Gry

Asura's Wrath: bohater mocniejszy od Kratosa

z dnia 2011-05-26
Marta Uzarska | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Trzeba powiedzieć, że niejaki Asura może mierzyć się z najtęższymi zawodnikami w świecie gier wideo.

Słyszymy "God of War", myślimy "walka z przeciwnikami tak wielkimi, że nie mieszczą się na ekranie". Do niedawna Kratos mógł pochwalić się najwyższym współczynnikiem wzrostu przeciwników do własnego. Wygląda jednak na to, że bohater "Boga Wojny" już wkrótce będzie musiał ustąpić miejsca Asurze - bohaterowi najnowszej gry Capcom, zatytułowanej Asura's Wrath.

Chcieliście się kiedyś zmierzyć z wrogiem tak potężnym, że jego głowa jest niemal wielkości całej planety? Powstrzymać koniec jego palca i przeciwstawić się sile tak wielkiej, że rozpala atmosferę Ziemi? Jeśli wierzyć trailerowi z gry, zaprezentowanemu na niedawno zakończonej imprezie Capcomu - Captivate 2011 - to wszystko będziemy mogli zrobić właśnie w Asura's Wrath. Japońscy projektanci gier jeszcze raz pokazują, że ich jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia, a jeśli nie wierzycie - spójrzcie:

Robi wrażenie, nieprawdaż? Asura's Wrath wydane zostanie na Xbox 360PlayStation 3 we wrześniu. Żaden z polskich dystrybutorów nie potwierdził na razie planów wydania tej gry w naszym kraju.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: YouTube

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No trzeba przyznać że trailer robi dobre wrażenie, choć grafika nie jest powalająca.
 • avatar
  LOL!! Mimo, że jestem zagorzałym fanem gier na PC-ta to ten trailer zrobił na mnie ogromne wrażenie, czegoś takiego jeszcze nie widziałem i z miłą chęcią tylko dla samej gry "Asura's Wrath", kupił bym konsolę :O
 • avatar
  ta.w nastepnym odcinku, wrogowie wielkosci galaktyki.
  Pokonuje ich jeden smialek.
 • avatar
  haha - zrobił kombosa na jego palcu i olbrzym zniszczony ?

  na pewno dużo skryptów w takich walkach będzie ( jak w bf i MW 3 )bo nie wyobrażam sobie żeby mój procek obsłużył ruszający się palec o powierzchni całego Gothica 3 lub świata w world of warcraft :]

  Zaloguj się
 • avatar
  RV6, to już było ;)
  "Tengen Toppa: Gurren Lagann"
  http://www.youtube.com/watch?v=wOOCp6sdzJc

  Swoją drogą, naprawdę dobre anime
  Zaloguj się