WAŻNE
TERAZ

Wójt, działki i zmiana planów. Kto o nich wiedział, ten nieźle zarobi

Update Windows Phone 7 popsuł telefony

Pierwsza aktualizacja Windows Phone 7 nie była szczególnie fortunna dla niektórych posiadaczy telefonów Samsunga.

Trudno jednoznacznie ocenić po czyjej stronie leży wina - Microsoftu czy właśnie Samsunga, ale część posiadaczy telefonów od koreańskiego producenta musiało przedwcześnie pożegnać się ze swoimi urządzeniami.

A wszystko za sprawą najnowszej i debiutanckiej przy okazji aktualizacji. Choć u większości - i to zdecydowanej - użytkowników Windows Phone 7 przebiegła ona bez większych problemów, u około 10% albo się ona zawiesiła, albo... doprowadziła do zepsucia telefonów Samsung Omnia 7 i Samsung Focus.

Na chwilę obecną Microsoft zablokował możliwość dalszych prób aktualizacji w tych telefonach Samsunga, które jeszcze nie zostały narażone na szwank. Pewne jest natomiast, że na chwilę obecną gigant z Redmond zaliczył kolejną gigantyczną wtopę na rynku mobilności i w tej sytuacji nawet sojusz z Nokią nie stawia go na pozycji wiarygodnego rywala dla systemów Google, Apple czy RIM.

Image

Źródło: Arstechnica

Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!