Na topie

E3 2017: Call of Duty: WWII - 26 minut z trybem multiplayer

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Czas, by dokładnie przyjrzeć się temu, co do zaoferowania będzie miał tryb zabawy wieloosobowej w Call of Duty: WWII. Innymi słowy, czas na gameplay.

 • E3 2017: Call of Duty: WWII - 26 minut z trybem multiplayer
A A

Podczas konferencji Sony na E3 mogliśmy obejrzeć 2,5-minutowy zwiastun gry Call of Duty: WWII, który spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem i wielu graczom rozbudził apetyty na nowe dzieło Sledgehammer Games. Tak pozytywnych emocji seria Call of Duty nie wzbudzała już od dawna – spójrzmy więc na dwa pochodzące z tej samej imprezy zapisy rozgrywki, by przekonać się czy entuzjazm jest uzasadniony.

Film przedstawia rozgrywkę w trybie wieloosobowym, a ta przechodzi w Call of Duty: WWII poważne zmiany. Oprócz licznych trybów zabawy i lokalizacji inspirowanych autentycznymi arenami zmagań podczas II wojny światowej, ekipa Sledgehammer przygotowała również nowy system Dywizji. Zastąpi ona system klasowy – gracz będzie wybierał jedną z pięciu dywizji, do której będzie przynależał, a to będzie miało realny wpływ na rozgrywkę i ma też przy okazji zwiększyć zaangażowanie.

Żołnierze Dywizji Powietrznodesantowej rozpoczynają bój oraz są szybcy i cisi, ci z Górskiej to przede wszystkim precyzyjni snajperzy, a całości dopełniają: Piechota, Dywizja Pancerna oraz Korpus Ekspedycyjny. 

CoD WWII screen

Jedną z ciekawostek, która pojawi się w multiplayerze będzie tryb Wojny (który możecie też obejrzeć na filmie poniżej). Jest to fabularyzowana forma zabawy, która powstaje we współpracy z Raven Software. Stawia ona przed graczami różnego rodzaju zadania, które ubarwiają samą walkę. Mogą to być między innymi: budowa mostu, eskorta czołgu czy podłożenie bomby.

Jeśli macie ochotę, możecie obejrzeć dwa 13-minutowe materiały, które ujrzały już światło dzienne. Pierwszy pochodzi od ekipy PlayStation Access:

Drugi od jackfrags:

Dla zainteresowanych dodajmy, że materiał pochodzi z konsoli PlayStation 4. Gra Call of Duty: WWII trafi również na Xbox One oraz komputery osobiste. Premiera odbędzie się 3 listopada.

Źródło: Dark Side of Gaming

Odsłon: 4366 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. IVPANVZERVI
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-06-14 07:35

  Gra zapowiada się fajnie, tylko te kobiety -_- z tego co mi wiadomo, tylko Rosyjskie wojsko posiadało kobiety w boju.

  Skomentuj

  1. kbrbabzbtb
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-06-14 09:07

   Kobiety w boju to najstraszniejsza broń, dlatego blitzkireg poległ tam.

   Skomentuj

 2. guziel
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-06-14 09:07

  Bardzo podobny schemat rozgrywki do "wolfenstein enemy territory" tylko z nową grafiką.

  Skomentuj

 3. slo1q
  Oceń komentarz:

  15    

  Opublikowano: 2017-06-14 09:14

  Czyli mamy grę o drugiej wojnie światowej, w tej konkretnej bitwie występują wojska niemieckie. Ale czekaj... Gdzie swastyka? Jak można zrobić grę o II WŚ bez tego symbolu? Do tego kobiety w wojskach alianckich i niemieckich... Litości! A w DLC dostaniemy trans-płciowych komandosów, a zakończeniem kampanii będzie zrzucenie tęczy na Hiroszimę :)

  Skomentuj

 4. shakal84
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-06-14 13:05

  Fakt te kobiece głosy hmm trochę dziwne odczucie :D druga sprawa te koślawe animacje heh mamy 2017 rok panowie BF1 pod tym wzgledem rządzi ;)

  Skomentuj

 5. bhaal1982
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-21 16:29

  Czy oni nigdy się nie nauczą robić porządny dźwięk broni :( ? takie pierdziawki a nie karabiny.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!