Na topie

Battlefield 3: beta testy ruszyły – wymagania i download

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry

Wszystkie osoby z utęsknieniem wyczekujące premiery, szumnie zapowiadanej gry Battlefield 3 mogą od dzisiaj wziąć udział w publicznych beta testach gry.

Do tej pory grę testować mogły jedynie osoby posiadające specjalny klucz uprawniający ich do wzięcia udziału w zamkniętych testach gry, taki klucz otrzymali m.in. nabywcy edycji kolekcjonerskiej gry Medal of Honor. Dzisiaj jednak koncern EA postanowił udostępnić wersję beta gry do publicznych testów, a to oznacza, iż każdy kto chce wypróbować grę od teraz ma tego możliwość.
 

AA

battlefield 3 - screen z okładki gry
 

Wersję beta gry Battlefield 3 od dzisiaj mogą pobrać posiadacze trzech platform PS3, Xbox 360 oraz PC. Konsolowe wersje gry ważą odpowiednio 1,2 i 1,3 GB, natomiast dla wersji PC rozmiar "instalki" wynosi 3,9 GB. Grę można pobrać za pomocą klienta Origin - wymagana jest rejestracja i zalogowanie na swoje konto.

Battlefield 3 beta test origin download
Kliknij aby przejść do Origin
 

Na koniec przypominamy wymagania sprzętowe gry Battlefield 3:

Minimalna konfiguracja:

  • OS: Windows Vista lub Windows 7
  • Procesor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10 lub 11, Nvidia lub AMD ATI
  • Pamięć karty graficznej: 512 MB
  • Dysk twardy: 15 GB dla wydania pudełkowego lub 10 GB dla wersji cyfrowej

Zalecana konfiguracja:

  • OS: Windows 7 64-bit
  • Procesor: Quad-core Intel lub AMD CPU
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 11, Nvidia lub AMD ATI, GeForce GTX 460, Radeon HD 6850
  • Pamięć karty graficznej: 1 GB
  • Dysk twardy: 15 GB dla wydania pudełkowego lub 10 GB dla wersji cyfrowej


Nie przedłużając zapraszamy do wypróbowania gry i życzymy przyjemnych testów.


Więcej o grze Battlefield 3:

Źródło: inf. własna, store.origin.com

Odsłon: 39082 Skomentuj newsa
Komentarze

240

Udostępnij
  1. kopczenko
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:39

    Gra wyglada b.ladnie.. jest jeszcze troche bugów m.in. z klinowaniem sie za osłonami..
    na gtx 460 1gb w 1440 z wszystkimi włączonymi opcjami na zewnatrz jest 35-40fps i wiecej a w pomiszczeniu okolo 60.
    Oświetlenie jedno z lepszych jakie widzialem

    Skomentuj

    1. Fourth Illusion
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:23

      Ta gra to dno chlap rzucony dla masy w formei dema, gra jest tak spartaczona wpada sie pod mape miga pyrka wywala, tego beta nazwac nie mozna, gdzie pojawiasz sie i wpadasz pod mape z respa ... zreszta grafika tez nie jest rewelacyjna


      zanim sie sciagnie radze to przemyslec i ogladnac filmik http://www.youtube.com/watch?v=0tA0W1w_-8I

      Skomentuj

      1. Fourth Illusion
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2011-09-29 19:25

        Edit

        Gra na ultra w cale rewelacyjnie nie wyglada @ 1080p
        120 fps jest ale co z tego jak z pod mapy moge se ....

        Skomentuj

        1. kamaleon
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2011-09-30 08:19

          Hahaha dobry zart. Juz widze twoje 120FPS na ultra. Ludzie maja srednio 40 fps na 6950.

          Skomentuj

          1. Fourth Illusion
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 12:58

            jak bys byl kumaty wiedzial bys ze dwie 6870 sa wydajniejsze od jednej 580 ;] ale ci powiem ze sie usmialem jak mi z 6950 wyskoczyles :D

            Skomentuj

          2. ptoir
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 23:45

            Gra jest świetna. Do co bugów to nie można się przyczepiać, ponieważ jest to wersja beta, wiec wpadanie pod mapę i inne takie są na porządku dziennym. Studio Dice raczej nie odda takiej wersji gry do sprzedaży. Chociaż jest tylko jedna mapa i tryb gra już mnie zachwyciła. Polecam i pozdrawiam wszystkich pre-orderów. :D

            Skomentuj

      2. xfire25
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2011-09-29 20:34

        filmik widziałem wczoraj - najgorszy mankament tej gry - czołganie ! nie dość że spierniczone to teraz będzie więcej kamperów ze snajperką i nie wiadomo czy widzimy martwego czy żywego gracza >>> :P

        w bad company 2 nie było tego problemu a jedynym bugiem w becie było latanie helikopterem

        Skomentuj

        1. pat1ryk
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2011-09-29 20:58

          Tak, w BC2 połowa grała na klęczkach teraz będą mogli campić na brzuchu.
          Szału nie ma.

          Skomentuj

          1. Fourth Illusion
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-29 21:36

            ale jest ulatwienie bo jak amsz snajperke to sie swiecisz jak psie jaja na mapie tzn blyska niby ci luneta

            Skomentuj

          2. Szymon331
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-29 23:51

            Biegniesz po planszy. Widzisz, trup albo kamper. A co mi tam. Dwa strzały: Mówi "auć" i leży dalej albo nic nie mówi i także leży dalej.
            Ty zdobywasz 50pkt albo nie. Ja tam problemów z rozróżnieniem martwy/żywy mieć nie będę ;)

            Skomentuj

          3. wormadam
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2011-09-30 07:00

            Też tego nie rozumiem, co to czołganie to jakaś niezwykła umiejętność ?

            Skomentuj

      3. artp44
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 17:06

        ale masz zajebi... laser w pistolecie :D

        Skomentuj

      4. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 20:53

        Pewnie dlatego ze to stara beta z przed kilku miesiecy, i z podstawowym lowres oteksturowaniem, i nie ma tu znaczenia jakie detale wybierzesz w opcjach i tak zestaw tekstur jest jeden.

        Wypuscili ja pewnie tylko dla sprwdzenia dzialania multiplayer na wiekszej liczbie osob by nie bylo problemow przy premierze. Nie spodziewajcie sie ze ta Beta to RC, bo na bank nie dali by do bety produktu ktory przypominal by choc w polowie finalowy, chodzi o to by byl w jakikolwiek sposob grywalny.
        Juz teraz na podstawie tych 3 dni bety jest zapowiedziany patch i to dosc spory do wersji finalnej ktory pobierze sie w dniu premiery.

        Skomentuj

    2. aleurwal
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 08:07

      Połowa nie rozumie co to jest BETA

      Skomentuj

      1. Fourth Illusion
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 13:17

        gralem w nie jedna bete, ale takiego cyrku jak tu jescze nie widzialem ze idac na mapie zapada sie po 5 osob :)

        Skomentuj

        1. QraJr
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2011-09-30 13:54

          Beta SC2 paliła karty graficzne i też było ok.

          Skomentuj

          1. Fourth Illusion
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2011-09-30 13:56

            al przynamniej nie zapdales sie w grunt -_-
            takie halo narobili ze super gra i w ogole a wyszedl gniot, grafika tez nie powala

            Skomentuj

          2. murarz16
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2011-10-01 08:32

            kolega dalej nie rozumie co to jest BETA mimo uczestniczenia w kilku...

            Skomentuj

    3. KOXsu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 18:19

      Mega gra! Jedna mapa mnóstwo bugów lecz jest po prostu zaje**sta! DICE zrobiło kawał dobrej roboty! Czekamy na pre-order!

      Skomentuj

  2. Paweł Maziarz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:42

    Najlepsza promocja gry to jej betatesty przed premierą ;D

    Skomentuj

  3. Lazerek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:43

    Też mam gtx460 1gb i mam nadzieję, że płynnie będzie chodzić na najwyższych na 1280 :), chociaż obawiam się mapek na 64 graczy...

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 23:52

      Ja oczekuję mapek na 64 graczy. Od BF 2144 mi ich bardzo brakuje.

      Mam tylko minimalnie szybszą kartę i grać zamierzam na full detalach w 1366x768. Jak będę miał średnio 30FPS to będę zadowolony.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 20:54

        te full detale to to samo co LOW, ale bez AA i AF. poczekaj na pakiet normalnych highres tekstur

        Skomentuj

        1. Szymon331
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2011-09-30 22:39

          Kupię w dniu premiery. Nie bawię się w beta testy, mam nadzieję że gra będzie dopracowana.

          Skomentuj

    2. kamaleon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 08:21

      Jak plynnoscia nazywasz 20FPS to tyle bedziesz mial srednio na tej karcie przy ultra.

      Skomentuj

    3. KOXsu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 18:20

      Grałem w conqurst w 65 i miałem tyle samo fps!

      Skomentuj

  4. Faflucy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:48

    Mnie się nie podoba. Wejście na serwer przez przeglądarkę to jakaś kpina. Jeżeli to się nie zmieni w finalnej wersji to będzie lipa roku a nie gra roku. Rozgrywka też nie zachwyca. Na to miast grafika naprawdę ładna.

    Skomentuj

    1. kopczenko
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:15

      Nom to jest jakies AYFKM? ale recoil czy odrzut jest na b fajnym poziomie

      Skomentuj

  5. EvilOverlorD
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:50

    Za 5h przetestuje ;)

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 18:57

      Ja też strasznie wolno idzie.

      Skomentuj

  6. gustine
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:50

    bez problemu ruszyło na moim PC, radek 6870 daje rade. Co do samej gry, jest dobrze a wraz z cała wersja bedzie b.dobrze :)

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 18:55

      Wyprzedziłeś mnie mam nadzieje, że to rozwieje wszelkie wątpliwości kto rządzi w świecie grafiki:)

      Skomentuj

    2. Lightning
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:21

      Aż tak dobrze to na PS3 wyszło? Jak oni to zrobili? xD

      Skomentuj

    3. EvilOverlorD
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:24

      I to się nazywa prawdziwe porównanie PC vs konsola ;)

      Skomentuj

    4. pat1ryk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:03

      A ja myślałem że Crytek jest mistrzem bo w Crysis krzaki wycieli. xD

      Skomentuj

        1. pat1ryk
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-30 11:08

          http://cdn.ps3site.pl/files/2011/09/230.jpg?b5e7d4

          Skomentuj

          1. banner1
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-01 07:01

            + dla PC

            Skomentuj

          2. murarz16
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-01 08:40

            ale czy jest wogole sens porownywania? Crysis wyszedl na PC ladnych pare lat temu wiec teraz wersje konsolowe moga wygladac nawet lepiej bo Crytek przeciez nie spal przez ten czas. prawdziwym pokazem mozliwosci PC bedzie teraz wlasnie BF3 (teoretycznie).

