Wydarzenia

„Zrób to z Lenovo” II - Lenovo ponownie szuka ludzi z pasją

przeczytasz w 1 min.

Jak mówi Lenovo, nieważne czy naszą pasją jest grafika komputerowa, jazda na desce czy projektowanie ubrań – ważne by biło od nas pozytywne myślenie.

Zrób to z Lenovo 2

Rusza druga edycja konkursu „Zrób to z Lenovo”. Podobnie jak w pierwowzorze zabawa polegać będzie na pokazaniu swojej osobowości i tego, jak podążamy za swoimi marzeniami uparcie zmierzając do wyznaczonego przez siebie celu. Jak mówią organizatorzy, nieważne czy naszą pasją jest grafika komputerowa, jazda na desce czy projektowanie ubrań – ważne by biło od nas pozytywne myślenie. 

Zadaniem chętnych do udziału w konkursie osób jest zatem prezentacja siebie i swojej pasji. „Lenovo chce dotrzeć do takich osób, poznać je lepiej i pomóc im w spełnieniu ich aspiracji” – czytamy w zapowiedzi. Jeśli jesteście zainteresowani, możecie bezpłatnie zarejestrować się na stronie akcji – jedyny wymóg to ukończone 18 lat lub zgoda prawnych opiekunów w przypadku nieosiągnięcia pełnoletniości.

Warto? Warto. Zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu – Jaga Słowińska, której pasją jest grafika – otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 30 tysięcy złotych. Firma Lenovo zapowiedziała, że tym razem na uczestników również czekają atrakcyjne nagrody.

Zrób to z Lenovo 2 foto

Więcej szczegółów wkrótce.

Źródło: Lenovo

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dolph
  3
  Jupi... no to starujemy! http://www.zrobtozlenovo.pl/doersi/pokaz/59 ;)

  Mieć swoją pasję to jedno, a chęć i umiejętność zarażenia nią innych to zupełnie inna sprawa. Poprosimy o głosy!
  • avatar
   Konto usunięte
   -17
   Podoba mi sie. Gdybym wygrala 30.000 zł, kupilabym sobie nowy aparat canona z obiektywem. Tata by mi tyle nie dal aż tyle :/