Gry komputerowe

Blizzard prezentuje kolejnych bohaterów Overwatch

opublikowano przez w dniu 2015-05-23

Wygląda na to, że producent zaczyna coraz mocniej promować swoją nową markę.

Overwatch gra

Wygląda na to, że Blizzard zaczyna coraz mocniej promować swoją nową markę. Chociaż data premiery Overwatch nie jest jeszcze znana to prace postępować muszą zgodnie z planami, ponieważ systematycznie publikowane są nowe materiały.

Jednym z największych atutów gry ma być nie tylko nowy świat wykreowany przez ekipę Blizzarda, a takowego nie widzieliśmy od roku 1998, ale również bardzo duża liczba bohaterów mogących pochwalić się unikalnymi umiejętnościami i stylami walki.

To właśnie o nich producent mówi ostatnio sporo. Kilka dni temu prezentowane były Zenyatta i Łaska, ale już mamy możliwość bliższego poznania kolejnej, tym razem męskiej dwójki - McCree oraz Hanzo.

„Zobacz, jak łowca nagród Jesse McCree wymierza sprawiedliwość na własnych warunkach w pełnym meczu z wczesnej wersji Overwatch. Materiał nagrano na komputerze PC w 60 klatkach na sekundę. McCree gra po stronie atakujących na mapie Posterunek: Gibraltar – mapie w trybie „Ładunek”, zlokalizowanej w opuszczonej bazie organizacji Overwatch na stromej skale u brzegów Morza Śródziemnego.”


„Mistrz łucznictwa Hanzo bierze na cel swoich przeciwników w pełnym meczu z wczesnej wersji Overwatch. Materiał nagrano na komputerze PC w 60 klatkach na sekundę. Hanzo gra po stronie atakujących na King's Row – mapie łączącej tryby Przejęcia punktu i Ładunku, zlokalizowanej w sercu futurystycznej Anglii.”


Źródło: youtube - Overwatch PL, eu.battle.net

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak im się to wszystko uda zbalansować to ja pojęcia nie mam.
  Zaloguj się
 • avatar
  A mnie to coraz bardziej przekonuje i chyba się skuszę.
 • avatar
  Taki badziewny Unreal Tournament z bunnyhoppingiem. Dzięki postoję. Normalnie nie uwierzyłbym, że Blizz wyda cos takiego...
  Zaloguj się
 • avatar
  Trochę to strasznie cukierkowe i bezkrwiste... W dzisiejszych czasach wielu grom brak realizmu. Zbyt cukierkowe kolory, grzeczne dialogi (Dying Light gra 18+ a dialogi jak dla pięciolatka), mało wyraziste postacie.
  Całe szczęście Wiesiek i GTA trzymają klasę.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Dobra zauważyłem ,że ta gra to kopia :
  TF2 i Enemy territory.
  Zaloguj się