            Skomentuj

    5. hideo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:20

      http://www.youtube.com/watch?v=9c8kKGRvYmE&feature=player_embedded a tak poważniej to na konsolach jest trochę gorzej ale jak zwykle katastrofy nie ma i gigantycznej różnicy nie widać

      Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 00:00

        Trudno powiedzieć. Za duża kompresja...

        Skomentuj

        1. hideo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-30 10:48

          gigantyczną różnicę to pokazał Wulfen hehe

          Skomentuj

        2. hideo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-10-01 10:37

          http://www.youtube.com/watch?v=_iVeKIAEfj4&feature=player_embedded#! jest porównanie w 1080p, jak zawsze na pc wyższa rozdziałka i wyraźniejsze tekstury, ale na konsolach tragedii jak mówiłem nie ma :) pecetowcy posiadający starsze/słabsze grafy będą grać jak konsolowcy

          Skomentuj

          1. kulig75
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2011-10-01 12:42

            No zgadza się hideo tylko rozdziałka a trzeba poprawkę wziąć że konsole mają po 6/5 lat to o czym tu dyskutujemy he :)

            Skomentuj

          2. hideo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-01 19:26

            różnica maleńka ale kolorystycznie fajniej i poważniej wygląda to na ps3 :-) na xboxie jakby bardziej jaskrawo

            Skomentuj

    6. QraJr
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:46

      Owned

      Skomentuj

  7. Spirit
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:52

    Ściągałem ze trzy godziny na XP przez Origin i nie mogę zainstalować bo ekran po wciśnięciu "instaluj" zgaśnie, zapali się i finito.

    Teraz pobieram na siódemce.

    Na ten czas jestem poirytowany.

    Skomentuj

    1. WaxYL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:03

      Bo jesteś mało ogarnięty. Gra nie działa na XP-ku.

      Skomentuj

      1. Spirit
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-29 19:05

        Ale zainstalować się powinna. Albo przynajmniej wywalić jakiś błąd, cokolwiek.

        Przeszło mi przez myśl, że może nie działać na XP, ale nawet nie sprawdziłem.

        Skomentuj

    2. Kop3r
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:26

      Ja rozumiem że analfabetyzm, ludzie ślepi i nie umieją czytać ale jest napisane jak byk: OS: Windows Vista lub Windows 7

      Skomentuj

      1. Spirit
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2011-09-29 19:38

        Dobra, daruj sobie gościu.

        Jeśli już czepiamy się braku umiejętności czytania to chcę żebyś wiedział, że napisałem o tym, że PO PROSTU NIE SPRAWDZIŁEM Z JAKIMI SYSTEMAMI WSPÓŁPRACUJE TA GRA.

        Skomentuj

    3. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:41

      Moja irytacja jest wieksza, bo sciagnalem gre pod linuchem (akurat pracowalem, a chcialem sciagnac instalke w tle), musialem instalowac Origin na VirtualBoksie i tez nie zajarzylem systemu, ze potrzeba "7", ale to nieistotne, bo byla opcja do zachowywania instalki w katalogu. Wiec gra sie sciagnela, a po wyjsciu z Origina sie wszystko pokasowalo, chyba kliknalem za szybko "kasuj posciagane pliki". I w cholere ta opcja z zachowywaniem instalki :=]
      Origin zreszta beta jest na razie, niewypal :/

      Skomentuj

  8. Michur
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 18:53

    Z dedykacją dla Wulfena :)
    http://www.youtube.com/watch?v=AGbo50Ar420&feature=player_embedded

    Skomentuj

  9. mich4l
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 19:02

    "Wersję beta gry Battlefield 3 od dzisiaj mogą pobrać posiadacze trzech platform PS3, Xbox 320 oraz PC."
    360 nie 320

    Skomentuj

    1. Kobrar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:12

      Może to ta nowa generacja konsol.

      Skomentuj

  10. kizior_2008
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 19:06

    DO:Spirit Nie musisz sciagac od nowa wystarczy ze na siodemce zainstalujesz origin i skopiujesz tamta bete do origin game i sama instalka ci ruszy.

    Skomentuj

  11. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 19:08

    Graficznie przełomu nie ma. Gra jest ładna ale nie jest w stanie podskoczyć do C2 (chyba nawet bez patchy DX11). Czyli graficzny król roku to to nie będzie. Chyba, że coś zmienią do czasu wydania finalnej wersji. Jakoś też nie zauważyłem tej ultra fizyki i najlepszego modelu zniszczeń.
    A tak poza tym to gra się nieźle :)

    Skomentuj

    1. kopczenko
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:18

      model zniszczen jest ale straszecznie oskryptowany.. strzelanie do niektórych drzwi czy wysadzanie granatem.. Mnie zaklinowało za takimi betonowymi klocami ograniczającymi mape i ktos skierowal na mnie pociski to wszystko wokół sie rozpadło i wystawały druty a ja cały...

      Skomentuj

    2. kulig75
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:30

      Do Uncharted3 tym bardziej killer graficzny nadchodzi :))

      http://www.youtube.com/watch?v=rLZSlZ1XHmk&hd=1

      Skomentuj

      1. banner1
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2011-09-29 19:37

        do wanny !!!

        Skomentuj

        1. JackHammer
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-29 21:29

          +1

          Super Dariusza się naoglądałeś :D

          Skomentuj

      2. tomx1989
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-29 21:45

        I to jest dopiero piękna grafika,a Bugfield 3 niczego nadzwyczajnego nie pokazuje. Grafika jak w Crysis 2, czyli ładnie ale nie przełomowo.

        Skomentuj

      3. hideo
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2011-09-29 21:48

        fakt wygląda to świetnie!

        Skomentuj

      4. hideo
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2011-09-29 21:48

        fakt wygląda to świetnie!

        Skomentuj

      5. Mate_
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2011-09-29 21:49

        Hahaha a ten debil znowu swoje, nie wiedziałem, że w psychiatryku jest internet

        Skomentuj

      6. Polski Gracz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-29 22:44

        gearsy 3 w hd wyglądają ładniej

        http://www.youtube.com/watch?v=lC6sn36Vkhs

        Skomentuj

        1. Polski Gracz
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-29 22:49

          Albo tutaj;

          http://www.youtube.com/watch?v=OYHqUx3UPj0

          Skomentuj

          1. hideo
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2011-09-29 23:00

            a idź z tymi plastikowymi Girsami, plastik i śmieszne pukawki, wszystko udaje hardkor a gra i strzela strasznie słabiutko i strasznie sztucznie na czele z plastikowym buraczanym bohaterem sztucznym jak Ken ten od Barbi ;) Girsy są może dobre dla dzieci i nastolatków jako strzelanka, o wiele przyjemniej gra mi się w prostsze Gatling Gears za grosze niż w te niby wielkie Girsy Wojny na 360 (mimo że technicznie są zrobione bardzo dobrze). Girsy vs BF3 są jak samochodzik dla dzieci vs samochód dla dorosłych

            Skomentuj

          2. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-29 23:04

            Chyba Drake jest bardziej podobny do kena niż Marcus Fenix niesądzisz? Poza tym ja nie pisze o tym czy lubisz czy nie tylko że graficznie wyglądają lepiej niż ten niby super gameplay U3 co widać na tych filmikach.

            Skomentuj

          3. hideo
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2011-09-29 23:09

            tylko, że Drake nie udaje buraka plastikowo napakowanego z niby ciężką bronią strzelającego gorzej niż zwykły Colt, to samo Halo przynajmniej nie udaje ciężkości, a Girsy to plastikowa gierka udająca ciężką, tylko że jej to nie wychodzi (może wychodzi w oczach nastolatka temu nie zaprzeczam)

            Skomentuj

          4. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2011-09-29 23:17

            3mln sprzedanych kopii w tydzień, i myslisz ze ci wszyscy to nastolatki, ja nie jestemastolatkiem i gearsy 3 podobały mi sie dużo bardziej niż crysis 2 który był przy nich nudny i przewidywalny.

            Skomentuj

          5. hideo
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2011-09-29 23:25

            chrzanić ilość kopii sprzedanych, najlepiej sprzedają się Wściekłe Ptaki i gry na Wii ;) a Simy jak ładnie schodzą... 3 część Girsów podobnie jak 2 poprzednie nie przekonała mnie i tyle, zdecydowanie wolę Resistance 2 czy 3 lub Crysisa czy COD/BF, nawet mimo że wielkim fanem Killzone nie jestem to KZ2/3 jest o niebo lepsze od Girsów i nie musi udawać ciężkości

            Skomentuj

          6. hideo
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2011-09-29 23:27

            no i oczywiście świetna seria Halo jest dużo lepsza od Girsów (żeby nie było że jestem jakiś zatwardziałym ps3kowcem)

            Skomentuj

          7. Szymon331
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 00:11

            "chrzanić ilość kopii sprzedanych, najlepiej sprzedają się Wściekłe Ptaki i gry na Wii "

            To jest piękne zdanie. 100%racji :)

            Skomentuj

          8. longer
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2011-09-30 11:40

            jestes pojebany

            Skomentuj

          9. longer
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2011-09-30 11:40

            Do polskiego gracza

            Skomentuj

          10. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2011-09-30 12:11

            A ty co najebane pod garem masz że sie tak odzywasz, następny żałosny troll ps3.

            Skomentuj

          11. longer
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 13:21

            bo jesteś imbecylem i prostakiem który nie ma pojęcia na temat grafiki i bredzi z głodu w każdym poście i wkurzasz tym ludzi.

            Skomentuj

          12. banner1
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 14:06

            po tym komentarzu wszystko jasne. Głupotą dorównujesz kuligowi albo trochę Ci brakuje.

            Skomentuj

          13. kulig75
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2011-10-01 09:34

            Ty za to świecisz inteligencją banner1 i uważaj bo zmienisz nick na banned1 :)

            Skomentuj

      7. Szymon331
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 00:09

        Wygląda całkiem przyzwoicie ale nie lubię takiego sterowania. Szaleństwa nie ma tak jak i w przypadku Wiedźmina 2 i Crysisa 2.

        Skomentuj

  12. Ojro43
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 19:08

    Gorszego uruchamiania chyba nie da się wymyśleć....

    Skomentuj

    1. EvilOverlorD
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:28

      Przypomnę Tobie, że ta beta jest miesiąc przed premierą, a więc mają jeszcze bardzo dużo czasu na wyeliminowanie bugów. Ciesz się, że możesz zagrać na razie za darmo... a jak wyjdzie finalna to zrozumiem narzekanie. Pozdrawiam...

