• benchmark.pl
 • newsy
 • Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-8520DN z dupleksem

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-8520DN z dupleksem

z dnia 2012-10-11
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Dla małych i średnich firm

Brother MCF-8520DN urządzenie wielofunkcyjne wygląd

Na polskich półkach sklepowych pojawiło się nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother. Model MFC-8520DN charakteryzuje się automatycznym dupleksem oraz wysoką prędkością druku. Grupa docelowa – małe i średnie przedsiębiorstwa.

Brother MFC-8520DN to laserowe urządzenie wielofunkcyjne, na które składa się monochromatyczna drukarka, kopiarka, faks i skaner. Według oficjalnej charakterystyki, urządzenie cechuje się drukiem z prędkością do 36 stron na minutę w trybie druku jednostronnego i 18 stron na minutę w dupleksie. W tym miejscu podkreślić należy wspomnianą już najważniejszą cechę charakterystyczną modelu – automatyczny druk dwustronny. Drukarka charakteryzuje się także rozdzielczością wynoszącą 1200 x 1200 dpi.

Urządzenie to umożliwiać ma również automatyczne, dwustronne kopiowanie dokumentów. Skaner z kolei umożliwia eksportowanie plików do poczty e-mail, obrazu, plików OCR oraz serwera FTP. W przypadku kopiarki maksymalna rozdzielczość wynosi 1200 x 600 dpi, natomiast przy skanerze – 1200 x 1200 dpi.

Urządzenie wyposażone zostało w podajnik papieru na 250 arkuszy, a także podajnik ręczny na 50 arkuszy mniejszych rozmiarów (na przykład koperty). Istotnym elementem jest też 5-linijkowy, monochromatyczny ekran LCD, z poziomu którego mamy dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji.

Producent dołącza do urządzenia także oprogramowanie BRAdmin Proffessional. Umożliwia ono zdalne monitorowanie oraz modyfikowanie ustawień drukarki.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Specyfikacja:

Brother MCF-8520DN urządzenie wielofunkcyjne specyfikacja dane techniczne

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-8520DN jest już dostępne na polskim rynku w cenie 2280 złotych. Na starcie otrzymujemy toner umożliwiający druk 8000 stron. W sprzedaży dostępne są tonery na 3000 oraz właśnie 8000 stron.

Źródło: Brother

Back to university zestawienie przewodnik laptopy smartfony tablety drukarki peryferia gry konsole upominki

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jeśli cena to nie pomyłka autora to sprzęt niezwykle drogi jak na swoje możliwości. Za połowę tej ceny można mieć (prawie) to samo w kolorze.
  Jakby zjechali z ceną do ok 1,2k -1,4k to może byłoby to warte zastanowienia.
  Zaloguj się
 • avatar
  z dupleksem, aż się podjanik nie zepsuje - u nas się zepsuł po nieco ponad 2 latach (dcp-8060)
 • avatar
  Generalnie strasznie podobne do DCP 8380. Mam nadzieje tylko że nie jest tak głośne jak "tańsze" urządzenia tej firmy. Wstawiłem kilka klientom i teraz się muszę wstydzić.