WAŻNE
TERAZ

Szczycił się przestępstwami. Wiemy, kto stał za fałszywymi alarmami

Urządzenia NAS dla użytkowników biznesowych

Firma WD wprowadziła do sprzedaży cztery nowe systemy NAS. Przeznaczone są one dla prosumentów, specjalistów z branży kreatywnej oraz małych firm.

My Cloud DL2100

Z kolei seria produktów My Cloud Business obejmuje urządzenia My Cloud DL2100 (dwudyskowe) i My Cloud DRL4100 (czterodyskowe). Przeznaczone sa one przede wszystkim dla małych firm. Urządzenia z serii My Cloud Business wyposażono w dwurdzeniowe procesory Intel Atom i obsługują do 24 TB pojemności dyskowej. Urządzenia pracuja pod kontrolą systemu operacyjnego WD My Cloud bazującego na Linuksie.

Produkty My Cloud Business obsługują m.in. miejsca docelowe i inicjatory iSCSI, replikację i synchronizację plików, wbudowano w nie zintegrowany serwer FTP, serwer WebDAV, konsolę SSH oraz obsługują Microsoft Active Directory. Urządzenia zawierają wyposażenie przydatne w przedsiębiorstwach, w tym podwójne gniazda zasilające z obsługą trybu failover, dwa gniazda Gigabit Ethernet oraz współpracują z zasilaczami UPS. Produkty z serii Business mogą zostać mieć rozszerzoną do 6 GB pamięć operacyjną i pozwalają na zwiększenie dostępnej przestrzeni magazynowej przez podwójne gniazda sieciowe i porty USB. Model My Cloud DL2100 (dwudyskowy) jest dostępny bez dysków, a także w wersjach o pojemnościach 4 TB, 8 TB i 12 TB. Model My Cloud DL4100 (czterodyskowy) także jest dostępny w wersji bez dysków, a także w wersjach o pojemnościach 8 TB, 16 TB i 24 TB. Technologia Easy-Slide-Drive sprawia, że instalacja oraz wymiana dysków twardych zajmuje jedynie kilka sekund i nie wymaga stosowania śrubokrętów, zestawów narzędziowych ani elementów montażowych.

źródło: WD

Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!