      Skomentuj

        1. Szymon331
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-30 00:12

          Jest rada. Zaczekać do premiery i nie zniechęcać się jakąś betą.

          Skomentuj

      1. kgwwilku
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-29 20:07

        Ty powaznie piszesz??
        wierzysz w to ze to sa prawdziwe beta testy?? :D:D
        dobre :D
        to jest zwykly zabieg zeby przyciagnac jeszcze wieksza uwage ludkow :)
        nazwali to beta bo takiego bubla nie mozna nazwac demem :) a wiec jest beta bo niby jak im zaraportujesz jakis bug to go do premiery usuna :D:D fuck:D wiadomo ze zaraz po premierze wyjdzie 10 patchy w ciagu miesiaca a i tak dalej beda problemy :) bfbc2 sie klania :)
        ogolnie teraz wiekszosc stosuje tego typu praktyki z tymi betami co sa piec minut przed premiera :D

        Skomentuj

        1. CougarV6
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-29 22:32

          Dokładnie.
          Miesiąc czasu na poprawki to bardzo mało, a nie bardzo dużo czasu. Można założyć, że BF3 w dniu premiery będzie średnio grywalny. Potem oczywiście wyjdą patche, ale cieszę się, że nie złożyłem pre-ordera. Kupię za pół roku za połowę ceny a póki co BFBCII mi się jeszcze nie znudził :)

          Skomentuj

          1. Szymon331
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 00:14

            Ja się rozpłynę nad przepięknym singlem. Przejdę go ze dwa razy a w ten czas poprawią 10 000 bugów i zacznę pykać w multi. :)

            Skomentuj

    2. kamaleon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 08:22

      Pozatym samo slowo "BETA" mowi za siebie, przestan narzekac, testuj i zglaszaj bledy.


      BETA NIE OZNACZA DEMO.

      Skomentuj

  13. Astar12
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 19:24

    Wszystko ładnie pięknie gdyby kretyni z EA nie wymyślili że nie można założyć konta na Origin mając adres z onetu

    Skomentuj

    1. piotrek8x
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:33

      No jak nie u mnie działa na adresie z Onetu. Tylko musisz założyć konto na stronie EA a nie w Originie.

      Skomentuj

    2. novee
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 19:54

      Oraz z gmail.

      Skomentuj

  14. gicior
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 19:57

    Po pierwsze są bugi bo to jest beta on line.Pełna wersja na pewno będzie doszlifowana i żeby pograć na full hd+ultra nie będzie potrzebne 2X Gtx 580:) na 100%

    Skomentuj

    1. kgwwilku
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 20:11

      nastepny... :D
      build tej bety moze pochodzic z przed kilku miesiecy :) nawet roku...
      a jezli uwazasz ze w dniu premiery okaze sie ze wymagania sa 2x mniejsze niz ta beta to gratuluje:) oczywiscie to byloby mile ale powiedzmy sobie szczerze ze malo prawdopodobne :)

      Skomentuj

    2. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:09

      Ale o co chodzi? Czy ja jako jedyny gram na 1 x 6870 na ultra i jest wystarczająco płynnie? Reszta potrzebuje minimum 2 x 580? ;)

      Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 00:15

        No wiesz, są tacy co widzą różnicę 80FPS vs 100FPS ;)

        Skomentuj

  15. SsEeBbEeXx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:11

    Dobry żal.. nie idzie tego pobrać, mianowicie "Przepraszamy, ale ta usługa jest chwilowo niedostępna" i tak w kółko.. bosko ;)

    Skomentuj

  16. ares78
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:20

    Spodziewałem się czegoś lepszego

    Skomentuj

    1. Tanis20
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 20:36

      Tak samo ;/ Spodziewałem się czegoś fajniejszego. Tak samo jak bbc2 znudzi mnie po 6-10h gry. 140zł za tę grę nie dam.

      Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 00:17

        A ja drugi rok już pykam w BC2 i jakoś mnie nie nudzi. Raz czy dwa razy w tygodniu sobie zagram jak mam czas.

        Wiedźmin 2 leży na półce i się kurzy mimo że także zakupiłem go w dniu premiery.

        Liczę na to że tak samo będzie z Battlefield 3, że za rok nadal będzie przyjemnie wciągał.

        Skomentuj

  17. trOLLO
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:25

    Cóż, po 5 minutach gry, mogę powiedzieć jedno, POTĘŻNE ROZCZAROWANIE .

    Nie wiem jak u innych, ale ja nie miałem W OGÓLE możliwości zmiany ustawień myszki, przez co dla mnie gra jest totalnie niegrywalna ( nie używam standardowej kombinacji WSAD ) . Jak dla mnie to porażka, na miesiąc przed premierą nie da się zrobić takiej głupoty jak zmiana obłożenia klawiszy myszki :(

    Skomentuj

    1. kgwwilku
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:00

      taaaa... uciazliwe:) mam ten sam problem bo gram na strzalkach :)
      no i nie moglem skonfigurowac myszki :) wiec nie moge nawet wygodnie potestowac ... ogolnie to powinni dac mape z calym sprzetem wtedy moglbym podjac decyzje czy kupie czy nie... a tak to bede czekac na opinie innych i filmiki :)

      Skomentuj

  18. SsEeBbEeXx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:31

    Dobra pobieram, mój błąd, nie robiłem tego przez Origin tylko przez stronę się logowałem, jestem nowym użytkownikiem :D idzie dosyć szybko, dam znać po testach ale to jutro

    Skomentuj

  19. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:32

    Miałem "przyjemność" zagrać w wersje na ps3 i wygląda to gorzej niż crysis 2 na konsolach już o gears of war 3 niewspominając. Widać że ta gra jest mocno przereklamowana wszyscy myslieli ze bedzie to wygladac jak na pierwszych trailerach, moze tak wygląda ale tylko w single i na najnowszym pc za 8 koła bo na konsolach to lipa.

    Skomentuj

    1. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2011-09-29 20:47

      Ta gra chodzi dobrze na kompie za 2k i wygląda tak samo jak na kompie za 8k. Mimo wrzucenia wszystkiego na ultra nie robi to wrażenia takiego jak się spodziewałem.

      Skomentuj

      1. Polski Gracz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-29 21:02

        Od początku coś mi tu niepasowało bo od tych najładniejszych filmików to każdy kolejny trailer pokazujacy b3 był coraz brzydszy. Ale ja też zagram na pc, ta wersja wygląda ładnie ale szału nie ma, bo na konsoli to tragedia.

        Skomentuj

  20. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:36

    Krzaczki wyglądają tragicznie nie dość że liscie wygladają jak jakieś śmieci to jeszcze 2 tekstury na krzyż, normalnie 2d jak podeszłem to murku oddzielającego prak od kamienic to myślałem że gram na ps2, murki z worków wyglądają jeszcze gorzej, rozczarowanie roku:(

    Skomentuj

  21. Daniu
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:44

    Co do grafiki pc vs ps3 to tu mamy idealne porównanie .

    http://www.youtube.com/watch?v=AGbo50Ar420&feature=player_embedded

    Skomentuj

    1. EvilOverlorD
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 20:53

      I po co znowu ten link ? ;/ SPAMMM ;/

      Skomentuj

  22. Omagicescu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:46

    Gra się bardzo przyjemnie mimo bugów:) I tak na BETĘ jest OK bo finalna wersja COD BO nie była nawet w 10% tak dopracowana że o optymalizacji przy nędznym dx9 nie wspomnę:/ ponoć fizykę mają dodać w pełnej wersji...
    E8400 GTX 4601GB 4GB - 35-60fps w plenerze...

    Skomentuj

  23. hideo
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:47

    jest dobrze :) grafika świetna mimo że brakuje teselacji i czasem trochę przy mało polygonów (przypuszczam teselacja będzie w pełnej grze więc będzie jeszcze ładniej), oświetlenie boskie! kolorystyka realna (takiej oczekiwałem), tekstury różne od dobrych po przeciętne (hires texture pack może by tak? ;), gra na mnie zrobiła dobre wrażenie i chodzi od ponad 30 do około 60fps na moim 6850 w 1920x1200 ustawienia Ultra i generalnie przypomina mi pierwsze wrażenie z Crysis 2 DX9 jak wyszło (też byłem zachwycony i też tak chodziło i podobnie wyglądało), nie miałem żadnego problemu z pobraniem konto Origin mam niemal od powstania tego sklepu, tak nawiasem polecam Gatling Gears cudna strzelanka oldskulowa z fajną grafą!, brawo EA! BF3 BETA to dobra zachęta do sklepu Origin i świetna promocja samego BF3 :) a że ludzie narzekają na błędy? cóż, to jest beta, rozbawiło mnie szaleńcze machanie niektórych gałęzi hehe powinni to poprawić, czekam na pełną wersję bo będzie hit na miarę Crysis 2! (a wszyscy wiedzą, że lubię Crysis) niech tylko dadzą teselację to zejdę z rozdziałki oby mieć teselację

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 00:22

      Oj tak, wiemy. Pamiętam jak prawie krzyczałeś po premierze Crysis 2. "Ahy" i "ohy" po prostu w co drugim komentarzu. Dwa miesiące później włączyłem Crysisa 2 na full detalach i... ale to średniawe się wydaje...

      Dopiero po pathu z wysokimi rozdzielczościami i DX11 gra nabrała ostrości i animuszu choć nadal jest ot po prostu ładna.

      Piszesz że ładny jest BF3. Aż się boję sprawdzić. Chyba zaczekam do premiery gry...

      Skomentuj

      1. kamaleon
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 08:25

        Nie umniejszajac innym grom to Crysis2 i BF3 sa obecnie najladniejszymi grami na rynku.

        Skomentuj

        1. Szymon331
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-30 10:37

          BF3 jeszcze nie wyszedł więc nie "jest" a Od Crysisa 2 ładniejsza jest jego pierwsza część z 2007 roku. Więc się całkowicie nie zgadzam z Tobą.

          Skomentuj

          1. hideo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2011-09-30 10:47

            imho to zależy jak patrzeć, jeśli mówisz o Crysis vs C2 DX9 to są mniej więcej równe (ciężki mi wybrać faworyta), ale jeśli dać C2 DX11 hires teksturki to 2 wygląda lepiej

            Skomentuj

          2. Szymon331
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 12:41

            Tak się wydaje ale gdzie w Crysis 2 nie spojrzysz to widać tylko przymglone (być może płaskie) wieżowce. Niby jest przestrzeń ale tak naprawdę ona nie istnieje poza dosyć wąską ścieżką zaprojektowaną przez developerów.

