Technologie i Firma

Black Friday 2018 z OVH - sprawdź rabaty na serwery i domeny

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2018-11-23

Firma OVH przygotowała atrakcyjne rabaty z okazji Black Friday 2018. Dzisiaj jest dobry dzień na podjęcie decyzji o wykupie serwera lub domeny – można na tym zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy.

Black Friday kojarzy się głównie z elektroniką użytkową, ale tak naprawdę w dniu wielkich promocji i wyprzedaży dosłownie każdy może znaleźć coś dla siebie. Przykład? Firma OVH, będąca jednym z liderów sektora hostingowego, przygotowała na tę okazję spore rabaty na wybrane usługi ze swojego katalogu.

Tylko dzisiaj (23 listopada) OVH oferuje usługi webowe i chmurowe w poważnie obniżonych cenach. Sporo zaoszczędzić można na przykład na wykupie (zoptymalizowanych pod kątem sklepów, portali i aplikacji) serwerów dedykowanych HOST z czterordzeniowymi procesorami Intel Xeon D-1520. Miesięczny abonament wariantu z 64 GB RAM-u jest tańszy o 20 proc., a tego ze 128 GB – o 37 proc. Co najlepsze – jest to rabat stały (czyli obowiązujący przez cały okres dzierżawy).

OVH Black Friday HOST

Także inne serwery dedykowane są objęte promocją z okazji Czarnego Piątku – w przypadku Storage STOR-72T i STOR-48T (przeznaczonych do archiwizacji zbiorów danych) można liczyć na stały rabat -40 proc., Enterprise MG384 i MG512 (z 2 procesorami Xeon oraz odpowiednio 384 i 512 GB pamięci RAM) – -50 proc., a (cechującego się optymalnym stosunkiem ceny do możliwości) So You Start – -25 proc. 

Tegoroczny Czarny Piątek jest też dobrym dniem na zakup usług: Hosting Pro (tańszej o 40 proc. przez pierwszy rok), Poczta Hosted Exchange (tańszej o 50 proc. przez pierwszy rok) i VPS SSD (tańszej o 50 proc. przez pierwszy rok), a także domen: .eu (-86%) i .shop (-89 proc.). 

OVH WEB

Ze szczegółami oferty promocyjnej można zapoznać się na oficjalnej stronie akcji Black Friday z OVH.

Źródło: OVH

marketplace

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!