Na topie

Crossout - 3 miliony graczy w 4 tygodnie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wieloosobowe starcia piekielnie groźnego żelastwa w postapokaliptycznym świecie przyciągają miliony graczy. Twórcy Crossout mogą odtrąbić sukces.

 • Crossout - 3 miliony graczy w 4 tygodnie
A A

W Crossout ekipom Targem Games i Gaijin Entertainment (a więc twórcom popularnego War Thunder) udało się tchnąć nowe życie w gatunek MMO, a może należałoby napisać: wojennych gier sieciowych. Zamysł był niezły, wykonanie (jak możecie dowiedzieć się z naszych pierwszych wrażeń) też nie pozostawia wiele do życzenia, więc nie ma się co dziwić, że udało się osiągnąć niemały sukces.

Mija miesiąc od momentu, w którym postapokaliptyczny świat gry Crossout stanął przed graczami otworem i okazuje się, że chętnie korzystają oni z tej możliwości. W ciągu czterech tygodni swoich sił w bojach wymyślnych maszyn na kółkach spróbowało już wielu graczy, a dokładnie – 3 miliony.

Liczba ta zawiera graczy z każdej z platform docelowych, a tymi są – przypomnijmy – komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Łącznie spędzili oni przy Crossout „miliony godzin” – walcząc, ścigając się, tworząc i rozbudowując wehikuły. 

Crossout gra screen auta

„Poświęciliśmy mnóstwo czasu, energii oraz wyrzeczeń tworząc Crossout. Pragniemy by stał się unikalnym produktem. To wręcz niesamowite, że udało się nam osiągnąć tak wielki sukces w tak krótkim czasie. Cały czas rozwijamy się i mamy nowe pomysły na rozbudowę tytułu. Gra jest ciągle aktualizowana i udoskonalana” – mówi Stanisław Skorb ze studia Targem Games.

Jakoby na potwierdzenie tego, że nie są to słowa niepodparte faktami, Skorb zapowiedział, że już w przyszłym tygodniu w Crossout pojawią się nowe nacje, części do pojazdów i zupełnie świeże tryby rozgrywki.

Źródło: Gaijin Entertainment, Galaktus

Odsłon: 3370 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. podnietek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-30 09:16

  Grałem przez tydzień i wieje nudą - 1 lub 2 taktyki na mapę i jak zaczynasz grać to przez kilka pierwszych godzin pełna frustracja: masz swojego złomka z jednym karabinem maszynowym i spotykasz gości z armatami, którzy mogą cię roznieść na 2 strzały. Typowy sealclubbing. Mocno frustrujące.

  Dla mnie nuda.

  Skomentuj

  1. X.X.X
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-06-30 14:33

   wcale nie to wg mnie tylko motywuje do zabawy by stać się jak oni . kiedy dostałem pierwszą armatę to co szczał mój pojazd robił 360 w powietrzu i wtedy zobaczyłem jak czuć potęgę tej armaty . mam 15 lvl mam z 25h w tą grę przegrane i polecam jak sie ma kolegów do gry to zabawa jeszcze większa mó pojazd ma obecnie około 5000pw jak nie wierzycie moja nazwa w grze XxVxX. Są jeszcze premie za codzienne logowanie jak się dostaje skrzynki to nie opłaca się ich otwierać tylko sprzedawać jedna jest za około 4 golda a ta droższa za około 37 golda . są jeszcze rajdy przeciwko botom ale odradzam robić jak nie macie jakiegoś gracza z większym pw niż 6000 bo jest ciężko np w walce przeciwko leviatanom takim gigantycznym czołgom .taka jest moja opinia o tej grze.

   Skomentuj Historia edycji

   1. figer
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-30 17:52

    No jak żeś szczał robiąc 360 w powietrzu, to faktycznie musiało być gorąco. I mokro.

    Skomentuj

    1. X.X.X
     Oceń komentarz:

     -1    

     Opublikowano: 2017-06-30 19:48

     hahaha bardzo śmiesz (sarkazm)

     Skomentuj

 2. Finear
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-06-30 10:06

  dobrze że gajin tylko wydaje tą gre
  jest szansa że nie zepsuja jej jak WT

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!