szkoła
Średnia

Hulajnoga elektryczna czy bezprzewodowe słuchawki mogą uprzyjemnić dojazd lub dojście do szkoły (i do domu). To gadżety, które może i nie są niezbędne, ale na pewno są praktyczne. Jeszcze bardziej przydatny może okazać się laptop z wydajnym procesorem, wygodną klawiaturą i pojemnym dyskiem, który pozwoli każdemu uczniowi chłonąc naukę jeszcze efektywniej, a w czasie relaksu – bawić się i rozmawiać ze znajomymi. Między innymi na te urządzenia, ale też dobre monitory, które zapewniają nie tylko wysoką jakość obrazu, lecz również odpowiedni poziom ergonomii, zwracamy uwagę w naszym zestawieniu. Oto ciekawe produkty na powrót do szkoły średniej.

 • Asus VivoBook 15 x512ua

  Asus VivoBook 15 x512ua

  Niemal bezramkowy ekran, wygodna klawiatura oraz akumulator pozwalający się bawić i uczyć przez cały dzień. To właśnie cechy, jakimi może pochwalić się ASUS VivoBook 15. Dobra karta sieciowa i zintegrowana kamera HD pozwalają pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi ze szkoły i spoza niej, a procesor Intel Core i7 zapewnia komfortowe warunki do grania w mniej wymagające gry, oglądania seriali czy nauki. Do tego wszystkiego laptop naprawdę dobrze wygląda – w każdym z 4 dostępnych kolorów!

 • Lenovo Legion Y540 (15)

  Lenovo Legion Y540 (15)

  Jaki powinien być laptop dla licealisty? Taki, który podczas nauki ani w trakcie zabawy nie odmówi posłuszeństwa. Procesor Intel Core i7 lub i5, grafika klasy GeForce RTX 2060, nie mniej niż 8 GB pamięci RAM i pojemny dysk mogą to zapewnić. Lenovo Legion Y540 z 15,6-calowym ekranem Full HD i podzespołami, które pozwalają na uruchamianie gier w takiej rozdzielczości, spełnia wszystkie te wymagania. A do tego dorzuca jeszcze podświetlaną klawiaturę, szybkie Wi-Fi, odświeżanie 144 Hz i głośniki z Dolby Atmos.

 • CA Marble CA-1729 BT białe

  CA Marble CA-1729 BT białe

  Muzyka jest ważna w życiu każdego człowieka, ale nigdy chyba nie jest ważniejsza niż na etapie licealnym. Najchętniej nie rozstawałoby się z nią nigdy, a już na pewno nie trzeba z niej rezygnować w drodze do i ze szkoły czy też podczas treningu po zajęciach. Dokanałowe słuchawki CA Marble CA-1729 BT pozwalają cieszyć się nią w każdym momencie dnia, a bezprzewodowa komunikacja eliminuje problem plączących się kabli. Mikrofon HD do rozmów i 6-godzinny czas pracy to kolejne atuty na liście.

 • Creative Muvo Play

  Creative Muvo Play

  Szkoła średnia to czas niesamowitych przygód – zadbaj o to, by towarzyszył im dobry soundtrack. Pozwala na to głośnik Bluetooth, taki jak Creative Muvo Play o wadze 360 g. Dzięki niemu muzykę dla całej paczki możesz mieć zawsze przy sobie. Ma podwójne mikromembrany i pasywne membrany basowe zapewniające głębokie brzmienie. Wodoszczelna konstrukcja i 10-godzinny czas pracy to kolejne istotne cechy.

 • Hulajnoga Motus Scooty 8,5 Power <span>w abonamencie od Plusa</span>

  Hulajnoga Motus Scooty 8,5 Power w abonamencie od Plusa

  Musisz dojeżdżać do szkoły? Rób więc to tak, jak przystało na XXI wiek: na hulajnodze elektrycznej. Ale nie byle jakiej – przyjrzyj się modelowi Motus Scooty 8,5 Power, który w mgnieniu oka rozpędza się do 25 km/h i równie bezproblemowo się zatrzymuje, gdy dotrzesz do celu. Antypoślizgowa mata i duże pompowane koła gwarantują komfortową jazdę, a oświetlenie z przodu i z tyłu – bezpieczeństwo. Z kolei wymienny akumulator pozwala jeździć dłużej i dalej. W Plusie można wziąć ją na abonament, rozkładając jej cenę na dogodne raty oraz otrzymując pakiet 60 GB z LTE bez końca w ofercie z internetem.

 • iiyama Prolite XU2294HSU-B1

  iiyama Prolite XU2294HSU-B1

  Coraz częściej podczas nauki patrzymy nie w książki, lecz na ekran monitora. Ważne więc, by ten dbał o nasz wzrok. W modelu iiyama ProLite XU2294HSU-B1 odpowiadają za to dwie funkcje: (eliminująca migotanie) Flicker-free oraz redukcja światła niebieskiego. Na tym, rzecz jasna, nie kończą się zalety tego urządzenia z 21,5-calową matrycą VA o rozdzielczości Full HD. Nie bez znaczenia jest też choćby regulacja pochylenia, a komplet gniazd i wbudowane głośniki stanowią dopełnienie całości.

 • iiyama G-MASTER GB2560HSU-B1

  iiyama G-MASTER GB2560HSU-B1

  Nie ma to jak relaks po szkole przy ulubionej grze. Nieważne, czy jest to strategia, strzelanka czy MMO, 24,5-calowy monitor iiyama G-Master GB2560HSU-B1 z 1-ms czasem reakcji pozwala cieszyć się całkowicie komfortowymi warunkami do zabawy. Dzięki rozdzielczości Full HD i funkcji Black Tuner wszystkie szczegóły na ekranie są dobrze widoczne. Z kolei odświeżanie 144 Hz i technologia FreeSync to gwarancja nienagannej płynności, jakiej można (i należy) wymagać od rasowego sprzętu dla graczy.