            W dwójce także nie możemy przemieszczać się po całej wyspie ale owa ścieżka jest wielokrotnie szersza. Zasięg widzenia znacznie większy. Oświetlenie jest w jedynce bardzo ładne ale cieni jest znacznie więcej niż w dwójce.

            Dodatkowo w Crysis 2 prawie niczego nie da się zniszczyć. W jedynce wchodziło się do pomieszczenia i można było nawet krzesłom nogi odstrzelić.

            To że Crysis 2 ma wyższej rozdzielczości tekstury to nie wszystko. Tak robią w CoD. Pompują tekstury i myślą że jest dobrze. A później z RPG strzelasz w ściankę i pozostaje wysokiej rozdzielczości ciemna plama zamiast wyłomu.

            Dla mnie Crysis 2 jest ładny ale tak okrojony z tego co miała jedynka że nigdy nie uznam tej gry za ładniejszą niż pierwowzór.

            Skomentuj

          3. hideo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2011-09-30 13:12

            rozumiem, podszedłeś do tematu nie ściśle technicznie ale ogólniej duchowo :) jeśli podejść technicznie to C2 DX11 hires ładniejszy a jeśli podejść "duchowo" to dżungla była świetna :) ale od "duchowego" podchodzenia to mam ps3 z boskimi grami z właśnie taką "duchową" grafą jak chociażby Uncharted czy Killzone :) mimo że technicznie pc jest lepsze to duchowo konsola ma trochę gier, w których design jest boski, to przypomina mi właśnie różnice między Crysis i Crysis 2

            Skomentuj

          4. Szymon331
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 14:27

            Ależ broń Boże hideo.

            Żadnego podchodzenia duchowo. Właśnie przeciwnie. Technicznie. Tryb DX11 mimo że nowy nie zmieni gry średniej w najnowszą technologicznie. Widzę jak zaawansowany był Cry Engine z Crysisa 1 i jak to się ma w Crysis 2. Dla mnie to nie ten sam silnik. To coś gorszego z multiplatformowym plusem.

            Patrzę na gry czysto technicznie dlatego nie dam się oszukać kilkoma bajerami które przesłaniają niedoróbki.

            Skomentuj

    1. hideo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:07

      jeśli jesteś konsolowcem to się nie dziwię jeśli nie lubisz takich aplikacji do odpalania gry, ale jeśli grasz na pc to helooł nigdy nie grałeś na Steamie?! czas najwyższy się przyzwyczaić ;]

      Skomentuj

        1. hideo
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2011-09-29 21:14

          a to przeglądarka tak wpieniła? no sorry nie pomyślałem, mnie nie wpieniła bo i tak mam otwartą

          Skomentuj

          1. hideo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2011-09-29 21:26

            no spoko rozumiem, choć mnie takie rzeczy nie wpieniają, ale chyba szybko się przystosowuję ;)

            Skomentuj

          2. szalony rolnik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 09:13

            Pokaż mi grę w której przejście na inny serwer, nawet z tą samą mapą nie oznacza załadowania jej ponownie? Bo ja jakoś nie mogę sobie żadnej skojarzyć. Więc sorry ale bzdury gadasz o stracie czasu - albo lepiej może dostrzeż fakt ładowania się gry w backgroundzie, podczas gdy ty możesz np. sprawdzić pocztę, bądź zrobić cokolwiek innego.

            Skomentuj

          3. szalony rolnik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 15:58

            OFC powiem tak "dream on" każda gra która powraca do menu głównego zawalnia zasoby które zajęła w trakcie gry. Tak w menadżerze zobaczysz że są zasoby zajmowane bo taki jest proces - ale to nie oznacza faktycznie przechowywanych danych.

            Powrót do menu oznacza załadowanie innych elementów. To "przyspieszenie" czy tam "skrócenie czasu" - nazywaj to jak chcesz - to tak naprawdę pamięć podręczna np. procesora czy odpowiednie ulokowanie / skompaktownie danych na RAMie. Już Ci wyjaśniam, większość programów jak odpalasz je pierwszy raz danego dania ładuje się długo z racji ładowania wszystkich elementów, po zamknięciu programu (tu zaznaczę że proces zostaje też zamknięty) uruchamiają się szybciej. Dlaczego? A dlatego że chociażby przez procka, który pamięta ileś tam ostatnio wykorzystywanych instrukcji do których szybciej może się odwołać. Dopiero po określonym czasie tak naprawdę zasoby są zwalniane.

            A jeszcze powracając do bety BF3 to osobiście nie zauważyłem żeby czas ładowania pozostawał taki sam bo nawet - połączenie z serwerem zajmuje trochę czasu. Inaczej popatrz sobie jakie masz etapy ładowania i zobacz ile czasu zajmują stany Loading i Initialazing - bo to są odpowiednie czasy ładowania gry wszystko inne to komunikacja z serwerem.

            Skomentuj

          4. szalony rolnik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 19:25

            Ok do czego zmierzam. Pamięć RAM jest zwalniana w razie potrzeby np. gdy proces "wisi" i nie wykonuje żadnych operacji, informacje jakie wykonał zwalniane są na dysk twardy, jeżeli proces zakończył działanie to informacje są zwalniane.

            W tym przypadku dochodzi jeszcze karta graficzna która jeżeli się nie mylę zawsze zwalnia nie używane zasoby. Przy kolejnym wczytaniu tych samych informacji pośredniczą te same procesy/instrukcje i pliki na dysku, także wczytanie może być szybsze bo instrukcje są zapamiętane lub są pozostałości informacji z procesów na RAMie albo pliki wczytywane są już zindeksowane (nie potrzeba ich szukać) ale zawsze trzeba chociażby tekstury wczytać do karty graficznej.

            Zamknięcie programu nie oznacza automatycznego zwolnienia zasobów z RAMu co innego z RAMu karty graficznej. Jeżeli program działa w backgroundzie to jego informacje w razie potrzeby są zapisywane na dysku i po prostu informacje są swapowane dysk-procek-ram-procek-dysk.

            Jak uruchomisz operę to informacje po zamknięciu jej zostają, dostępna pamięć w windzie się powiększy ale winda pokazuje nam tylko ilość pamięci dostępnej do alokacji czyli nie zajmowanej przez procesy. W rzeczywistości może być zajmowana przez informacje po procesach już zamkniętych.

            Skomentuj

  24. Nietrol
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 20:55

    hype byl gigantyczny, nic dziwnego ze nie daje rady...

    Skomentuj

    1. hideo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:03

      propo hajpu przypomina mi się Crysis 2 multiplayer demo przed wydaniem gry, niektórzy narzekali, mi się podobało, a potem gra w singlu była ogólnie jeszcze ładniejsza niż mp demo, teraz znów powtórka, fakt wiele lat temu wyrosłem już z oczekiwań niemożliwych do spełnienia ;) i wiedziałem, że superrealnej grafiki nie będzie bo dziś nie ma na to nadal kart graficznych (może jak standardem będzie 8GB ram na grafie... ;) ale to co mamy w BF3 i tak jest ładne i zapowiada się jeszcze lepiej w pełnej grze :)

      Skomentuj

  25. Doktorek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 21:04

    W 1680-1050 detale na Ultra bez rozmyć bo mnie wkurzają na Phenomie II x4 i GTX 460 1GB w parku minimum 40k/s cos tu nie gra grafika jakby gorsza od trailerów dużo bugów wpadanie w podłoże no i norma pełno kamperów się tylko po krzakach chowają miałem nawet problem żeby screen shota zrobić .
    Coś mi się wydaje że pełna wersja sporo dołoży do wymagań.

    Skomentuj

    1. hideo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:11

      też tak myślę, singiel będzie ładniejszy i będzie więcej wymagać szczególnie jeśli dadzą teselację

      Skomentuj

  26. ares78
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-29 21:16

    Szkoda słów,Battlefield SHIT 3 !!!

    Skomentuj

  27. JackHammer
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 21:33

    Z komentarzy nic dobrego nie mogę znaleźć o BF3. To tylko próbka, zobaczymy jak kompletny produkt będzie wyglądał ale skoro takie rzeczy się dzieją to mają programiści mało czasu by to poprawić.

    Skomentuj

  28. A.Pniewski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 21:35

    Ten sam problem czyli obłożenie klawiatury ,nie wszyscy grają na WSAD a tu nic nie można zmienić jezeli tak będzie w pełnej wersji to ja dziękuję.

    Skomentuj

    1. kgwwilku
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 15:01

      mozna ustawic strzalki ale musi byc numlock off ;) ja tak mam u siebie;) ale myszki nadal nie moge poprawnie bindowac :O

      Skomentuj

  29. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 21:44

    jak tu czytam niektore wypowiedzi to az sie troche boje to odpalac...Jak sie okaze ze to tak naprawde przereklamowana giera z girafika gorsza niz 5 letni crysis to sie wk..wie na maxa... narazie sie zasysa wiec zobacze za 3h...Oby to nie bylo prawda...

    Skomentuj

  30. Reywen
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 21:47

    Ludzie to jest DOPIERO beta!

    Skomentuj

    1. tommyt1983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 21:58

      W wiekszosci beta to tylko lekko niedorobiona wersja finalna...Wiec stad te obawy...Beta crysisa2 graficznie nic ie nie roznila od fulla...

      Skomentuj

    2. trOLLO
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-09-29 22:01

      Niby racja, to beta, aleee.....
      Gra ma premierę 27 pażdziernik, czyli za mniej niż miesiąc.
      Trzeba pamiętać, że gra MUSI iść do tłoczni, potem sklepów itd. a tego nie zrobisz w jeden dzień. Więc ile czasu im zostało na poprawki?, dwa tygodnie ?, może trzy przy dobrych wiatrach .

      Ja osobiście uważam, że napisali BETA, tylko po to żeby ludzie za bardzo się nie czepiali. Jak będą bugi, to zawsze mogą napisać, ale to beta. Tylko że to trochę niepokojące, że w zasadzie pięć minut przed premierą, gra ma tyle błędów :( . Graficznie , to też nie jest to co można zobaczyć na filmikach . Na pewno będzie to ładniejsze od MW3, ale nie będzie takiej rewelacji jakiej sie wszyscy spodziewali .

