AKCESORIA WSZYSTKO CO NIEZBĘDNE

Drobnostki, gadżety, dodatki… krótko mówiąc: akcesoria. Niby to grające trzecioplanowe role, a jednak niezwykle ważne, gdy chce się stworzyć optymalne warunki do efektywnej nauki. Oto wszystko, co może się przydać w pokoju, jak i plecaku ucznia czy studenta.

scroll down
image
 • TP-LINK powerbank TL-PB20000

  TP-LINK powerbank TL-PB20000

  Nagle rozładowany telefon? Nigdy więcej! Naładowany do pełna powerbank TP-Link TL-PB20000 oddaje do Twojej dyspozycji 20 000 mAh. To dość, żeby uzupełnić energię w typowym smartfonie z 4 razy. Co więcej – robi to w zawrotnym tempie, dzięki portom USB 2,1A. Taki iPhone XS naładuje się do 80% w zaledwie godzinę. Do tego masz szereg zabezpieczeń, chroniących przed zwarciami, przepięciami czy przegrzaniami. Tak więc zarówno powerbank, jak i twój smartfon oraz inne gadżety są w pełni bezpieczne.

 • Creative Outlier Air Sports

  Creative Outlier Air Sports

  Całkowicie bezprzewodowe słuchawki Creative Outlier Air Sports skutecznie uprzyjemnią drogę do i ze szkoły lub uczelni. Dzięki odpornej na pot konstrukcji, która pewnie leży w uszach, sprawdzą się też podczas biegania i innych treningów. A jak wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch, bez tego zaś trudno o efektywną naukę. Grafenowe membrany zapewniają przyjemne brzmienie, Bluetooth 5.0 i kodek aptX – bezproblemową łączność, a 30-godzinny czas pracy stanowi dopełnienie całości.

 • Creative Pebble

  Creative Pebble

  Creative Pebble to głośniki, które z powodzeniem mogą znaleźć nowy dom na biurku ucznia lub studenta. Dzięki pochyleniu ich przetworników o 45 stopni, dźwięki trafiają wprost do uszu, a zasilanie przez USB eliminuje problem z niewystarczającą liczbą gniazdek elektrycznych. Ich niewątpliwą zaletą jest też nowoczesna stylistyka, dzięki której obydwa „kamyczki” (bo tak właśnie z angielskiego tłumaczy się „pebble”) doskonale komponują się z wystrojem młodzieżowego pokoju.

 • Creative Live!
Cam SYNC 1080p

  Creative Live! Cam SYNC 1080p

  Lekcje online czy pogaduszki ze znajomymi z klasy? W obu przypadkach warto zadbać o to, by było Cię dobrze widać i równie dobrze słychać. Kamerka internetowa Creative Live! Cam Sync 1080p jest to w stanie zapewnić. Rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD i płynności 30 klatek na sekundę, a podwójny mikrofon przekazuje reszcie rozmówców wyraźny i wolny od zniekształceń głos. Cennym dodatkiem jest zintegrowana osłonka – dzięki niej zadbasz o prywatność, ale też uchronisz obiektyw przed kurzem.

 • Microsoft 365 Personal

  Microsoft 365 Personal

  Jeden pakiet, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej nauki. Word pozwoli ci szybko tworzyć notatki i prace pisemne, a Redaktor podpowie, gdy coś będzie nie tak. Excel pomoże ci w obliczeniach i graficznym przedstawieniu danych, a z PowerPointem stworzysz świetnie wyglądające prezentacje. Dostajesz jeszcze 1 TB w chmurze OneDrive, dzięki czemu Twoje pliki są wszędzie tam, gdzie i Ty. Do tego wszystkiego masz Outlooka, dającego pełną kontrolę nad pocztą i kalendarzem.

 • Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075

  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075

  Drukarka jest jednym z tych urządzeń, których w pokoju ucznia czy studenta zabraknąć nie może. Oczywiście ważne jest to, na jaki model się postawi. HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 sprosta wymaganiom współczesnego nastolatka. To urządzenie wielofunkcyjne oferuje szybkie, dwustronne drukowanie również ze smartfona, kopiowanie oraz skanowanie dokumentów. Charakteryzuje się nienaganną stylistyką i umożliwia drukowanie w sieci Wifi.

 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515

  Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515

  Uwolnij się wreszcie od kartridżów, a codzienne drukowanie stanie się tanie. To obietnica, jaką spełnia HP Smart Tank 515 – wielofunkcyjny kombajn do domu z innowacyjnym systemem uzupełniania atramentu. Same buteleczki dołączone do zestawu pozwolą Ci wydrukować nawet 18 000 stron w czerni lub 8000 stron w kolorze. Ale ekonomiczna eksploatacja to nie wszystko, na co możesz liczyć. To też prędkość 11 stron na minutę, wysoka jakość w postaci wyraźnego tekstu i żywych kolorów oraz obsługa przez smartfona.

 • HP Commuter Black Backpack

  HP Commuter Black Backpack

  Jeśli nie potrafisz usiedzieć na miejscu i szukasz sposobu na bezpieczny transport swojego laptopa, to plecak będzie najlepszą opcją. Raz, że w przeciwieństwie do torby zapewnia równomierny rozkład wagi, dwa – wciąż masz wolne ręce, więc nic Cię nie ogranicza. Szczególnie dobrze sprawdzi się plecak taki jak HP Commuter Black Backpack, który ma dużo kieszonek, w których zmieścisz resztę swoich gadżetów i akcesoriów, a do tego jest wykonany z trwałych, a zarazem przyjemnych w dotyku materiałów.