Avatar użytkownika Paweł

khaos0

data dołączenia:

Moje komentarze (16)

  • Avatar użytkownika khaos0
   khaos0
   Dlaczego autorzy tych artykułów/newsów nigdy nie piszą czegoś więcej o kategorii LTE , tylko o ficzerach, które mają wszystkie niemal nowoczesne smartfony? Przecież to najważniejsza informacja jest:
   jak kategoria terminala LTE, które pasma obsługuje itp.
   Przecież wiadomo nie od dziś, że chińskie smartfony często nie obsługują LTE w pasmie 800 MHz, co czynie je bezużytecznymi w PL niemalże.
   • Avatar użytkownika khaos0
    khaos0
    A tak jeśli ktoś nie uwierzy w moje słowa - niech zwróci uwagę ile czasu łamią już PS3. I co? Kupa.
    • Avatar użytkownika khaos0
     khaos0
     Tacy wszyscy są pewni że to zabezpieczenie zostanie złamane bardzo szybko... Zapewniam was że NIE BĘDZIE. Dlaczego? Dlatego że weryfikacja może być zaszyta w bardzo wielu miejscach w grze, i to losowo wybranych. W tym momencie potencjalny cracker niewiele będzie mógł zrobić. Gwarantuję wam, że wersje pirackie będą niegrywalne. Cracki zazwyczaj załatwiają sprawę kiedy dokonywana jest jedna weryfikacja gry. A przecież można tak zorganizować grę, aby korzystała z SOA, czyli pewne funkcje programu były zaimplementowane jako WebService na serwerach UBI.
     Z drugiej strony, pytanie brzmi - ile czasu gra będzie wspierana na serwerach UBI? 2 lata? 3 lata? A potem co - na śmietnik?
     • Avatar użytkownika khaos0
      khaos0
      http://physxinfo.com/news/942/hybrid-physx-mod-1-02-195-xx-drivers-and-win-xp-support/
      Ależ działa, tylko trzeba ładniej poprosić. A NVidia to banda fiutoow. Sami sobie w kolano strzelają w ten sposób.
      • Avatar użytkownika khaos0
       khaos0
       No to dobrze, bo już myślałem że to jakaś ściema z tym playem. Ok, sorki, nie chciałem obrazic :)
       • Avatar użytkownika khaos0
        khaos0
        Nikt Cię nie zmusza przecież do korzystania z oferty TP. Idź do innych, "lepszych" operatorów. Ale fakty są takie, że gdyby nie infrastruktura należąca do TP (w którą sporo się jednak inwestuje), to gówno by mieli klienci innych operatorów nawet w dużych miastach. Ale na szczęście jest UKE, które każe inwestować kasę w infrastrukturę a potem udostępniać ją za bezcen prawdziwie pazernym i "polskim" firmom, jak Netia, gdzie 80% udziałów ma szwedzka Telia, albo UPC Chello, czyli Liberty Global... A Astera to kto kupił? Nikt inny jak Lion Capital, jakoś chyba nie za polski fundusz. Generalnie zanim coś powiecie, to się zastanówcie - która spółka akcyjna dzisiaj jest w 100% polska?
        • Avatar użytkownika khaos0
         khaos0
         Zdajesz sobie sprawę, że bredzisz? Komu ma posmarować TP w UKE, jeśli sama szefowa UKE raczej bierze łapówy z Netii? Jakoś o tym nikt nie mówi, tylko psioczą na Tepsę... jak myślisz, dlaczego płacisz do Playa drożej? Przypadek? A może "zezwolenie" UKE? Takie bzdury potrafią wypisywać tylko ludzie nie mający o temacie żadnego pojęcia...
         • Avatar użytkownika khaos0
          khaos0
          Dżizas, jak czytam te wasze komentarze to jedyne co mi przychodzi do głowy to komentarze na onecie. Co wy macie po 13 lat? Jeden pisze ze "autor powinien sprawdzić kod gry". Zastanów się człowieku o czym piszesz. Kolejny wali takie monstrualne zdania że nic nie da się z nich zrozumieć... Naucz się trochę interpunkcji, poprawisz swoje umiejętności wyrażania myśli. Jeszcze inni narzekają że gra optymalizowana na Radeony. No i co z tego że optymalizowana, jak i tak większość gier jest z logo Nvidia...