      Skomentuj

  31. Gojtek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 21:57

    Tssaa.... gra fajna , ale po 2 minutach gry zaczęło się dużo rzeczy bugować np. stanie przy jakiejkolwiek osłonie tworzy klona postaci.. , często broń znika itd. , pewnie gdy będzie pełna wersja gry zostaną te bugi naprawione . No , ale jak ktoś jeszcze nie pobrał to niech nie liczy na super rozgrywkę :)

    Skomentuj

    1. Reywen
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 22:01

      U mnie np. kiedy stoje przed jakims murkiem jest dziwne trzesienie obrazu, wiec musze sie tutaj z toba zgodzic

      Skomentuj

  32. Mate_
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 22:08

    Przyjemnie się gra, bugi są, ale nie będę płakać w komentarzach, większość z nich powoduje banana na twarzy ; )

    Co do grafiki, jest dobra, wygląda lepiej niż bc2, podobno ma być jeszcze lepsza, bo beta nie zawiera wszystkich ustawień graficznych.

    Najbardziej mnie rozśmieszają te napinane komentarze, to JEST BETA, tego się nie ocenia, tu się wyłapuje bugi.

    Co do kucania, to powrót do serii, bad company 1 i 2 to typowo konsolowa gra, w bf2 było kucanie i nie było z tym problemów, tu nawet jest ułatwienie i widać błysk lunety snajperów, gdy za długo celują. W samej rozgrywce to się sprawdza.

    Podsumowując to co dali w becie jest lepsze od bad company 2 pod wieloma względami, prawdopodobnie nie będzie mi się chciało już grac w bad company 2 ;D

    Skomentuj

    1. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 22:33

      Twórca serwisu tweakguides.com twierdzi na swojej stronie, że ma informacje z solidnego źródła, że wszystkie najwyższe opcje graficzne są uwzględnione w tej becie. Można rozumieć, że nic dodatkowego (tesselacja etc.) nie dadzą w finalnej wersji.

      Skomentuj

      1. hideo
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2011-09-29 23:05

        szkoda jeśli teselki nie będzie, ale przeżyję :) i tak mi się bardzo podoba na ultra

        Skomentuj

  33. hideo
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-29 22:13

    odnośnie ustawień grafiki w czasie gry esc wchodźcie w opcje video i ustawiajcie na ultra, u mnie na 6850 difoltowo było na high, ultra sporo poprawiła i gra wygląda świetnie! nawet tekstury są dobre :)

    Skomentuj

  34. Dragonfirea
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 22:19

    Zagralem dzis :D Gra jest Cudowna, choc troche bugow, na x3 425,4GB ramu DDR2 800, HD4850 512Mb, rozdzialka 1280x960 gralem na High tylko Cienie na medium i Terrain deatail na Medium, Antyaliasing OFF, I Gra sie plynnie tylko w zadymie zdarzaja sie spowolnienia. Ogolnie Graficznie gra wymiata wg mnie. Postarali sie :D I wcale nie trzeba miec super kompa aby w to pograc na przyzwoitych detalach :D

    Skomentuj

  35. BlackSmith
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 22:22

    Gra dla mnie lipa grafika tez jakas taka swiecąca jak w crysis 2, nie tego sie spodziewalem.

    Skomentuj

  36. Rayu404
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 22:40

    Panowie AMD wypuściło już następnego HotFixa 10.10 omg ale się tam pocą żeby ludzie nie za czeli masowo pre-orderów wycofywać.

    Skomentuj

  37. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 22:55

    Jak narazie L I P A straszna... Co to to niby ja specjalnie zakupilem 2 grafiki do crossfire bo tak straszyli ze bedzie to killer sprzetowy a mi to smiga srednio 80-90 fps na ultra z wszystkim na max ???grafiika o wiele gorsza niz W crysis 2 a do jedynki to nawet nie zajeknie... Jak narazie ZAWIEDZIONY na maxa...Moze dlatego ze to MP...

    Skomentuj

    1. tommyt1983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 23:10

      Woda wyglada jak rozlana rtec (animacja wody - brak)malo polygonow. liscie - tragedia... w metro wszystkie sciany swieca sie jak lustro... i wogole co to z uruchaianie gry przz przegladarke ?!? ( musialem dociagnac plugin do opery)... Graficznie to narazie lipa jak pisalem wyzej...

      Skomentuj

    2. Silent83PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 09:21

      To nie są ULTRA - w becie jest to zablokowane, cała beta chodzi na MEDIUM niezależnie od tego co wybierzesz w opcjach.

      Skomentuj

  38. filips11
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 23:10

    jutro ściągne to się wypowiem ale jak patrzyłem na 2 filmiki to straszni lamerzy tam grają. Po prostu lameriada...

    Skomentuj

  39. patermanxxx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 23:21

    A ja nie moge sie zarejestrowac na origin :D porażka :D
    Sorry, this service is temporarily unavailable.
    Boże czemu taka biede intelektualna wprowadzasz na ten świat:D

    Skomentuj

  40. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 23:43

    Jak tak czytam jak tu wszyscy prawie wszyscy marudza, jest to beta, i do tego muli, w singlu dam sobie glowe sciac ze bedzie lepiej wygladac, przypominam sobie czasy BF BC2 tam wyszedl patch ktory zajmowal chyba z 1 giga albo wiecej ;]]]

    za pewne tak samo bedzie z bf3, jak tylko bedzie premiera, to bedzie na pewno do sciagniecia patch 3.5giga :))) wiele za pewne poprawi ;]]

    Powstrzymajmy sie do do czasu premiery, wtedy bedzie mozna zjechac ich od gory do dolu jezeli to wszystko bedzie wygladac tak jak wyglada :))

    Skomentuj

  41. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 23:43

    Na q6600 3,2 ghz i 6850+6790 w cfx jest srednio 51 FPS w 1280x1024 z ustawieniami ULTRA. Wyniki z benchmarkowania frapsem.

    Skomentuj

  42. samuraj1983
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 00:02

    Udało mi się wbić jakimś cudem ale laaaaaaagi potężne na mapce granica kaspijska.w metro jest spoko.u mnie wsjo na ultra pięknie śmiga zapraszam na profilek odnośnie mojego sprzętu :)

    Skomentuj

  43. patermanxxx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 00:22

    czemu nie moge sie zalogowac ani stworzyć konta na origins ?;p

    Skomentuj

  44. lwses
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 00:44

    Gra bardzo fajna ale faktycznie błędów dużo przez drzewo dostałem a nawet przez skały przelatują kule :)))) gdy sie czołgam ja snajpera nie widze i on tak samo nie powinien a dostałem od niego he o zaklinowaniu sie w pewnych miejscach nie wspominam,po prostu jest wiele do poprawy.Jak wyeliminują te błędy to gierka będzie git.

    Skomentuj

  45. JASIEK202
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 00:57

    Ma ktoś problem ze sterownikami w tej grze? Po wejsćiu do gry gra się zacina i już nic nie da się zrobić. Po chwili komunikat : Sterownik ekranu przestał działać... Chwilke udało mi sie pograć ale chciałem cos pozmieniać w ustawieniach i zaś staneło. Próbowałem kilka wersji sterowników i nadal to samo.

    Skomentuj

  46. chrisu75
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-09-30 02:26

    Na lapku MSI GT683DXR z i7 i GTX570M w full HD i na maksymalnych ustawieniach na zewnątrz jest około 35-40 ,a w metrze koło 60 fps więc spokojnie można sobie pograć :)

    Skomentuj

  47. lelum
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 02:49

    moja opinia: na konsole szkoda czasu własnie grałem, nie kupujemy tej gry. Jak jest na PC nie wiem ale są pozytywne komentarze.

    Skomentuj

  48. Piotr414
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 07:38

    Gra fajna ale, CO ZA DEBIL wymyśli przeglądanie serwerów w przeglądarce ? To chore w Bad Comapny 2 wyszukiwarkę mam w grze. To samo tyczy się ustawień, dopiero co załadowało mi mapkę to mogłem sobie pogrzebać w ustawieniach. Mam nadzieję że to tylko na tych pierdołach się skończy. Do plusów grafika owszem, mimo że teraz możemy się czołgać snajpera można namierzyć (nie tylko snajpera żołnierza który używa lunety) w łatwy sposób, słońce odbija się w lunecie fajny efekt. Ogółem gra dobra nie wiem jak będzie to wyglądało w wersji pudełkowej.

    Skomentuj

  49. kamaleon
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-09-30 08:27

    Nie boj zaby, w czasie premiery pewnie bedzie maly patch poprawiajacy niedogodnosci w multi.

    Skomentuj

  50. Dragonfirea
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-09-30 08:36

    Ale zrozumcie to jest BETA, mamy mozliwosc sprawdzenia jak gra bedzie wygladac chodzic itd. Bugi sa i inne niedociagniecia, oni czekaja tez na pewne opinie co jeszcze poprawic itd. Wiec nie ma co sie dziwic wkoncu to nie finalna wersja. Modlmy sie aby Finalna byla idealna :D

    Skomentuj

  51. Nieznośny
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-30 08:53

    Czytając komentarze niektórych osób, jestem tylko coraz bardziej przekonany, że jednak beta testy nie powinny być otwarte i o wiele bardziej ograniczone.
    Po1. Jak parę osób pisało: TO JEST BETA. I najprawdopodobniej to jest build, który ma już sporo czasu, a w międzyczasie DICE pewnie pracuje nad poprawkami. Zrozumcie to wreszcie, że nie macie sobie grać i mieć wszystkiego gdzieś, tylko pomóc wyłapać błędy. Jak ktoś ściągnął betę nie zamierzając zraportować nawet jednego błędu, to niech lepiej już dziś ją odinstaluje. Zrobi innym przysługę.
    Po2. Co do narzekania, że Origin nie działa: Wina leży głównie po stronie EA, że się nie przygotowali na takie obciążenie serwerów, nie mniej jednak wyobraźcie sobie atak DDoS na dane serwery gdzie dziesiątki, setki, a może nawet miliony graczy nagle rzuca się do pobierania plików, obciążania serwerów ciągłym klikaniem "odśwież", bo "Już! Ja muszę mieć teraz, w tej chwili betę!Więc klikam, spamuje ten lewy klawisz i daje odśwież"... dla Waszej informacji to też obciąża serwer i jak milion osób robi to samo zamiast w cywilizowany sposób poczekać aż się załaduje strona, to Wy się nie dziwcie, że wszystko pada... IWNET, serwery Blizzarda, też padały i to w dniu premiery. To normalny stan rzeczy.
    Po3. Jak można oceniać jakiś produkt skoro nawet się nie sprawdziło podstawowych rzeczy (dotyczy krytykowania bindowania klawiszy, które można bindować, tylko trzeba się spawnąć żeby menu było widoczne...). Tutaj już wychodzi olewka ludzi.

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 10:40

      +10.

      Ludzie niestety nie umieją czytać i korzystać z informacji.

      Większość po prostu chce "popykać" w nową darmową gierkę...

