Komentarze

 • Relacja z polskiej premiery wersji beta przeglądarki

  Ocena komentarza: 0
  Artykuł dobrze napisany, dzięki!
  Trzeba przyznać, że premiera IE9 beta było najbardziej oczekiwanym wydarzeniem roku.
  IE9 bije na głowę wszystkie przeglądarki pod względem wydajności przy dużym obciażeniu, ale należy pamiętać, że chyba jako jedyny posiada akcelerację sprzętową - bez niej byłby daleko w tyle. Myślę, że wkrótce Opera ASA, Mozilla oraz Google również zaimplementują takie rozwiązania w swoich przeglądarkach - wtedy MS nie będzie już raczej taki cwany :)

  29

 • Super podkręcony GeForce GTX 470

  Ocena komentarza: 0
  Karta jest już w Polsce - kilka dni temu ceny wahały się w granicach 1250zł, a teraz jest to już poniżej 1100zł - z dnia na dzień spadają :)

  14

 • Windows 8 - co szykuje Microsoft?

  Ocena komentarza: 0
  O "szybkim restarcie" kiedyś myślałem i byłoby miło gdyby ktoś napisał takiego loadera, który symulowałby komputer i restartowałby się loader zamiasrt komputera na windowsach rodziny nt. Niestety chyba nikomu nie chce się czegoś takiego zrobić :(

  86

 • Windows 8 - co szykuje Microsoft?

  Ocena komentarza: 0
  Polać Ci wódki (tylko nie za dużo)!

  Niestety dzieje się teraz tak jak to było w Win7 - każdy może sobie stworzyć własny koncept - i dobrze, ale potem połowa Internautów mysli, że czyiś prywatny koncept to "pre alpha" windowsa 8 - przykład: filmik na pierwszej stronie - widziałem go już rok temu, rewelacji brak, a teraz niewiadomo dlaczego wszyscy sie nim tak ekscytują - to już nie można sobie w photoshopie filmiku zrobić?

  Mam nadzieję, że po premierze MS zaprezentuje rysunki koncepcji Windows 8 jak to było z NT6.1. Pozdrawiam.

  86

 • Microsoft wprowadzi "pogromców iPada"

  Ocena komentarza: 0
  Asus - dobre, w dobrej cenie, Dell - brak zdania, Samsung - oni niech zajmą się wyświetlaczem - to im najlepiej wychodzi, Toshiba - mam mieszane odczucia, Sony - pewnie znowu opatentują jakąś "rewolucyjną" technologię, przez co urządzenie będzie 2x droższe...

  Czyli dokładnie jak w iPadzie.

  12

 • Firefox zaskoczył Chrome (i innych też)

  Ocena komentarza: 0
  Dokladnie, niewazne ktora przeglądarka przypadła ci do gustu - ważne że nie jest to IE (i nie żeby był do niczego, ale wiele osób nie widzi po prostu altenatyw, bo Microsoft o niczym nie mówi).
  Niestety tak samo dzieje się z Firefox'em - masa reklam w sieci, a za każde kliknięcie, administrator danego serwisu dostaje pare groszy - i jak tu nie dodać takiego bannerka na stronę? Z pewnością bannery mają ogromny wpływ na popularność przeglądarki.
  Warto również pamiętać, że wyniki badań nie odzwierciedlają rzeczywistej ilości użytkowników, bo wiele osób maskuje nazwę przegladarki, najczęściej podając się za FF. Wiele osób zainteresowało się również Chrome'em, który wprowadził nieco zamieszania. Doprowadziło to do wielu instalacji, ale z pewnością wiele osób zostało przy swojej ulubionej przeglądarce.

  Chcecie czy nie, ja zgadzam się z @tom_1984 - jeśli przeglądarka ma wyglądać jak Nero czy GG, to chyba nie tędy droga...

  44

 • Split/Second: Velocity - graliśmy

  Ocena komentarza: 0
  A i grafika nie jest jagaś szczególna. Nie wiem czy przy niższych rozdzielczościach jest lepiej, ale na 1920x1200 odbicia na szybach są okropne!!! Słaby model zniszczeń (na autach mogłyby czasem tworzyć się przynajmniej rysy...), a jazda przypomina nieco tą w konsolkach z lat 90' ( trzeba się nieźle natrudzić, żeby stracić panowanie nad pojazdem). Niestety bardzo denerwuje mnie menu, w którym należy chwilę poczekać, aż bedzie można zmienić jakąś opcję. Jednak gra ma również plusy - świetną zabawe gwarantuje tryb splitscreen (choć nijak nie mogłem dojść jak kolega ma grać na padzie, więc musieliśmy dzielić klawiaturę). Na uwagę zasługuje również duży wpływ na rozgrywkę poprzez zmienianie trasy wyścigu lub eliminowanie przeciwników w dość widowiskowy sposób. Bardzo podoba mi się również efekt załamania światła w szklanych odłamkach (podobny jak w "spajączkowanych" szybach w samochodach w JC2 - nie wiem czy ktoś zauważył).

  16

 • AMD Phenom II X6 - 6 rdzeni i jeszcze Turbo!