          Co do takstu - całkiem ok, brakuje mi testu Radeona 4870X2 - skoro testujecie GTXa295 to przydałby się dwuprocesorowy konkurent od AMD. Być może wtedy BF naprawdę dostanie "kopa" i zdystansuje zielonych rywali?
          • Avatar użytkownika khaos0
           khaos0
           Chrome blokuje reklamy, oprócz reklam Google (no chyba nie strzelą sobie w kolano...)
           • Avatar użytkownika khaos0
            khaos0
            Własność intelektualna to nieporozumienie w odniesieniu do gier komputerowych - efekty pracy wielkich zespołów programistów, być może nieźle opłacanych ale mających w umowie zapis przekazania autorskich praw majątkowych na rzecz producenta (w tym przypadku EA). Tak więc to koncerny dzierżą "prawa" do utworu, i sprawiedliwość którą proponują to sprawiedliwość silniejszego - któż w sporze z takim gigantem jest w stanie wyjść obronną ręką, biorąc pod uwagę całe armie prawników na usługach EA ? Tak więc nazywanie piratów złodziejami to zwykła propaganda. I ma na celu zwykłe zastraszanie. A po co takie przecieki? Nie wiadomo, ale mogę dać głowę że jest to celowe działanie, mające na celu promowanie DRM i innych technik utrudniających życie legalnym nabywcom. Jeśli tak jest, to ja, chociaż wspieram dobre gry poprzez kupowanie ich nawet jeśli nie gram aż tyle, wrszcie dam sobie spokój. Szczególnie po kolejnej grze w rodzaju GTA IV, gdzie nie tylko trzeba zarejestrować się w kilku miejscach podając wrażliwe dane osobowe, to na koniec okazuje się że w Polsce Games for Windows nie działa w pełni i trzeba rejestrować się podając fałszywe dane dot. miejsca zamieszkania. Ale producent nie umieszcza na pudełku żadnego ostrzeżenia...
            • Avatar użytkownika khaos0
             khaos0
             Tuner spoko, tylko dlaczego soft dodatkowy (oprócz PVR2) po chińsku? I nie idzie zmienić języka (chyba że jest taka opcja ale trzeba do niej znać chiński). No i potrafi przechwytywać HD do ts z tunera dvb-t, super sprawa - w tvp hd są czasem niezłe filmy.
             • Avatar użytkownika khaos0
              khaos0
              Orange Freedom i Orange Freedom Pro, które zastąpią neostradę oferują większe możliwości. Między innymi jest to dostęp do internetu za pośrednictwem CDMA w rejonach zacofanych jeśli chodzi o okablowanie dostępowe (np. Bieszczady).
              • Avatar użytkownika khaos0
               khaos0
               Bardzo ładny nowoczesny design. Jednak proponuję wycofywać się powoli z przezroczystych gifów w tle boxów, bo wygląda to nie za ciekawie (białe kropki w rogach) i psuje efekt. Proponuję na początek zapoznać się z http://bjorkoy.com/past/2007/4/8/the_easiest_way_to_png/ a potem zastanowić się nad zmianą. W końcu pozatym era ie6 powoli odchodzi do lamusa... Drugie spostrzeżenie, to rozwalające się formularze logowania i rejestracji pod Firefoksem 2, może to dlatego że nowy layout jest jeszcze nie do końca dopieszczony.
               Cała reszta - bardzo ładna. Może trochę przesada z tym narzutem z prototype, scriptaculous itp. ale chyba taki znak czasów - Web 2.0 :). Zresztą zobaczymy jakie efekty wykorzystacie (w sumie do zwykłego ajaxowego doczytywania zawartości można napisać w 20 linijkach własną funkcję).