Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: Acer aspire 5741G
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor:
 • Karta graficzna:
 • Płyta główna:
 • Pamięć RAM:
 • Dysk twardy:
 • Dodatkowe informacje:

Komentarze

 • Polska z najniższym abonamentem Spotify w Europie

  Ocena komentarza: 2
  i jeszcze jedno : KUPOWAĆ. Pozdrawiam

  35

 • Polska z najniższym abonamentem Spotify w Europie

  Ocena komentarza: 0
  Wiem, że w Polsce dzieje się coraz gorzej, sam wyemigrowałem, ale trochę szacunku do ziem swoich przodków kolego :)

  35

 • Akcesoria do nowego iPhone'a już powstają - będzie zdecydowanie większy ekran

  Ocena komentarza: 0
  iPhone się nie zacina i nie laguje :)

  27

 • Zamknięto dom aukcyjny Diablo III

  Ocena komentarza: 0
  Mam pytanie do fanów : Ktoś z Was wie może, czy Blizz będzie sprzedawać zestawy D3 + dodatek w jakiejś okazyjnej cenie ? Człowiek wiecznie w pracy siedzi i nie jest na bieżąco z tematem, a kocham wcześniejsze edycje Diabełka. 3jkę sobie odpuściłem po falach krytyki i poniekąd przez słodki, przypominający Warcrafta wygląd. Teraz jednak skoro widzę, że przy najnowszych poprawkach jest dobrze, a dodatek tuż za rogiem, zapowiadający się interesująco to może warto teraz kupić komplet ? Jeśli coś wiecie, proszę dajcie znać :)

  43

 • ASUS Z87I-Pro – funkcjonalność w rozmiarze mini-ITX

  Ocena komentarza: 3
  Bardzo interesująca konstrukcja z uwagi na złącze optyczne, co nie jest codziennością niestety w micro platformach, a jest jednym z decydujących czynników przy kupnie takowej. Przy budowie HTPC, bez optyka ani rusz :) Dałbym to na plus. Robią takie pod AMD ?

  20

 • Intel Haswell - od Pentium do Core i5

  Ocena komentarza: 6
  Intel robi świetne CPU, ale nie można zapominać, że nie posiada tak jak AMD, molocha jakim było ATI. Wystarczyłoby, aby AMD 'wrzuciło' do swoich APU coś pokroju procesora Hawaii. Zdetronizowałoby to Intela na polu GPU+CPU. Dlaczego tego nie zrobi? Każda firma musi zarabiać, a lepszym sposobem na to jest ciągłe pokazywanie, że ma się lepszą ofertę niż konkurencja niż jednorazowy triumf. Odbija się to także na rynku samych CPU, świadomość klienta jest podsycana pozytywnymi skojarzeniami na temat marki AMD, zaczerpniętymi z doświadczeń z APU. AMD czerpie garściami z faktu, że Intel nie może nawiązać z nimi walki w segmencie GPU+CPU. Tak samo Intel na polu CPU. Wypuszcza na rynek konstrukcje o klika procent szybsze od poprzedników. Dlaczego? Z tego samego powodu co AMD w przypadku APU. Konkurent nie jest w stanie nawiązać walki.

  43

 • Verbatim wchodzi na rynek toreb podróżnych - 7 wypasionych modeli

  Ocena komentarza: 2
  600zł ~ Tworzywo sztuczne + plastik. Porządna torba to jest moi drodzy ze skóry, zwłaszcza, za takie pieniądze.

  6

 • Przyszły rok bez nowych procesorów AMD FX

  Ocena komentarza: 0
  Posłuchaj. AMD łączy średni segment CPU z niskim segmentem GPU w swoich konstrukcjach APU. Wyobraź sobie połączenie ich topowego FXa z Hawii XT. Oczywiście bez chłodzenia cieczą w standardzie nie obeszłoby się, ale pod kątem inżynieryjnym są to w stanie zrobić. Natomiast Intel niema do zaoferowania w tym segmencie nic. Intel do swoich konstrukcji wypuszcza maksimum jakie jest w stanie opracować, AMD wybiera niską półkę, która i tak jest od konkurenta szybsza. Nadal obstajesz przy swojej tezie ?

