Akcesoria do laptopów

Praktyczny plecak HP - (nie tylko) na laptopa

przeczytasz w 1 min.

HP Commuter Backpack to plecak na laptopa i wszystkie inne akcesoria. Praktyczne rozwiązanie dla uczniów, studentów i pracowników, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo sprzętu, a zarazem o swój komfort.

W plecaku HP Commuter Backpack zmieścisz 15-calowego laptopa i wiele innych przedmiotów

HP Commuter Backpack to plecak na laptopa w formacie 15 cali. Pozwala go wygodnie i bezpiecznie transportować – do i ze szkoły, uczelni czy pracy, a także w najróżniejszych, codziennych sytuacjach. 

HP Commuter Backpack plecak

Trwałe, a równocześnie oddychające materiały mają być charakterystyczną cechą tego plecaka, podobnie jak wodoodporny spód czy podbicie szelek pokryte siatką. Dzięki temu ma być nie tylko bezpiecznie, ale też wygodnie. Pozytywny wpływ na komfort mają również praktyczne kieszenie i zaczepy – specjalnie na smartfona, akcesoria do laptopa, klucze czy butelkę z piciem. 

Dlaczego plecak jest lepszy niż torba na laptopa?

Plecak na laptopa ogólnie jest rozwiązaniem znacznie bardziej praktycznym niż torba. Raz, że równomiernie rozkłada ciężar, dwa – uwalnia ręce. Co się z tym wiąże – bez problemu można z nim jeździć na rowerze czy hulajnodze, a te środki transportu cieszą się coraz większym zainteresowaniem, bo też niejednokrotnie pozwalają szybciej przemieszczać się po zakorkowanych miastach. 

Dodatkowy atut jest taki, że to wcale nie są jakoś szalenie drogie rzeczy. Konkretnie za plecak HP Commuter Backpack trzeba zapłacić około 120 złotych.

Źródło: HP, Amazon, informacja własna

Czytaj dalej o akcesoriach do laptopów: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!