Na szczęście niewiele! CD Projekt poinformował dziś o przesunięciu momentu premiery na maj - a dokładnie 17. maja. Powód? Oficjalnie twórcy mówią, że potrzebują po prostu jeszcze odrobinę czasu na ostateczne doszlifowanie gry.
"Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że gracze chcieliby dostać drugą część „Wiedźmina” najszybciej jak to możliwe, więc nam nadzieję, że nam to wybaczą. Wierzymy, że ten dodatkowy czas pozwoli nam maksymalnie doszlifować grę, tak aby dostarczyć maksymalnie dopracowany produkt" – podsumował Adam Badowski, szef projektu.
A już w czwartek jesienna konferencja CD Projekt. Firma obiecuje opowiedzieć nieco więcej o swoich grach (nie tylko spod marki Wiedźmina), jak i o samych przygodach Geralta. Oczywiście będziemy tam i spróbujemy się czegoś nowego dowiedzieć!