Avatar użytkownika

mjasinsk

data dołączenia:

Moje komentarze (7)

  • Avatar użytkownika mjasinsk
   mjasinsk
   Jakoś na Gear VR nie wyglądało to źle a zakładam, że OR będzie pod tym względem znacznie lepszy, więc za bardzo nie wiem do czego porównujesz lub co do czego. Na którym z urzadzeń opierasz swoją opinię?
   -1
   • Avatar użytkownika mjasinsk
    mjasinsk
    Przecież ta rozdzielczość o której mowa w artykule to full hd a nikt specjalnie nie zająknął się o możliwościach OR jako kina domowego. Za 1500 zł dostajesz ekran do oglądania kina domowego o rozdziałce FHD, o ile utrzymają ekrany Sasmunga dodatkowo w technologi OLED i dający wrażenie 120 calowego telewizora. Dla mnie samo to jest już czynnikiem dla którego warto wydać te pieniądze. Za 1500 zł dostaniemy najwyżej pilota i kabel HDMI do telewizora OLED 55 cali a co dopiero większego. Za rok dwa kompy będą mogły pociągnąc i dwa OR równocześnie wiec teoretycznie można by mieć rodzinny seans w świetnej jakości i na olbrzymim ekranie.
    • Avatar użytkownika mjasinsk
     mjasinsk
     THX
     • Avatar użytkownika mjasinsk
      mjasinsk
      Uczciwie trzeba przyznać , ze w Komputroniku w Wawie rano był dostępny jeden biały do wzięcia od ręki i prawie napewno były mniejsze. Mnie interesował brązowy i zamówiłem przez internet z dostawą do salonu. Teraz faktycznie strona jest już wyczyszczona.
      • Avatar użytkownika mjasinsk
       mjasinsk
       Strasznie nie lubię hejterów a na profesjonalnym vortalu powinno sie profesjonalnie wypowiadać lub chociaż z sympatia dla wszystkich uczestników. Promocja chyba zaskoczyła samego Samsunga. Trzeba sobie jasno powiedzieć że przy tej cenie wskaźnik Cena/Wartość urządzenia 10 calowego z LTE wychodzi mniej więcej 0,9 :1 więc jest znakomita. Będąc nawet największym fanem Appla nie byłbym w stanie powiedzieć że ten sam wskaźnik dla IPAD AIR zbliżą się do 1,3:1. Każdy z tych sprzętów ma swoich fanó. Ja już używałem i IPADA i SAMSUNGA i chińszczyznę (zresztą mam to do teraz w domu) i nie mogę powiedzieć żebym chciał wrócić do IPADa. Z przecieków wynika, że IPAD AIR2 też nie zaskoczy niczym tak jak nie zaskoczył w tym roku niczym Samsung Galaxy S5 w porównaniu do S4. Pojawienie się IPADa AIR2 napewno urealni cenę poprzedniego modelu i wtedy rzeczywiście warto będzie sie mu przyjrzeć.