      Skomentuj

    2. filips11
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 17:36

      Zgadzam się z tobą i dopowiem jeszcze że większość graczy nie zraportuje błędów i do tego będą lamersko grać i nie potrzebne serwery obciążać.

      Skomentuj

      1. kgwwilku
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 18:25

        napisz to do tych ktorzy raportowali bledy "bety" bfbc2 jak i wersji finalnej na oficjalnych forach...
        zglaszanie marudzenie czesto nawet agresja ze strony graczy a panowie z dice jak sie ociagali tak sie ociagali :D teraz bedzie tak samo :)
        jak narazie jest totalnie do dupy!!!
        z seria bf jestem od samego poczatku i jak ktos mi wkreca ze bf3 bedzie nastepca bf2 to musi sie liczyc z tym ze starzy wyjadacze serii beda miali duzo do powiedzenia i niekoniecznie w milym tonie.
        czekam na pelna wersje i relacje z map typowych dla bf wtedy sie zobaczy ...

        Skomentuj

  52. Nieznośny
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-30 08:58

    A i jeszcze wklejam informacje z forum EA, po której warto jeszcze raz zastanowić się kilka razy zanim coś się napisze odnośnie opcji, itd. : "BETA says it all Destruction is not fully supported in the beta
    no Ultra settings! no DX11 no tesselation etc etc etc etc
    READ before u ask, Yes u can switch to ultra, and no it dusent matter
    game settings are locked and u can only decrease it a bit not increase"

    Skomentuj

    1. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2011-09-30 09:22

      Forum to forum, tu też jest forum. Liczy się kto tą informację zamieścił. Inne źródła mówią, że wszystkie ustawienia ultra są już w tej becie.

      Mnie interesuje też ten przełomowy model zniszczeń, który w tej becie wygląda licho jak cholera, np. Max Payne ma lepsze efekty po strzale w ścianę ;)

      Grałem i próbowałem parę rzeczy zniszczyć ale wyszła mi jedynie brzydka textura dziury po pocisku przy strzale w różne elementy. Może wrzucą do singla oskryptowany model zniszczeń ale to nie jest to samo co faktyczne możliwości silnika, który miał być jedyny w swoim rodzaju.

      Skomentuj

      1. szalony rolnik
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 09:44

        Co do modelu zniszczeń - żeby mapa (tu np Op. Metro) była zbalansowana nie wszystkie ściany / rzeczy mogą zostać zniszczone. Przykładem są np. trzecia para m-comów gdzie atakujący muszą wyjść z tuneli na piętro wyżej przez trzy wyjścia. Jedno jest osłonięte ścianą, której nie można zniszczyć bo wtedy przewaga byłaby po stronie broniących, choć i tak w tym miejscu jest dosyć trudno.

        Innym przykładem jest BBC2 i serwery po 1k punktów - pod koniec rundy zazwyczaj nie ma się gdzie schować lub przeprowadzić atak bo zanim dobiegniesz do flagi 30 razy dostaniesz.

        Skomentuj

        1. Szymon331
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2011-09-30 10:43

          Mnie tam się właśnie w BBC2 to podoba. Zaczynasz na innej planszy niż kończysz.

          Ruszasz do boju w małym miasteczku a kończysz w powojennej Warszawie. Mnie tam nie przeszkadza że nie ma się gdzie schować. Ot trzeba po prostu zmienić strategię działania.

          To jest coś co odróżnia BBC2 od innych gier multi.

          Skomentuj

          1. szalony rolnik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-30 15:27

            Tak tylko BBC2 nie zostało zbudowane do trybu gdzie jest 1k punktów tylko do 350 i to robi różnicę, przy 350 punktach nie wszystko zostanie zniszczone, przy trybie rush np. bez chociażby grama osłony nie zdołasz przejść jeżeli 99% czasu będziesz na celownikach przeciwników - mówimy tu o zajbist**** jaką jest destrukcja ale nie możemy zapomnieć też o zbalansowanej rozgrywce - dlatego muszą być jakieś ustępstwa, bo mapa musi być grywalna. W BBC2 destrukcja jest obusiecznym mieczem pomaga ale także utrudnia - zależny w jakiej sytuacji się znajdujesz.

            Mówię, przede wszystkim zbalansowanie i grywalność - dlatego są ustępstwa np. w obiektach, które da się zniszczyć.

            Skomentuj

  53. Nieznośny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 10:53

    Jak połatają grę i zrobią coś z balansem na Operation Metro (nie wiem jak na innych mapach), to naprawdę będzie to dobry tytuł. Moim zdaniem optymalizacja jest o niebo lepsza niż w BC2. A na battleloga bym nie narzekał. Jest bardzo przejrzysty i wreszcie mamy przeglądarke serwerów, która działa szybko i płynnie, aczkolwiek i tu są bugi i to czasem uprzykrzające życie. Wszystko jest jednak w fazie bety i bardzo możliwe, że podczas premiery będzie dobrze.

    Skomentuj

  54. peper
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 11:13

    Ja mam jakies przyciecia/warpy fpsy od 32-55 w hd wszystko ultra wie ktos co z tym trzeba zrobic?

    Skomentuj

  55. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 11:29

    Jak ktos tu pisze ze grafika jest boska to ja prosze...Chyba nie widzial co poniektorych gier na ultra...Jak narazie jest srednio i to vbardzo..Wszystko w metro jakby wazelina wysmarowane tak sie swieci. A park to tam w tym akwenie zamiast wody to chyba rtec wylali.. Textury dobre tylko na kamieniach a trawa wola o pomste do nieba.Owszen optymalizacja jest ok are graficznie stoi to daleko za crysisem warhead w entusiast. Gralem w to dzis przez godzine i odpalilem crysis w. i niebo a ziemia. Mam ostatnia nadzieje ze jest tak dlatego ze jest to beta w ktorej nie ma teselacji i niektorych bajerow no i oczywiscie ze jest to MP i ze w singlu bedzie to pokaz bo jak nie to ...

    Skomentuj

    1. tommyt1983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 11:36

      srednio 51 fps w ultra na 6850+6870 w CFX wiec wiem co pisze . mowie o jakosci grafiki wiec czytaj ze zrozumieniem a nie trol bo widze ze jak dla ciebie grafa na dzis dzien "miazdzy" to malo w zyciu widziales XD haha

      Skomentuj

  56. tommyt1983
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 11:36

    srednio 51 fps w ultra na 6850+6870 w CFX wiec wiem co pisze . mowie o jakosci grafiki wiec czytaj ze zrozumieniem a nie trol bo widze ze jak dla ciebie grafa na dzis dzien "miazdzy" to malo w zyciu widziales XD haha

    Skomentuj

  57. krolik_beny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 11:48

    Na papierze wygląda zjadliwie. Na forum pisał ktoś, ze chodzi dobrze ba Ultra w 1920x1080 na karcie GTX 460. Tak więc liczę, ze na ultra będzie latało, tym bardziej, że komputer spełnia wymagania zalecane :)Ale chyba na stałe 60fps nie ma co liczyć. Skoro w FHD to gdzieś w granicach 30-40 fps idzie to w moim 1024x768 powinno chyba szybciej :) Pożyjemy zobaczymy.

    Skomentuj

    1. kosq83
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 13:07

      mi na jednej karcie śmiga jak szalona

      Skomentuj

    2. kosq83
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 13:07

      mi na jednej karcie śmiga jak szalona

      Skomentuj

  58. [PROTOTYPE]
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-30 11:59

    Hmm ja mam ponad 100 FPS na ultra ; wiekszac pewnie tez ma grubo ponad setke bo gra jest dobrze z optymalizowana.

    Skomentuj

    1. tommyt1983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 12:06

      ja tez mam czasem kolo 150 fps ale srednia i tak jest kolo 60 :)

      Skomentuj

  59. ares78
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 12:36

    Zainstalowałem nowe stery do grafiki i gra działa ładnie zmieniłem zdanie co do gry BF3 BETA 1680-1050 detale na Ultra idzie ładnie

    Skomentuj

  60. [PROTOTYPE]
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 12:43

    Gra- gitez; Jesli ktos ma jeszcze watpliwosci czy mu pojdzie plynnie gra, to stwierdzam za na kilkuletnim piecu bedzie smigac bez zajekniecia.

    Skomentuj

  61. oguroranga
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 12:46

    wie ktoś czy da rade znmienić z dx 11 na dx 10 lub na odwrotnie ???

    Skomentuj

  62. kosq83
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 13:14

    Preordera nie anuluje, ale to co zobaczyłem na tej becie (pomijając niedociągnięcia i grafikę - wiem, będzie lepiej), chodzi o sam gameplay - to mi bardziej przypomina black ops niz bc2 a co dopiero BF2 ...

    Skomentuj

  63. [PROTOTYPE]
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 13:17

    @oguroranga; prawdobodobnie beda to ustawienia dx10 bedzie to high a dx11 to ultra. Choc ktos tu pisal ze sa to ustawienia nie z godne z pelna wersja; sam juz niewiem.

    Skomentuj

  64. Sanches
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 13:29

    CQ świetnie, BF2 przypomina. jest jeszcze masę błędów ale gra ogólnie daje rade.
    Szkoda że nadal są te same syfiaste spoty jak w BC2 ale za to nie widać już jak na dłoni z dystansu przeciwnika. wszystko się ładnie zlewa w całość z bujnym otoczeniem.

    Skomentuj

      1. szalony rolnik
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 16:05

        Poprę Cię w kilku rzeczach: regeneracji zdrowia i pancerza, unloków dla pojazdów (połowicznie bo mogłyby być jakieś dodatki a nie podstawowe uzbrojenie) oraz team work czyli wydawanie rozkazów.

        Do mini mapki można się przyzwyczaić, choć czasem lepiej skorzystać z 3d spotongu, który też ma swoich przeciwników.

        Podsumowanie: tryb hardcore.

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-30 20:50

        Poczekaj na trym hardcore gdzie nie bedzie samouzdrawiania i inych bajerow.

        Skomentuj

  65. Nieznośny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 13:46

    Ta gra nie jest podobna do żadnej innej. Powód? W komentarzach na cdaction, gram, gry-online, tutaj i gamezilli ludzie porównywali już ją do wszystkiego. Do MOH-a, do BC2, do Black Opsa, MW, a nawet Crysisa2... A więc to świadczy o tym, że do niczego nie jest podobna. Jest unikalna. Czerpie z kilku tytułów - owszem, ale jest innym produktem. Nieodgrzewanym kotletem. I powiem, że po wczorajszym dniu ja osobiście mimo bugów z biegiem czasu coraz lepiej się bawiłem, aniżeli gorzej. Kwestia wczucia, starania się radzić sobie z tymi bugami jakimiś alternatywnymi drogami póki nie są połatane. Właśnie kończę skrobać maila z raportem o bugach do EA. Ciekawe czy w ogóle go przeczytają. Akurat jeśli chodzi o rozmowy o błędach w grze to EA wypada blado na tle innych firm. Moim zdaniem najlepiej akurat wypada tutaj Blizzard, który daje jakieś znaki życia graczom, że czyta ich raporty o bugach. Bo to, że wyjdzie patch raz na jakiś czas i pozałata raportowane dziury nie jest akurat super formą potwierdzenia, że firma słucha graczy, ponieważ bugi również zatrudnieni testerzy mogą wyłapywać, a więc rodzą się wątpliwości czy mamy wpływ na poprawki, czy nie.