  Co do dna Intela, źle mnie zrozumiałeś. Nokia nie była na dnie, w chwili, gdy światem zawładnęły smartfony. Upadła, później, bo przegapiła ową rewolucję. Z uwagi, że Intel nie posiada nic konkretnego do zaoferowania w obecnie forsowanym trendzie zmierza w tym samym kierunku co Nokia, ku powolnemu spychaniu z rynku. To, że oferuje najwydajniejsze obecnie CPU niewiele zda się, w chwili, gdy rynek całkowicie opanują hybrydy CPU+GPU

  67

 • Przyszły rok bez nowych procesorów AMD FX

  Ocena komentarza: 0
  Konsola stoi w prawie każdym domu, a dekada w przemyśle elektronicznym to wręcz wieczność. Tu już nawet nie trzeba rozgraniczać jaka, bo AMD dostarczać będzie hardware do obu wiodących marek. Co do Twojego GPU, żadne nie jest w stanie konkurować z nowościami AMD, Czy NV, to, że radzi sobie w 2D i w bardzo ograniczonym zakresie wydajnościowym w 3D, nie czyni GPU Intela konkurentem. Procesory graficzne Intela są na dziś dzień marginesem porównywalnym swego czasu do S3. Jedyne co mogłoby uratować Intela w tej dziedzinie to kupno Nvidii, ale na to się raczej nie zanosi.Intel jest dzisiaj jak Nokia swego czasu. Produkuje świetne rzeczy, ich procesory są najwydajniejsze, ale zaspał, tak jak Nokia z rewolucją ze smartfone. Jeżeli nie rozwinie GPU+ CPU z czasem zostanie zepchnięty do roli producenta rozwiązań serwerowych. Poważne tarapaty wiszą nad nim i to fakt, o ile nic się w ich strukturach nie zmieni. Co do porażki, a czym innym było forsowanie nieudanego Pentium4. W chwili, gdy konkurencja wprowadziła 64bitowe procesory, technologicznie lepsze i wydajniejsze Intel śrubował swoje megaherce. Wyciągnął później z tego wnioski w postaci procesorów Core, dlatego może i teraz coś robi w tym kierunku. Jeśli nie jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Nokia też kiedyś wydawała się niezatapialna, a skończyła w rękach Microsoftu. Wystarczyło zaspać raz. Intel właśnie robi to teraz.

  67

 • Klasyczny Snake w MGS V: Ground Zeroes tylko na PlayStation - wideo

  Ocena komentarza: 0
  Pisząc to liczyłem się z prostackimi odpowiedziami, ale nie przejmuj się, nie obraziłem się :)

  11

 • Klasyczny Snake w MGS V: Ground Zeroes tylko na PlayStation - wideo

  Ocena komentarza: 2
  Myślałem, że Snake to będzie jakaś mini gierka rodem z noki 3310 :>

  11

 • Przyszły rok bez nowych procesorów AMD FX

  Ocena komentarza: 2
  AMD wygrywając przetargi na dostarczenie architektury do dwóch najpopularniejszych konsol obecnego i zapewne połowy kolejnego dziesięciolecia, czyli PS4 i Xbox One wygrało życie, że tak powiem. Ze strategicznego punktu widzenia jest to nawet lepszy ruch niż zakup ATI, choć bez tego nie mogłoby teraz królować w dziedzinie konsol. AMD dobrze wie co robi. Biorąc pod uwagę, że wcześniejsza generacja konsol 'żyła' przez 10 lat, można przypuszczać, że i obecna tak długo zabawi na rynku. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie nowe multi platformowe gry będą dostosowywane do ich architektury Intel może znaleźć się w poważnych tarapatach, przy których ich rynkowa porażka z czasów wydania przez AMD Athlona 64 będzie niczym. Pożyjemy zobaczymy, jednak pewnym jest, że Intel musi wzmocnić dział zajmujący się projektowaniem GPU, bo przy obecnym poziomie rozwoju i coraz większej popularności APU jest daleko w lesie. AMD jeszcze nas zaskoczy, to tylko kwestia czasu :)

  67

 • Laptop Eurocom Panther 4.0 - teraz też z układami Intel Ivy Bridge-E

  Ocena komentarza: 0
  Wizualnie przypomina konstrukcję z przed kilkunastu lat. Moc jest, ale zewnętrzny designe pozostawia wiele do życzenia.

