepsze urządzenie typu plug&play”.

Zortrax M200 ranking

Drukarka Zortrax M200 chwalona jest przede wszystkim za atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Urządzenie kosztuje niespełna 7 tysięcy złotych i kierowane jest przede wszystkim do profesjonalistów. Obecnie model M200 sprzedawany jest w 49 krajach świata.

Zestawienie najlepszych desktopowych drukarek 3D (a także inne rankingi tematyczne) znajdziecie na 3D Hubs / Trends.

Zortrax M200 najlepsza

Gratulujemy, Zortrax! ;-)

Źródło: Zortrax, 3D Hubs

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  Obawiam się, że ten ranking jest nic nie warty ze względu na to, ze premiuje prostotę obsługi i wsparcie rozmaitych formatów modeli 3d. W praktyce ma to małe znaczenie. Przekodowanie z jednego formatu danych na inny umożliwiają liczne darmowe narzędzia, a podchodząc poważniej do druku 3d warto posiadać większą wiedzę w tym zakresie.

  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Taaa prima aprilis.