Na topie

Android 7.0 dla Huawei P9 dotarł do Polski

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Systemy operacyjne

Flagowy smartfon Huawei otrzymuje nową wersję systemu oraz nakładki graficznej EMUI.

  • Android 7.0 dla Huawei P9 dotarł do Polski
A A

Systematycznie (chociaż i tak zdecydowanie za wolno) przybywa flagowych smartfonów z zeszłego roku, które otrzymały aktualizację systemu Google Android do wersji 7.0 Nougat. Dołączył do nich także Huawei P9.

O tym, iż chiński producent postara się o aktualizację dla tego modelu wiedzieliśmy od kilku miesięcy. Po pierwsze mowa o konstrukcji znajdującej się na szczycie oferty Huawei, a pod drugie jeszcze w sierpniu pojawiły się pierwsze informacje o beta testach. Ostatnio rozpoczął się proces wdrażania finalnej wersji Androida 7.0, ale czekaliśmy na to, co dla nas najważniejsze - na jego pojawianie się w Polsce.

Właśnie teraz ma to miejsce. Napływają do nas głosy od właścicieli omawianego smartfona, którzy cieszą się już nowszą wersją systemu. Paczka waży niemal 2,3 GB i prócz wszystkich zmian wprowadzanych przez sam system przynosi również nakładkę EMUI 5.0 (fabrycznie na smartfonie zainstalowano Androida 6.0 i EMUI 4.1).

Korzystacie z Huawei P9? Dajcie znać, czy otrzymaliście już komunikat o dostępności aktualizacji.

Źródło: Huawei

Odsłon: 9383 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. mariano84
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-19 12:02

    Póki co nie mam.

    Skomentuj

  2. otlet
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-01-19 14:35

    Tradycyjnie Play czeka na Update :D I tak lepiej niż T-Mobile, gdzie update'u pewnie się nigdy nie doczekają :D

    Skomentuj

    1. majkelo1832
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-01-19 15:14

      Mam P9 z T-Mobile i od wczoraj cieszę się Androidem 7. Oficjalny zainstalowany z poziomu HiCare. Kilku znajomych ma również P9 z T-Mobile i mają aktualizację. Poprzedni soft również był oficjalny, niebrandowany. Także hejt w T-Mobile nie trafiony, gdyż dają czyste, europejskie, niebrandowane softy - przynajmniej w przypadku Huawei P9 :)

      Skomentuj

  3. POSTMAN
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-19 18:23

    Niestety mam w Play i puki co nie mam aktualizacji.

    Skomentuj

  4. lolekgda
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 09:26

    Bo nie ma na razie przez aktualizator. Tylko odpalcie HiCare na telefonie i przez To :) Od Wczoraj mam Andka 7 ale na Honor 8 a to bliźniaczy telefon i na waszych też na pewno przez HiCare

    Skomentuj

  5. pryiwumek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 14:23

    Potwierdzam to co kolega wyżej napisał, update prze HiCare, niestety nie podpowiem w którym miejscu bo nie pamiętam, w każdym bądź razie opcja nazywa się "Pierwsi użytkownicy aktualizacji systemu".

    Skomentuj

    1. POSTMAN
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-01-20 19:23

      Niestety nie mam aktualizacji w HiCare. Trzeba wejść w Hicare>serwis>pierwsi uzytkownicy>. Ale mam tam pusto.

      Skomentuj

  6. Marce
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-20 20:46

    U mnie w HiCare też pusto a tel w T-Mobile.

    Skomentuj

  7. rexio22
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-25 08:21

    A wiadomo czy na wersję Lite też wyjdzie aktualizacja do 7.0 ?