  12

 • Batman: Arkham Origins - optymalne karty graficzne

  Ocena komentarza: 0
  Czyli nic się nie zmieniło, a nadal nie można mieć dodatkowej karty Nv tylko do obliczeń Physix ? (AMD + Nv)

  27

 • Batman: Arkham Origins - optymalne karty graficzne

  Ocena komentarza: 4
  Nie jestem trochę w temacie od kiedy siedzę na laptopie tylko, więc zapytam - Co Ci liczy ten Physix ? Procesor ? Bo karta AMD raczej nie.

  27

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti - znamy specyfikację, datę premiery i cenę

  Ocena komentarza: 0
  Przecież to nie tylko kwestia taktowania. Jest jeszcze więcej rdzeni CUDA, więcej TMU, tak więc różnice mogą być większe. Może teraz Nvidia dogoni tym swoim Ti, Radeona 7990 :)

  89

 • Co zobaczysz na tegorocznym PGA?

  Ocena komentarza: 0
  MSI miało najładniejsze kobiety :)

  46

 • Galaxy Note 4 wzniesie funkcję bezprzewodowego ładowania na wyższy poziom

  Ocena komentarza: 3
  Z tymi aktualizacjami to jak z nowymi sterownikami do kart graficznych. Niby fajnie, że się pojawiają, ale co to daje... Ja nie znam ani jednej osoby która by powiedziała "Zainstalowałem nowe sterowniki, teraz jest szybciej", albo, że coś bardzo znaczącego zaczęło działać, bo wcześniej miało problemy. Dzwoni? Sms wysyła? Internet działa? Menu jest płynne? Muzyka gra? No to chyba wystarczy, to jest telefon, a nie reaktor atomowy

  37

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 1
  Wiem ile wtedy co kosztowało, miałem MXa2, wszystko inne nie było warte ceny. Niektóre GF3 były potem znośne,ale i tak słono. Dopiero ATI serią 9 dało pstryczka w nos NV, wtedy chyba poczuli się zbyt pewnie, bo już przestali wypuszczać karty w bardzo konkurencyjnych cenach jeśli chodzi o najwydajniejsze konstrukcje :)

  100

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 2
  Nie wiem czy pamiętasz serię ATI 9700 :) mieściła się w tych widełkach. Wiem, że to też 'dawno' temu, ale mniej więcej od tego okresu zaczął się jakiś dziwny szał z cenami, może to wina NV która wypuściła pierwszą suszarkę 5800Ultra za 3000zł :) ,tak też zaczęła się era turbin

  100

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 5
  Zapaleńcy, bogacze, lub dzieci naciągające rodziców. To nie te czasy, gdy najwydajniejsze karty chodziły po 1200 - 1500zł,a i tak wtedy była to wręcz bezczelna cena. Dziś najwydajniejsze konstrukcje chodzą po 3000 wzwyż w dzień premiery (Chyba Nas trochę oszukują naciągają co ? :) ). Nie oszukujmy się, żeby pograć spokojnie we wszystko wystarczy w zupełności karta ze średniego segmentu wydajnościowego. Lepiej polecieć sobie w ciepłe kraje, zobaczyć trochę świata, bo on nie kończy się na klatkach na sekundę :)

  100

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 2
  Tutaj nie ma żadnego ale. To są karty do gier :)

  100

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 1
  To tak jak z samochodami, 'nie możesz porównać samochodu z silnikiem 3.0 benzyna do hybrydy, Ty w hybrydzie masz dwa silniki, wyniki spalania są nieważne, Ty masz dwa ja mam jeden silnik'.... bzdura. Auto to auto, karta graficzna to karta graficzna, niech ma i 12 rdzeni, wydajność to wydajność.

