Na topie

Anno 1800 ze zwiastunem premierowym - trwa otwarta beta

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: strategia Zwiastuny gier Producenci: Blue Byte Software Ubisoft

Poza ujęciami ze świata gry możemy rzucić tu okiem na fragmenty opinii, jakie wystawiają branżowe portale. Premiera finalnej wersji gry już 16 kwietnia.

 • Anno 1800 ze zwiastunem premierowym - trwa otwarta beta
A A

Bardzo prawdopodobne, iż fani strategii zacierają ręce na myśl o Anno 1800. Premiera zbliża się coraz większymi krokami, w związku z czym nie powinien dziwić najnowszy materiał wideo.

Twórcy zaprezentowali bowiem zwiastun premierowy. Poza ujęciami ze świata gry możemy rzucić tu okiem na fragmenty opinii, jakie wystawiają branżowe portale. Krótko mówiąc, są one świetne. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie do naszego artykułu, w którym przedstawiliśmy wrażenia po zamkniętych beta testach.


Jeśli natomiast chcielibyście sami sprawdzić Anno 1800 to przypominamy, że obecnie trwa otwarta beta. Zainteresowani mogą rejestrować się za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Gdybyście zastanawiali się, czy Wasz komputer da sobie radę, wymagania sprzętowe Anno 1800 poznaliśmy wcześniej.

Premiera finalnej wersji gry już 16 kwietnia. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy).

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 5645 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

 1. Doctor
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-13 18:48

  Kampania zaczyna się niezbyt ciekawie... Że ma banalną fabułę i kiepski scenariusz to pominę, ale do tego znacznie spowalnia gameplay i ma elementy znacznie uprzykrzające życie. Dla kogoś zainteresowanego betą proponuję zacząć od gry swobodnej, bo opisany przeze mnie tryb po prostu tyłka nie urywa. A co gorsza, urywa się na 2 rozdziale, resztę można sobie dograć dopiero po premierze.

  Skomentuj

  1. tomaszkarla
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-04-13 22:37

   A mi tam bardzo się spodobała kampania :) Nie jest wybitna ale jak dla mnie w sam raz by "umilić" granie ;)

   Skomentuj

   1. Doctor
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-04-15 01:09

    No to co ja tu dużo mogę powiedzieć. Moim zdaniem lepszy jest brak kampanii niż kampania na kiepskim poziomie, ale to już kwestia gustu.

    Inna sprawa, że we wcześniejszych częściach ANNO też wolałem tryb dowolny. Nie mam tak jednak z każdą grą, bo chociażby bardzo miło wspominam kampanie z gry Zeus: Pan Olimpu - i myślę że są dobrym przykładem jak zrobić tryb fabularny poprawnie.

    Skomentuj

    1. topiq
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2019-04-15 10:58

     Dlatego zawsze jest wybór. Jeden woli kampanię i sobie w nią zagra a drugi ją oleje i będzie sobie grał swobodnie. Mi też kampania jak najbardziej podchodzi, chociaż ograniczenia są głupie. I nie chcę tu spoilerować, ale chodzi o żelazo. Bo niedaleko jest wyspa... Kto grał w betę wie o co chodzi.
     Wygląda świetnie, chodzi płynnie. Kupię i tak za rok, w GOTY za połowę ceny premierowej ze wszystkimi patchami i DLC :)

     Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!