• benchmark.pl
 • Gry
 • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a zaprezentowane na zwiastunie fabularnym
Gry

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a zaprezentowane na zwiastunie fabularnym

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

O nadchodzącej premierze pakietu przypominać specjalnie nie trzeba, ale Sony na wszelki wypadek co jakiś czas się na taki krok decyduje.

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a

Remastery nie cieszą sie szczególnie dobrymi opiniami, ale wyjątkiem od tej reguły jest bez wątpienia pakiet Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, na którego ostrzy sobie zęby naprawdę sporo graczy.

Producent przygotowuje wszystkie 3 dotychczasowe gry z serii w poprawionej oprawie graficznej - w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Zmienione ma by też oświetlenie, tekstury i modele postaci, a dodatkowo pojawi się nowy poziom trudności.

Zapowiedzi te wystarczają do tego, aby zainteresować wielu właścicieli PlayStation 4. Kolejnym smaczkiem jest jednak fakt, iż sięgający po Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a będą mogli liczyć na dostęp do beta testów czwartej odsłony serii.

W związku z tym o nadchodzącej premierze omawianego pakietu przypominać specjalnie nie trzeba, ale Sony na wszelki wypadek co jakiś czas się na taki krok decyduje. Tym razem opublikowany został zwiastun fabularny.

„Zanurz się w świat gry i doceń wspaniałą narrację stworzoną przez zespół Naughty Dog, gdy Drake narażając życie i wystawiając przyjaźń na próby będzie prowadzić ze swoimi bezlitosnymi wrogami wyścig o odkrycie niewyobrażalnych skarbów.”


Źródło: youtube - PlayStation Polska EXTRA

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  Ja nie miałem przyjemności zagrania w Uncharted ale po przeczytaniu samych dobrym kmentarzy i zakupie ps4 cieszę się z tego pomysłu i na pewno kupie. Szczególnie, że Naughty Dog dała mojemu dzieciństwu Crasha a nie tak dawno (w tamtym roku) skończyłem The Last Of Us, które przebiło każdą grę w jaką grałem.
  4
 • avatar
  leman97
  Ewww... tylko ten dubbing :|
  Z chęcią pogram ponownie w uncharted ale z angielskim dubbingiem :D
  1
 • avatar
  piotr7543
  Kurde szkoda że nie ma portu na PC :/. W emulatory nie chce mi się bawić XD
  -1