  100

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 7
  Masz logo NV na profilu, no nie wiem, czy ta opinia była wiarygodna ;D

  100

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 4
  Rozwiń swoją myśl

  100

 • Nvidia GeForce GTX 780 Ti: oficjalna prezentacja karty - odpowiedź na AMD Radeona R9 290X

  Ocena komentarza: 4
  AMD nic nie musi, ma najwydajniejszą kartę - 7990 :)

  100

 • AMD Radeon R9 290X: zdjęcia, specyfikacja i wydajność topowej karty Volcanic Islands

  Ocena komentarza: 2
  Ja nikomu nie rozkazuje :) Napisałem tylko, że jeżeli testy będą prawdziwe to ta karta wygrywa w 2/3 tytułów. Więc o ile to prawda - chcesz mieć PhysX kup NV, chcesz mieć najszybszą jednostkę z jednym GPU kup Radeona

  49

 • AMD Radeon R9 290X: zdjęcia, specyfikacja i wydajność topowej karty Volcanic Islands

  Ocena komentarza: 0
  Pojutrze zobaczymy jak będzie naprawdę :) Jednak wydaje mi się, że nie kłamaliby na dwa dni przed pokazem

  49

 • AMD Radeon R9 290X: zdjęcia, specyfikacja i wydajność topowej karty Volcanic Islands

  Ocena komentarza: 2
  Biorąc pod uwagę różne rozdzielczości, w grach nowy Radeon wygrał w 22 testach, przegrał w 7. W 3D Markach przegrał, tylko pytanie dlaczego nie wynik ogólny dla GPU,a tylko wybrane testy. Tak czy inaczej, kartę graficzną z tego segmentu ludzie kupują dla grania we wszystko w najlepszej jakości. Radeon wygrywa tu w 2/3 testów na grach, więc odpowiedź jaką kartę wybrać na dzień dzisiejszy macie jak na tacy. Ostatnio czytałem tu, że pamięć ma mieć 7000MHz, ktoś wie czy te 4500 to już potwierdzone ?

  49

 • Miniaturowy i niezwykle elegancki komputer Zotac

  Ocena komentarza: 1
  Aż się zalogowałem - To,że w tym artykule przedstawiony został model z Atomem nie oznacza, że ZOTAC ma tylko takie w swojej ofercie. Wręcz przeciwnie, większość mini PC ZOTAC'a jest opartych o APU AMD , do tego są tańsze niż ten przedstawiony tutaj. Jest też wersja z Core i3 :)

  Pozdrawiam

  28

 • FXI Cotton Candy: czterordzeniowy komputer wielkości pendrive'a - przedsprzedaż

  Ocena komentarza: 1
  Nikt nie zauważył, że to coś jest mega wolne ? Jedynie 'gra' chodziła płynnie, Toy Story zacina, angry birds też (zobaczcie wirujący wiatraczek w rogu ekranu). Fajna sprawa, jasne, że fajna, ale chyba jeszcze za wcześnie :) Trochę za mało w tym mocy jednak

  95

 • Polskie torrenty i te zagraniczne - czy musisz się ich bać?

  Ocena komentarza: 0
  To do Benny i Wuwu1978

  77

 • Polskie torrenty i te zagraniczne - czy musisz się ich bać?

  Ocena komentarza: 0
  Proszę :

  http://forum.pcformat.pl/Czy-pobieranie-torrentow-jest-legalne-t

  oraz :

  http://forumprawne.org/nowe-technologie/84355-pobieranie-nielegalnych-plikow.html

  i w google jest tego masa :) ogólnie to z przytoczonego 2giego linku wynika, że pomyliłem się co do programów.

  Prześwietlając internet ludzie wypowiadają się za tym, że właśnie tak jest. 24h - pobieraj co chcesz.

  77

 • Polskie torrenty i te zagraniczne - czy musisz się ich bać?