    Skomentuj

  66. B4rt_
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 14:07

    Najgorsza beta, w którą grałem. Tego nawet betą nie można nazwać. Jak grałem w BC2 to większych błędów nie zauważyłem, a tutaj ? Błąd za błędem to już się nudne robi. Nie dziwię się, że gra ma takie wymagania skoro wymaga Origin i przeglądarki włączonej jednocześnie. Sama optymalizacja również leży, chciałem kupić grę przed premierą ze względu na back to karakad, ale chyba odpuszczę aż kupię nowego kompa i gra stanieje do 30 zł. Jak dzisiaj BC2 :) Pozdrawiam.

    Skomentuj

  67. Wenezo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 15:26

    2600k@4.0@gtx570 wszystko max w 1920x1200 cit za wolno na oko 35 klatek

    Skomentuj

  68. IzZy95
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 16:56

    Hmm. Muszę powiedzieć szczerze, że jak na betę to strasznie się zawiodłem. Już beta od BF2 była dużo lepsza. Grafika jak i fizyka za bardzo nie powala na kolana. Przy ustawieniach ultra a high nie zauważyłem żadnej różnicy w wyglądzie oprócz spadku z 60fps na high do 40-50 na ultra. -.- Ja się pytam gdzie jest ten model zniszczeń, który tak reklamują.. Bo na razie jak na betę to widzę straszną kupę. Myślę, że w pełnej wersji już to poprawią.

    Skomentuj

  69. patrick25567
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-09-30 17:02

    A wy sracie i sracie o tych bugach... Ja gram od 2 godz i zadnego boga jakos nie spotkales (fuks :p)... Nie zapominajmy po co sa bety. One sa zeby wykryc te bogi !!!!... Sorki za ortografie ale mam akurat francuska klawiature :p

    Skomentuj

  70. Michur
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 18:32

    Nawet fajna gra nie ma co narzekać grafika też bardzo ładna chociaż liczyłem na ciut więcej.

    Skomentuj

  71. pawluto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 18:49

    Kompromitacja !!!
    Gdzie ten super hiper nowy silnik gry w którym mozna było niszczyć wszystko ???
    Spróbujcie rozwalić pomnik w parku !!! Granat , karabin , wyrzutnia...pomnik stoi jak nowy :)))
    Kompromitacja EA pełną gębą !
    Gra która nie uruchamia się na XP , która potrzebuje systemu Vista lub win 7 a tu taki ZONK !
    Kolejny raz EA zrobiło w jajo graczy...dobrze że jest beta , napewno nie kupię gry gdy wyjdzie.

    Skomentuj

    1. Mate_
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 19:27

      Informowali, że nie będzie pełnych zniszczeń, poszukaj sobie dlaczego.
      Gra nie wspiera dx9, dlatego nie obsługuje XP, a tu miej pretensje do microsoftu.

      Skomentuj

  72. FrOgInDaFOG
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 18:53


    Miala byc rewolucja.jest ale w robieniu ludzi w jajo.

    6870x2 niesie ta gre na ultra w 1080p lekko.

    Szkoda.Nie wierze ze wersja finalna tak bardzo zmieni bete i wniesie mnostwo rozwiazan odnosnie grafiki i dziur w rozgrywce.

    Skomentuj

    1. tommyt1983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 19:29

      ha.powiem ci lepiej...odepnij jedną karte i bedzie tak samo plynnie. multi technicznie i graficznie pelna pipa... mam nadzieje że chociaż single bedzie wygladal tak jak na zapowiedziach...

      Skomentuj

  73. wrobellito
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-09-30 19:39

    Tessalacja jest w becie !!

    Według tego co piszą przy terrain quality - high masz już włączoną tesselacje;)

    http://twitter.com/#!/repi

    Skomentuj

    1. tommyt1983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 20:07

      no to strasznie biedna ta teselacja...

      Skomentuj

  74. grzesiu129
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 20:17

    A czy próbował ktoś odpalić na XP ?

    Skomentuj

  75. Mandriv19
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 20:37

    ja niewiem wy to myslicie ze w wersji testowej dadzą wam od razu dobrą grę. po to jest beta by zobaczyc błedy i poprawić co nie co.Fourth Illusion dno i chłap to jesteś ty...
    grałeś w całą grę ?? kampanie i wszystkie multi ze tak pier.... bez sensu....darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

    Skomentuj

    1. tommyt1983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-30 20:53

      Tak tylko ze nie lidz sie ze to bedzie wygladac lepiej jak premiera za 3 tygodnie...Crysis 2 w wersji beta wygladal identycznie jak final iroznil sie tylko bledami tj przycinania i przenikania obiektow...

      Skomentuj

  76. VegoSSJ3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 20:46

    JASIEK202 - miałem podobny motyw na sterach 275.33 ok, natomiast na cudownych 285.38 pod bete - 1 uruchomienie, ładuje mape jest dźwięk i czarny ekran, następnie komunikat że sterownik ekranu.., grafa gtx 560ti msi

    Skomentuj

  77. Colidace
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-30 23:03

    Najśmieszniejsze jest że beta wciąga COD MW w przedbiegach, a co dopiero finalna wersja. COD jesteś wspaniałą historią mej młodości i tyle... Będę Cię pamiętał jak wspaniałego 3DFX'a :)

    Skomentuj

  78. Mati-000
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-09-30 23:09

    Niestety nie warto pobierać. Zbugowana, troszeczkę ścina ale ogólnie ładna. Ale nie lubię takich gier. Jeszcze nie czas. Serio.

    Skomentuj

  79. Michur
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 08:59

    No proszę plusy minusy pisząc ten komentarz mam nadzieję , że wyskoczy również edycja.

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-01 09:00

      Nie jednak nic się nie zmieniło.

      Skomentuj

  80. Nieznośny
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-10-01 09:26

    http://videogamewriters.com/dice-updates-battlefield-3-beta-outlines-fixes-and-tweaks-25530

    Skomentuj

  81. moho_pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 09:29

    To jest jakiś singiel czy tylko multi?

    Skomentuj

  82. mamaAWESOMEmana
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 09:57

    OK TESTOWANE NA i5-760@4GHz/8GB 1600/5870 Vapor-X (11.8)
    Mapa METRO ULTRA wszysko max:
    MIN. 41 MAX.76 Średnio było ok 50.
    WEWNĄTRZ METRA TO BAJKA

    Skomentuj

  83. mamaAWESOMEmana
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 09:57

    OK TESTOWANE NA i5-760@4GHz/8GB 1600/5870 Vapor-X (11.8)
    Mapa METRO ULTRA wszysko max:
    MIN. 41 MAX.76 Średnio było ok 50.
    WEWNĄTRZ METRA TO BAJKA

    Skomentuj

  84. mamaAWESOMEmana
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 10:00

    Sorry jakiś 2x post kontynuuje:
    WEWNĄTRZ METRA PONAD 60 KLATEK, czasem spadki do 45 - generalnie BARDZO PŁYNNIE.

    TERAZ mapa Casian Border:
    Tu jest już źle, redukcja detali niewiele pomaga o dziwo. Częste spadki klatek do 20! Jest i 40 klatek czasem nawet 50 ale to rzadko. BARDZO ZARZYNAJĄCA sprzęt mapa. czekam na stery 11.10 bo te prewiew zwiesiły mi się zaraz po instalacji.
    Moje odczucia? Nie widzę tego graficznego szału c na trailerach czy pokazie E3...

    Skomentuj

  85. wrobellito
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 10:04

    Na sprzęcie:
    Intel Core i5 2500k 4,0 ghz
    8 gb ram
    6950 1 gb oc
    ustawieniach ultra i fullhd ( tylko cienie średnie , anisotropic filter x8 i ambient occlusion- off) 48-28 klatek. Stery 11.9
    Wiec nie wiem skąd wy macie tyle klatek. Jak zmieniacie ustawienia na wyższe to i tak trzeba wyłączyć gra aby zapamiętało/

    Skomentuj

  86. mamaAWESOMEmana
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 10:15

    No ja mówię jak to wygląda u mnie. METRO to średnio (przyjmijmy aby nie przesadzić bo nie pamiętam wyniku z frapsa)45 klatek na powierzchni i ponad 50 wewnątrz metra (ale tam to korytarze).

    Natomiast Caspian Border jest u mnie nie grywalne na Ultra, nawet kosztem redukcji cieni czy wygładzania. Na High też niewiele lepiej. W centrum (tam gdzie są budynki i częsta wymiana ognia) spada do 20 klatek. Co uniemożliwia grę.

    Skomentuj

  87. Bichits
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-10-01 10:45

    Na zestawie:
    MSI 870 - c45
    AMD athlon II x3 455 Black Edition
    MSI GTS 450
    2x 2GB kingston DDR3 1333mhz
    Mam od 30 do 40 FPSów w rozgrywce.

    Moim zdaniem powodem jest karta graficzna, gdyż na automatycznych ustawieniach karta wkręca się na maksa, a procesor na 70%.
    Automatyczne nic wam nie mówią? No cóż, powiem tak. Na Kompletnie full detalach mam 8 FPS'ów.

    Skomentuj

  88. wrobellito
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 11:27

    mamaAWESOMEmana

    To jest wersja beta gdzie optymizacja zawsze będzie słabsza. Tak jak było w przypadku bc2 gdzie beta kiepsko chodziła a pełna znacznie lepiej.

    Skomentuj

    1. wrobellito
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-01 11:28

      Optymalizacja (:

      Skomentuj

      1. mamaAWESOMEmana
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-10-01 11:58

        Mam taką nadzieję, bo graficznie to szału nie ma, w sensie jest ładnie ale bardzo podobnie do BC2. Liczę, że to poprawią bo BC2 pięknie śmiga na MAX nawet na dużych mapach a tu na Capisan Border, straszne rozczarowanie. Pozdrawiam

        Skomentuj

  89. kulig75
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2011-10-01 12:48

    Blaszani jedyny słuszny tytuł który ma wyjść to Uncharted3 to jest dopiero grafika najwyższych lotów obejrzyjcie sobie jeszcze raz :)

    http://www.youtube.com/watch?v=rLZSlZ1XHmk&hd=1


    Najładniejsza gra tego roku :)

    Nakarmili was filmikami renderowanymi z BF3 a teraz wychodzi wszystko w praniu.

