Sapphire HD5870 Vapor-X już wkrótce na rynku

Firma Sapphire przygotowuje się do wprowadzenia karty Radeon HD5870 z serii Vapor-X. Seria ta jest znana i ceniona przez graczy na całym świecie za swoją wysoką wydajność oraz skuteczną i cichą pracę wentylatora.

Image

HD5870 Vapor-X zbudowany będzie na niebieskiej, nieco krótszej od referencyjnej płytce PCB. Zostanie oczywiście wyposażona w układ chłodzenia Vapor-X. Na zdjęciach możemy dostrzec, że dwa gniazda zasilające zostały umieszczone w podobny sposób jak na kartach Radeon HD 4890. Karta zostanie wyposażona we wszystkie nowinki techniczne oferowane przez najnowszą serię kart Radeon HD5000.

Niestety nie są znane ani szczegółowe parametry techniczne karty HD5870 Vapor-X, ani też jej cena i data premiery. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących tego układu.

Image
Image

Źródło: techPowerUp

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