  Ocena komentarza: -3
  Z tego co pamiętam to Nasze prawo zezwala na pobieranie z internetu dowolnych treści celem ich zweryfikowania na czas 24 godzin. Więc wszystkie filmy, większość obecnych gier, programy, ściągamy/instalujemy/przechodzimy/oglądamy/kasujemy -> Wilk syty i owca cała :)

  77

 • The Elder Scrolls V: Skyrim - premiera i test

  Ocena komentarza: -2
  Nie widziałem gry na żywo w akcji, jedynie na wideo recenzjach i powiem, że animacja wszelakiego ruchu postaci , przeciwników (w szczególności smoka !) jest bardzo sztuczna i nienaturalna. W rzeczywistości podczas gry też to tak widać ? Marzy mi się taka gra w klimatach Highlander'a. Kiedyś jako małolat marzyła mi się już taka gra, gdy widziałem Morrowinda, ale świat i grafika były jakieś takie sztuczne i sztywne. Dziś grafika się poprawiła, choć nadal nie jest idealna jak na swoje aktualne możliwości. Highlander z miksem silników frostbite 2.0 + CryEngine 2/3 ,megateksturowanie Carmack'a + ogólna jakość tekstur Wiedźmina 2 + realne zachowanie ciał jakie ostatnio zobaczyłem w filmiku z MaxP 3 ... może kiedyś, za kilka lat :)

  117

 • iiyama X2377HDS: monitor 23” z matrycą IPS dla grafików i graczy

  Ocena komentarza: 0
  Ja wczoraj słyszałem w radiu o dźwięku wysokiej rozdzielczości

  63

 • Acer Allegro: nowy smartfon dostępny w listopadzie

  Ocena komentarza: 0
  To "Allegro" nie jest zastrzeżonym znakiem towarowym ? Nie ma patentu na tą nazwę ? Jeśli tak, a tak można to ok, założę sobie firmę i nazwę ją np: (drobnym druczkiem) MW i wielkimi literami Coca Cola.

  9

 • Battlefield 3: gra znalazła już 10 milionów nabywców

  Ocena komentarza: 4
  Owszem kiedyś do tego dojdzie, ale jeśli byłbyś biznesmenem którego firma (nV, AMD) ma sprzęt pozwalający na taki postęp, a jednocześnie miał świadomość tego, że jeżeli sprzedasz go już dziś to pozbawisz się ogromnego źródła dochodów zrobiłbyś to, czy może jednak wydawał co roku o ileś tam procent szybszy hardware od wcześniejszej generacji ? Odpowiedź jest prosta :) AMD i Nvidia nie będą się nadmiernie spieszyć z udoskonalaniem swojego sprzętu, a producenci gier nie pokuszą się o tak diametralny skok w jakości silników graficznych, bo najprościej w świecie im się to nie opłaca :) Biznes it's biznes ;)

  120

 • Diablo III za darmo, trailer, edycja kolekcjonerska

  Ocena komentarza: 0
  Swego czasu była informacja o tym, iż Bliz pracuje nad pełnometrażowym filmem opartym o świat Warcrafta. Jeżeli doczekamy czasów ukazania się tego filmu to mamy jak w banku, że także o Diablo takowy powstanie. Film/Animacja na motywach Diablo zrobiony przez samo Blizz... marzenie ! :) Choćbym miał Bóg wie ile lat na karku to i tak pójdę na to do kina :)

  48

 • AMD Bulldozer - test, cena i premiera

  Ocena komentarza: 0
  Miałem oczywiście na myśli delikatne podniesienie taktowania 8120 do poziomu stockowego 8150 :) Tak więc jesteś w błędzie, bo 2600k pobiera znacznie więcej prądu pod obciążeniem niż buld. (nie rozmawiamy teraz o wersjach podkręconych maksymalnie).