  Ocena komentarza: 0
  I bardzo mi się podobała :) Mimo że przeszedłem grę przed przeczytaniem :D

  150

 • AMD Phenom II X6 - 6 rdzeni i jeszcze Turbo!

  Ocena komentarza: 0
  Dlaczego piszecie, że zużycie energii jest wysokie? Przecież pierwszy rev. X4 965 miał DTP 140W, a 1090T ma DTP takie jak 955 i 965 rev.2&3.

  150

 • Allegro - rewolucja w komentarzach

  Ocena komentarza: 0
  Wszystko fajnie, ale często ktoś (a czasem i ja) sprzedaje coś w czasie urlopu i nawet a aukcji pisze, że może wysłać dopiero wtedy i wtedy, a pewnie znajdą się tacy, którzy bez zastanowienia dadzą takim osobom 1 za szybkość wysyłki...

  41

 • Ubisoft staje się zielony

  Ocena komentarza: 0
  No nie wiem czy nie spalimy więcej lasów czytając wielokrotnie instrukcję na komputerze niż czytając jej papierowy odpowiednik. Poza tym gdyby wywalili nowego DRM'a, to mniej serwerów by chodziło 24/7 tylko po to by dało się grać w Single Player...

  56

 • Just Cause 2 - graliśmy - pierwsze wrażenia

  Ocena komentarza: 0
  Zapomniałbym o ogromnym talerzu satelitarnym, podobnym do tego z Bonda, uszkadzamy go w jednej z misji:
  X: 23255
  Y: 17255

  Również należy uwazać, bo jest to teren rządowy

  35

 • Just Cause 2 - graliśmy - pierwsze wrażenia

  Ocena komentarza: 0
  Polecam odwiedzić ciekawe miejsca w grze:

  Balon:
  X: 7397
  Y: 16150

  Pistolet na bańki mydlane :P:
  X: 4247
  Y: 25959

  Waleń (mozna go rozwalić ładunkiem wybuchowym):
  X: 29658
  Y: 31349

  Rekin (a raczej atrapa):
  X: 12665
  Y: 22595

  Statek w środku lądu:
  X: 10437
  Y: 23499

  The Mile High Club (klub nocny nad chmurami):
  X: 29584
  Y: 11435

  Wyspa podobna do tej z LOST (uwaga, bo przelatując można zostac zestrzelonym):
  X: 1743
  Y: 4363

  Miłego przeglądania :D

  35

 • Just Cause 2 - graliśmy - pierwsze wrażenia

  Ocena komentarza: 0
  Wyłącz SSAO i V-Synch :)

  35

 • Windows 7 SP1 - upada mit service packa?

  Ocena komentarza: 0
  A gdzie byłeś jak były beta testy? Teraz się obudził...

  45

 • Windows 7 SP1 - upada mit service packa?

  Ocena komentarza: 0
  Polać Ci!

  "Czy to koniec legendy Service Packa, który (zwłaszcza zdaniem posiadaczy systemu XP) potrafił przenosić góry?" - myślę, że to właśnie po to zostanie wypuszczony (i to już za niedługo) SP1 do 7. Otóż wiele osób przesiądzie się (a może nawet i zakupi :P) nowy system tylko dlatego, że jest do niego Service Pack, który nie musi naprawiać kompletnie niczego aby spełnić swoją rolę.

  45

 • Praca na benchmark.pl w sekcji testowo/gamingowej

  Ocena komentarza: 0
  ech...

  83

 • Battlefield: Bad Company 2 – dodatkowy dostęp do bety

  Ocena komentarza: 0
  Phenom II x4 955 @ 3.7GHz 4GB RAM DDR3 i GTX260 @ 685/2300 i działa w miarę na 1920x1200 (jedna opcja tylko jest wyłączona). Także u ciebie coś dziwnego - może spróbuj tą opcję znależć. BTW - też czasem szarpnie :)

  68

 • Modern Warfare 2 pirackim hitem 2009 roku

  Ocena komentarza: 0
  Wystarczy, że kupimy grę na wyprzedaży (np. Steam), które są organizowane dość często, a niektóre gry możemy nabyć o 80% taniej :D

  302

 • Przygotuj się na Windows 7 - kluczowe porady

  Ocena komentarza: 0
  "Ten Paint jest głupi!" - tak skomentował nowego Painta mój 7-letni brat po tym, jak nie mógł odwrócić kolorów w obrazku.

  Sam artykuł jest bardzo dobry, przejrzysty no i te screeny :D Szkoda tylko, że testowaliście RC... Co prawda w stosunku do Gold RTMa mało się zmieniło, to parę poprawek było ;)

  86

 • Corsair Voyager GT 128GB wkrótce trafi na rynek

  Ocena komentarza: 0
  "nową pamięci flash" - powinno być "nową serię pamięci flash" albo "nową pamięć flash"

  7

 • A4-Tech X-750BF - dobry laser w dobrej cenie

  Ocena komentarza: 0
  Tak właśnie powinno być - ja mam tak samo w moim iBox'e i na wygodę nie narzekam ;)

  36