Wydaje się, iż Samsung będzie miał duży problem z tym, by zaskoczyć czymkolwiek podczas prezentacji Galaxy S6. O specyfikacji smartfona powiedziano już bardzo dużo, a teraz na tapecie znalazł się jego wygląd.
Spigen, koreański producent akcesoriów do urządzeń mobilnych, wprowadził już do swojej oferty pokrowce do Galaxy S6 właśnie. Szybko, ponieważ na premierę smartfona jeszcze czekamy, ale podobne sytuacje miały miejsce już nie raz.
Co nam jednak po samym pokrowcu? Po samym zapewne nie wiele, ale w tym przypadku w jego wnętrzu pokazano najprawdopodobniej Galaxy S6. Wprawdzie nie możemy mówić, iż smartfon zaprezentowany został w pełnej krasie, ale pewne kwestie można już wyłapać.
Względem poprzednika zanosi się zatem na zmianę umiejscowienia czujnika tętna, a także diody LED. Ramki powinny być z kolei metalowe, ale jeśli smartfon rzeczywiście będzie wyglądał tak, jak na poniższych zdjęciach to o jakimkolwiek zaskoczeniu względem stylistyki mówić nie można.
Rzecz jasna nie są to informacje pewne na 100%. Warto jednak pamiętać, iż Spigen w przeszłości właśnie w taki sposób ujawniło wygląd kilku wyczekiwanych smartfonów.
Źródło: phonearena, indiareflects