Na topie

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie - premiera wcześniej niż sądzicie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje już 12 października. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

  • Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie - premiera wcześniej niż sądzicie
A A

Gorący wieczór w branży gier. Ledwo co potwierdzone zostały prace nad The Division 2, a równie głośną produkcją zdecydowało się pochwalić Activision. Zapowiedziano Call of Duty: Black Ops 4.

Call of Duty: Black Ops 4 - data premiery

Również w tym przypadku nie możemy jednak liczyć na większą dawkę konkretów. Wydawca podał jednak dwie istotne daty.

17 maja odbędzie się pierwsza prezentacja gry. Premierę zaplanowano z kolei na 12 października. Zdecydowano się zatem nieco przyśpieszyć, ponieważ poprzednie odsłony serii pojawiały się na rynku w listopadzie.

Call of Duty: Black Ops 4 - platformy docelowe

Oficjalne informacje mówią nam także o platformach docelowych gry. Obyło się bez zaskoczenia, Call of Duty: Black Ops 4 trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Za prace odpowiada studio Treyarch.

Call of Duty: Black Ops 4 - teaser


Źródło: Call of Duty

Odsłon: 5671 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. Enpeiks
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2018-03-08 20:17

    MAMO! Nie rób mielonych! Jest cod.

    Skomentuj

    1. Michał 06
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-03-09 00:01

      to się dzieje naprawdę ?bo ja nie wierzę :P

      Skomentuj

  2. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-08 20:32

    BO4 i The Division 2 jednego dnia?
    Hype Train do E3 2018 własnie przyjechał na peron!

    Skomentuj

      1. LukisK
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-03-09 14:48

        Grałeś że oceniasz ?

        Skomentuj

  3. belineaenter
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-03-08 20:56

    Nareszcie nadeszly czasy ze pieknych i wspanialych gier jest masa 2017 to przelom Switch i PS4 i PC czasu brakuje na granie ! Co za piekne czasy, a za rogiem Ps5 Ryzen GTX 2080
    Black Ops Ye dopiero mam 10h w AC O bo cały czas batlefield 1 :D
    Pozdrawiam wrozbitow januszy co mowili ze to kres PC itp
    Ostatnie taki czas tez byl na koniec zycia ps3 GTAV Red DedR Uncharted Last of Us itp.

    Skomentuj

  4. belineaenter
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-08 20:56

    Nareszcie nadeszly czasy ze pieknych i wspanialych gier jest masa 2017 to przelom Switch i PS4 i PC czasu brakuje na granie ! Co za piekne czasy, a za rogiem Ps5 Ryzen GTX 2080
    Black Ops Ye dopiero mam 10h w AC O bo cały czas batlefield 1 :D
    Pozdrawiam wrozbitow januszy co mowili ze to kres PC itp
    Ostatnie taki czas tez byl na koniec zycia ps3 GTAV Red DedR Uncharted Last of Us itp.

    Skomentuj

  5. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-08 22:22

    Łał kolejna nowa gra.... a nie czekaj to tylko Cod eh

    Skomentuj

  6. Ladros
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-08 23:25

    A wy co żeście myśleli? Za wiele dobrego być nie może, jeden normalny CoD na kilka lat wystarczy :P
    Jeszcze by wam się w głowach poprzewracało.

    Skomentuj Historia edycji

  7. Sander Cohen
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-03-09 01:41

    Call of Duty: Black Ops IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII...