• benchmark.pl
 • Gry
 • Po co uciekać z nawiedzonego domu, jak można go po prostu... wyremontować?
Gry

Po co uciekać z nawiedzonego domu, jak można go po prostu... wyremontować?

przeczytasz w 1 min.

Postapo mechanik, naukowiec, ambulans, manager statku wycieczkowego – studiu Image Power nie można odmówić szerokiej oferty symulatorów, zarówno tych już dostępnych, jak i tylko zapowiedzianych. Do listy ich gier dołącza Haunted House Renovation.

Nie wiem, czy ktokolwiek marzyłby o nadzorowaniu renowacji nawiedzonych domów, jednak studio Image Power stwierdziło, że to znakomity pomysł na rozgrywkę nie z tej ziemi. Zapowiadają, że pojawi się realistyczna i klimatyczna oprawa, wiele zróżnicowanych typów złych mocy, a także postaci do wypędzenia.

Jak będzie wyglądać Haunted House Renovation możecie sprawdzić na poniższym zwiastunie:

Paranormalne zlecenia dla fanów horrorów

Wśród wielu zleceń z całego świata gracz wybiera to, które mu najbardziej odpowiada i przystępuje do oczyszczenia domu z duchów, gnomów czy demonów. Można je wypędzić za pomocą wody święconej lub skomplikowanych rytuałów np. wciągania odkurzaczem.

Po zrobieniu porządku z potworami, przechodzi się do remontu:

Pierwsze wrażenie klientów jest najważniejsze. Oddając zlecenie musisz zadbać o to, by dom nie wyglądał już na nawiedzony. Zmieniaj tapety, meble i maluj ściany. Nawet, jeśli nie uda Ci się pozbyć złych mocy, postaraj się je odpowiednio ukryć przed klientami.

Gra jest rozbudowaną kampanią dla jednego gracza i ma zostać wydana na konsole oraz PC w 2023 roku.

Co myślicie o tej grze? Kupicie?

Źródło: imagepowermy, youtube

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ocw1987
  0
  Zabawna :)
  • avatar
   oxygen3
   0
   Ściąga z House Flipper gdzie również jest jeden nawiedzony dom do wyremontowania, który zapewne zainspirował i tchnął w producenta wydania niby czegoś nowego.