  565

 • AMD Bulldozer - test, cena i premiera

  Ocena komentarza: 0
  Warto też dodać , że w tym teście 2600k miał wyższe taktowanie niż Buld, wyższe i to nie mało :)

  565

 • AMD Bulldozer - test, cena i premiera

  Ocena komentarza: 0
  Ciekawy test, wynika z niego, że różnice między 2600k, a Buld są na granicy błędów pomiarowych, jedynie w FarCry2 Intel ma widoczną (w tabelce) przewagę :) Tak jak już pewnie nie jedna osoba wyżej pisała - najbardziej opłaca się kupić wersję 8120. Do tego mały overclocking i i za 70% ceny 2600k mamy równie wydajny procesor :)

  565

 • Might & Magic: Heroes VI premiera strategii turowej - gra w polskiej wersji językowej

  Ocena komentarza: 0
  Zwiastun premierowy bardziej przypomina mi Diablo :)

  40

 • Valve tworzy nowego Counter-Strike'a

  Ocena komentarza: 0
  Być może filmik jest sfałszowany i to dawno temu, ale informacja o nowym CS jest prawdziwa :)

  Tak więc dajcie spokój redaktorowi, podał prawdziwe informacje i dodał filmik znaleziony w sieci, nie każdy dzień w dzień szuka fałszywych filmików z gier i wkuwa na pamięć :)

  70

 • RAGE ukończone - "To najlepsza gra w historii"

  Ocena komentarza: 0
  Miałem na myśli DVD Xbox'a ,ale uogólniłem do wszystkich, gdyż jakieś limity posiadają :)

  110

 • RAGE ukończone - "To najlepsza gra w historii"

  Ocena komentarza: 0
  Zgadzam się z większością Twoich słów, jednak czy to taki problem wrzucić tekstury wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości ? Skoro dajmy na to, gra posiada b.dobry engine, nowoczesny itd, to dlaczego nie można dodać tekstur high res ? Pomijam tutaj kwestię konsol, rozumiem, że tam jest jakieś ograniczenie miejsca na płytach itd, ale na PC ? Taki Wiedźmin 2, tekstury wysokiej rozdzielczości i już wszystko wygląda lepiej, to co dopiero, gdyby jakaś gra z wyżyłowanym enginem miała takie? No, ale cóż. (Zobacz na otoczenie wokół postaci, widać niedociągnięcia.)

  Wracając do samej gdy, miło wspominam wszystkie gry od id Software, może i ta będzie godna legendy studia i Carmack'a.

  110

 • iPad HD z rozdzielczością 2048x1546 w tym roku

  Ocena komentarza: 0
  Prawdopodobnie chodzi o obróbkę w zaawansowanych programach Picasa i odpowiedniku Windows Movie Maker.

  53

 • CoD: Modern Warfare 3 - zwiastun i III WŚ

  Ocena komentarza: 0
  Według mnie nasze CDP powinno zrobić fps'a w realiach WWII pokazując wojnę z perspektywy Polski. Obozy koncentracyjne, Godzina "W" , Rozszyfrowanie Enigmy, Bursztynowa komnata, AK, historia Sikorskiego, 40:1 masa, masa, masa innych ciekawych aspektów WWII widzianych z perspektywy Polski. Taka gra byłaby hitem na całym świecie, MEGA fabuła + silnik Wiedźmina 2 z dodatkowymi fajerwerkami + cud scenki Bagińskiego - moje marzenie

  116

 • Wiedźmin 2 nie chce działać

  Ocena komentarza: 0
  To był tylko zwrot do ludzi którzy chcieli pozwać CDP, ja nie biorę w tym udziału :) Co do sklepu to tak, masz rację, bo zawsze łatwiej wynegocjować coś ze słabszym przeciwnikiem. Przypuszczam, że sama rozmowa na temat zaistniałej sytuacji mogłaby pomóc w załatwieniu jakiejś ulgi na towary danego sklepu, choć możliwe, że także sklep we własnym regulaminie posiada wzmiankę o odcięciu się od odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy wynikające z nieprawidłowego działania, a wtedy koło się zamyka :) Jedno jest pewne, jeśli tylko CDP zachowa się fair w stosunku co do osób które nabyły ową wcześniejszą wersję to jakieś zadośćuczynienie Ci gracze otrzymają. Tego wszystkim życzę :)

  218

 • Ocenzurują internet? Europa jak Chiny?

  Ocena komentarza: 0
  Niedługo ruszy mój portal z ogłoszeniami, nie podaje nazwy, gdyż nie wiem czy pozwala na to regulamin tej strony, ale widzę, że będę musiał wykupić serwer gdzieś za UE :)

  41