    NARA :))

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-01 20:09

      To jest przerysowana komiksowa grafika, która nawet nie dąży do fotorealizmu. Na Pc przynajmniej próbują.

      Skomentuj

  90. wrobellito
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-10-01 13:07

    Ty ciołku jeden !!
    BF3 wygląda lepiej niż ten twój uncharted w 720p

    Skomentuj

  91. wrobellito
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-10-01 13:12

    tak w ogóle to obejrzanemu i przyznam ze wygląda ładnie ale jak na możliwości ps3 !! Bp do bf3 pecetowego nie ma to startu łepku ty jeden.
    Wiec nie pisz już więcej tych wypocin swoich !

    Za parę miechów jak bf3 lub crysis 2 zgarną nagrodę za najładniejszą grę roku to kulig zapadnie się pod ziemie.

    Skomentuj

  92. d.ante
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 13:17

    dla tych, którzy narzekają na wydajność:
    - wgrać najnowsze sterowniki (w wersji beta)
    - zmienić częstotliwość odświeżania ekranu ze 120 na 60 (u mnie bardzo pomogło)

    Skomentuj

    1. wrobellito
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-10-01 13:21

      Jaka masz kartę ?? nvidi czy radeona ??

      Skomentuj

      1. d.ante
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2011-10-01 13:23

        gtx 460M (na all-in-one, nie na laptopie ;)

        ale AMD też chyba wydawało dedykowaną edycję sterowników "na teraz"

        Skomentuj

  93. d.ante
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-10-01 13:21

    a sama gra ok - zupełnie inna bajka niż bc2; ruchy postaci są naturalne, wymiana ogniowa ciekawsza, jest w tym wszystkim więcej dynamiki (ale nie w stylu rambo) i taktyki (współpraca, mobile sprawnpoint - podstawa)

    grafika nie jest już tak ważna, ale jest ładna. to co mnie tylko zniesmaczyło, to krzaki - od kiedy przez krzaki przechodzi się bez żadnego oporu, jak przez powietrze? (żadnego utrudnienia, poruszenia gałęzi - seriously? nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale takie rzeczy mieliśmy w Crysis 1)

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-10-01 15:09

      Dobrze pamiętasz. Takie coś było też w Never winter nights bodajże w jedynce.

      Skomentuj

    2. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-03 12:54

      Masz rację. Mieliśmy i nadal mamy bo Crysis to jest nadal niedościgniony wzór. Jedyna gra godna pieczątki "jakość gwarantowana" ;)

      Nie dość, że slicznie wymodelowana, naturalnie ruszająca się roślinność to jeszcze przy "kolizji" z bohaterem liście naturalnie i realistycznie się odkształcały.

      I takich "dorobiazgów" jest w C1 wiecej niż w jakiejkolwiek innej grze. A jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach :)

      Skomentuj

  94. Bichits
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-10-01 17:31

    Sterowniki musiałem pobrać najnowsze, bo na płycie mam 280, a do gry wymagane są 285. Chociaż Pierwszego dnia testów udało mi się włączyć grę ze starymi sterownikami i wszystko działało dobrze. ;p
    Co do poprawienia wydajności gry po wyjściu z bety.
    Mam wielką nadzieje, że tak się stanie, bo komputer nie jest słaby.
    Ja w Betę BF BC2 nie grałem, ale pełną wersje mam oryginalną i na full detalach tylko i wyłącznie z wyłączonym trybem podnoszenia jakości tekstur (nie pamiętam jak się nazwał) mam od 40 - 60 FPs'ów (40 w dymie)

    Skomentuj

  95. X-SkiLL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-01 17:50

    Też mam sterowniki 280.xx i wszystko się uruchomiło dobrze :), choć pisało, żebym pobrał 285.

    Co do gry dla mnie nudna. ;) Pograłem może z pół godziny i odinstalowałem.

    Wydajność GTX 580 w BF3 Beta:
    Ustawienie na maksymalne, czyli jakie były możliwie w rozdzielczości 1680x1050:
    min 55 fps
    avg 60-70 fps
    max 145 fps (wzrok na chmury lub Ziemie)

    Grafika nie zachwyca, ale dziwne jest to, że gra zżera 1200-1300MB pamięci na grafie

    Skomentuj

  96. scoobydoo19911
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-10-02 21:50

    Niestety mój sentyment do zwykłego starusieńkiego bf 2 mówi mi że ta beta nie daje zbytnio rady. z drugiej strony jest to tylko i wyłącznie beta więc nie się co spinać. graficznie jest bardzo fajnie ale rewelacji jeszcze nie ma ale jak pisałem wcześniej jest to tylko i wyłącznie beta. zresztą grafika to nie wszystko teraz pocinam na emulatorze w ico i pomimo starej i paskudnej grafiki gra się naprawde miło.

    Skomentuj

  97. SsEeBbEeXx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-03 17:28

    Hmm, co do grania to chodzi płynnie na GTX 460 1GB OC do 840/1050MHz na ustawieniach:

    1920x1080
    Vsync ON
    Graphic Quality: Ultra
    Antialiasing Deferred: 4x MSAA
    Antialiasing Post: Hight
    Anisotropic Filter: 16x
    Ambient Occlusion: HBAO

    minimum 30fps a max ok 60, średnio ok 38-40fps zależy od lokacji, generalnie...szału wymagań niema, ale szału graficznego jaki gra miała oferować, również niema, gra wygląda gorzej niż Crysis 2 i tak samo daje gorsze wrażenie niż Crysis 2, w demówke multiplayer nie mogłem odejść od kompa z kolegą, a przy BF2? po chwili gra wyłączona.. po czasie zaczyna szarpać obrazem, klatkuje, nie wiem czy to wina gry, czy mojego kompa, ale w żadnej innej grze nie zauważyłem zużycia karty na 99% po czym na sekundę sięga ono 1% i jest lag.. dziwne trochę, ale ogólnie gra nie robi szału, także wybaczyć można ;)

    Skomentuj

  98. michalj82
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-04 06:57

    Ja mam AMD Phenom II X4 955 BE @ 3,4, 8 GB RAM Kingston HyperX blu, Gigabyte Radeon 6850 OC, mam wszystko ustawione na Ultra i w otwartym terenie mam 40 FPS. Czego chcieć więcej. :)

    Skomentuj

  99. auspex
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-04 12:44

    hihi, jak czytam to zgrzytanie zebami ludzi piszacyach tu to nie moge przestac sie smiac. na szczescie jest wiele glosow rozsadku. ja chcialem sie odniesc to whiniena na temat zniszczen.

    takie pytanie mam. czym wy checie niszczyc te sciany, budynki? w becie do dyspozycji jest granacik oraz rpg. zadna z tych broni nie jest w stanie zniszczyc sciany, no chyba ze z gipsu. to ze w ogole coskolwiek mozna zniszczyc jest naciagnieciem, by gracze mieli radoche ze sciana odpadla. powiem wiecej. fajnie jest niszczyc otoczenie, ale zburzyc solidny dom z betonu/cegly np czolgiem bc2 bylo totalnym bezsensem. poczytajcie o uzbrojeniu naszej ery, naszych lat. bo nie mozna pogodzic "realizmu" z "wysadzaniem domow" granatem przeciwpiechotnym, czy rakietnica przeciwpancerna. do tego mapy i gra musza byc zbalansowane.

    Skomentuj

    1. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-04 13:48

      Nie jestem specjalistą od broni. Możliwe, że masz rację i ściany nie da się zniszczyć za pomocą RPG. Nie wiem co w rzeczywistości się dzieje w takiej sytuacji (pomijając to co widziałem na filmach), czy odpada cała ściana, czy kawałek ściany, czy dziura zostaje etc etc.

      Niemniej z pewnością nie jest też tak jak to jest teraz zaimplementowane w tej grze ;)

      Pod względem destruktwności ten silnik jest kiepski, niczym się nie różni od przeciętniaków, nie jest nawet w czołówce. A reklamowany był jako rewolucyjny. Powiem też, że teksty w stylu "w becie nie zaimplementowano pełnej destruktywności" do mnie nie przemawiają. Nie jestem informatykiem ale coś mi mówi, że jak już silnik jest gotowy to raczej nie da się do niego zaimplementować pełnej destruktywności, co najwyżej oskryptowaną w miejscach, które wypatrzył sobie producent ;)

      Ja konfrontuje tylko zapowiedzi z faktami i tylko w kwestiach technicznych. Nie interesuje mnie czy gra jest miodna i fajna i gra się dobrze.

      Skomentuj

      1. auspex
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-10-04 15:13

        to beta. moze nawet alfa. poczekamy zobaczmy. ciezko cokolwiek wywnioskowac na razie. jest bardzo duzo bugow. imho zbyt duzo jak na puszczona miesiac przed premiera bete. jedynie co, to mozna komentowac bete, jako stand alone produkt. i tego sie trzymam :)

        Skomentuj

        1. kbrbabzbtb
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-10-04 16:17

          Beta, alfa, a może nawet gama ;) Tylko czemu producent twierdzi SAM, że to BETA, solidne źródła podają, że nawet zawiera wszystkie wodotryski jakie będą w ostatecznej wersji, a do premiery zostało mniej niż miesiąc ;)

          Tyle czasu i są na etapie alfy, a w niecały miesiąc łącznie z etapem dystrybucji dojdą do finalnego, nieziemskiego produktu ;)

          Gdybym ja na jedno oko totalnie nie widział, a na drugie 3/4 zaćma i dodatkowo po 6paku to może i bym uwierzył ;)

          Skomentuj

  100. koles28
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-04 15:03

    a mi wywala taki błąd

    We're sorry, an error has occured

    We are unable to connect to EA servers to activate Battelfield 3 Open Beta on this computer using your account. Please try again later


    no i jak to rozwiązać??

    Skomentuj

  101. SsEeBbEeXx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-10 15:26

    Połączenie zostało zresetowane







    Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.





    Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
    Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
    Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

    Szaleństwo, pograne ;)

    Skomentuj

  102. klawiatura
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-12 20:53

    hehe i po becie oby pelna byla DUŻO lepsza!

    Skomentuj

  103. rock4war
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-01-27 08:41

    Witam , mam pytanie jak to pobrać ? , bo biorę download tam na gorze i przenosi mnie do strony Origin , i teraz co dalej ? proszę pomóżcie