Komentarze

 • Opłata audiowizualna: 15 zł miesięcznie, z rachunkiem za prąd

  Ocena komentarza: 3
  W końcu jakoś pracowników trzeba opłacić... Mam "przyjaciela" którego ojciec jest szefem zespołu co odpowiada za "organizację sprzętową"- nie wiem jak to sie fachowo nazywa, tych wszystkich przedsięwzięć w tv, np. sylwestry, mecze, koncerty itp. Ów przyjaciel to wieczny student, dorabiał sobie na lewo w ów wspomnianej telewizji u ojca. Taka tam praca typu siedź w wozie i pilnuj żeby nie ukradli kabli :) Jeździł raz na jakiś czas na 3 dni gdzieś w Polskę z ekipą i brał laptopa, żeby móc np ze mną pograć w gry, bo inaczej by się zanudził. Za jeden "dzień" takiego pilnowania brał 600zł dniówki. Najlepsze z tej historii jest to, że wyleciał ze studiów bo był komletnym idiotą i nie chciało mu się zaliczyć przedmiotu z I roku (szedł na III). I wielka tragedia, bo mieszkanie na Targówku trzeba jakoś opłacić (jego dziewczyna nadal ze mną studiuje). A że kolega został bez wykształcenia i szans na znalezienie dobrze płatnej pracy, to z pomocą znowu wkroczył ów tatuś. Kolega dostał własną ekipę i wóz i sam teraz ogarnia różne eventy. Na fejsie co tydzień nowe fotki z nowych stadionów w Polsce i innych ciekawych miejsc :) A wypłatę ma taką że ostatnio chciał nam wszystkim wakacje fundować :) Tak więc ktoś musi to wszystko sponsorować ;) A historia jest dla tych co wierzą, że ciężką pracą i nauką można osiągnąć wszystko w tym kraju :)

  72

 • Star Wars: Battlefront - pierwszy gameplay zaprezentowany

  Ocena komentarza: 1
  Boże ile ja bym dał, żeby zobaczyć grę z cyklu Star Wars zrobioną jak Planetside 2........ To byłby czysty obłęd

  35

 • Intel Z68: czy producenci płyt nas oszukują?

  Ocena komentarza: 0
  Dajcie mu bana, bo jak go czytam, to mam ochote zamknac przegladarke...

  33

 • Modern Warfare 3 vs Battlefield 3 - porównanie grafiki

  Ocena komentarza: 0
  Ja nie wiem co tu porównywać. BF3 nowoczesny silnik, grafa kładzie, a Cod to odgrzewany kotlet od 2002 roku... Jak to oni powiedzieli "Nowego silnika nie opłaca nam się wprowadzać". Bo po co skoro głupi ludzie i tak ten shit kupią. Wciskanie tego samego gówna od 9 lat. Black Ops to był mój ostatni Cod.

  119

 • 11 minut z polską Dead Island

  Ocena komentarza: 0
  E tam przesadzacie :P Jeżeli ta gra będzie miała cooperativ, to chętnie w nią pogram ze znajomymi :D Takie prawie L4D

  9

 • Intel Ivy Bridge na podstawce LGA1155

  Ocena komentarza: 0
  A kto wymienia podstawkę co nową generację? W szczególności że obecne procesory na lga1155 są w cholere wydajne. Zazdrszczę tym, którym kasy nie szkoda na nowy procesor co pół roku.

  6

 • Wielki wyciek wieści o Mass Effect 3

  Ocena komentarza: 0
  http://midnighteyegoku.deviantart.com/art/Tali-Zorah-154246141

  33

 • Intel prezentuje MeeGo i zapowiada dalszy rozwój

  Ocena komentarza: 0
  " z myślą o smarphonach i tabletach" Mała literówka :)

  7

 • Optymalne karty graficzne do CoD: Black Ops

  Ocena komentarza: 0
  To jakieś nieporozumienie... Cod 4 na max detalach 80 fps, cod 5 na max bez problemów, cod 6 to samo, black op.... Nie mogę sprwadzić bo wiesza się już w menu ;| Nie wiem jak oni to zrobili, że mimo to że gra korzysta ciągle z tego samego silnika i tych samych rozwiązań, nie działa na 1 rdzeniowych prockach ;| 120zl poszlo w pi....

  156