Na topie

CS:GO w klimacie Halloween

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport Valve

Z okazji zbliżającego się święta strachów programiści Valve postanowili urozmaicić rozgrywkę i nadać Counter-Strike’owi klimat tego zwariowanego amerykańskiego święta. Poza zmianami związanymi z Halloween otrzymamy też szereg poprawek optymalizujących grę.

  • CS:GO w klimacie Halloween
A A

Po ściągnięciu najnowszej łatki największe zmiany wizualne zobaczymy na Cobblestone. Mapa przyjęła zdecydowanie mroczniejszy klimat. Tere został przyozdobiony w tlące się świece, trumny, płonące stosy i dynie. Dobrze przyjrzyjcie się też kurczakom! Jeżeli zaś chodzi o bardziej techniczne zmiany:

  • usunięto łącznik między długą A i underpassem
  • dodano okno w underpassie
  • usunięto drzwi prowadzące na underpass
  • usunięto dostęp do większości miejsc na respawnie terrorystów.

Zmiany pojawiły się także na Subzero i Biome – tutaj jednak doszło jedynie kilka łatek redukujących błędy i optymalizujących rozgrywkę - np. woda przy respawnie terrorystów przestała zabijać graczy. Zaktualizowano również wygląd radaru.

Dodano też ciekawy smaczek w trybie uproszczonym, demolce i latającym skaucie – gracze po śmierci nadal mogą poruszać się po mapie-jako duchy. I choć nie stanowimy już zagrożenia dla pozostałych zawodników w grze – nadal możemy się świetnie bawić rysując graffiti na ścianach, podnosząc i przesuwając przedmioty, czy przemieniając kurczaki w zombie.Oczywiście jako byt niematerialny jesteśmy widoczni jedynie dla obserwatorów i innych poległych kolegów.

Halloween - mroczne dynie

Nowa aktualizacja na pewno spodoba się graczom i uatrakcyjni dość „wyświechtaną” już mapę, jaką jest Cobblestone. Poza tym – kto nie kocha Halloween?

Pełna lista zmian czeka na was na oficjalnej stronie gry

Odsłon: 2680 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. dariosata
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2018-10-24 16:41

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Nie dla halloweenn!! Bronmy nasze dzieci przed tym POGANSKIM swietem!!!

    Skomentuj

    1. Damian Szymański
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-10-24 17:06

      Zgadzam się, dlatego powinniśmy obchodzić nasze słowiańskie DZIADY :)

      Skomentuj

      1. owatanka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-24 18:46

        Tak jest zakazac poganskiej choinki!

        Skomentuj

    2. Roman1892
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-24 22:55

      Ehh - bogobojne ćwoki każdego roku kiedy wypada Październik -miesiąc kluczowy i Halloween ( jest Irlandzkim świętem nie amerykańskim ap ropo ) zaczynają mnie doprowadzać do szału - co rok ich widuje ??? mam zajoby na oczach na widok bogobojnych trolli , zaprawia mnie o rozwolnienie : E na ich widok - kiedy jest okazja nt . CSGO z superzabawą Halloween 'ową czy World Of Tanks i inne od razu wlatuję z impetem na stronę Benchmark.pl i czytam wszystko z wzruszeniem i co WTF !!!! na dole w komentarzach - biała gorączka u mnie :D (- najbardziej nietolerancyjna religią według mojego toku myślowego o lewicowo-liberalnych podglądów nie jest islam tylko katolicyzm z swoim chorym nietolerancyjnym charakterem - jednak katolicyzm mnie wszędzie odrzuca jak widzę np krzyż czy ludzi nienawidzący wszystkiego co postępowe mam ochotę wysłać ich na przymusowe leczenie psychiatryczne ) , bogobojne trolle z watykanu ( z małej oznaczam ) pojawiają w tematach kiedy ja w tej chwili pojawiam POMOCY!!!! "trole mnye atakujo " , ciesząc z zabawy Halloween'owej jak wszyscy zachodnie pociechy - co każdy rok jedyny miesiąc Października jest i będzie Halloween nie co dzień tylko zawsze :) , w każdy październiku w roku .... w dniu .... i następnych .... .to już mnie doprowadza to bardziej antyreligijnych sposobów aby coś zmieniło w społeczności , wkurza mnie ta mentalność bogobojnych ludzi każdy ich post od razu odpowiadam - co każdą niedzielę muszą zaliczać aby nie być zgorszony za ambony i po kolędzie wpuszczać pedofila aby jeszcze bardziej podlizywać pedofilowi - Religia czyni czuba bardziej niżeli alkohol jednak !!!!

      Wypad stąd na kołka różańcowe tam swoje pomyje wpisuj , a nie o technologiach bzdury wypisywać . Tu są o komputerach ,konsolach i nie tylko - nie podoba Ci się usuń konto .

      Skomentuj Historia edycji

  2. q3aki
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-24 18:14

    Nie siedze w temacie CS'a, ale czy to pierwszy raz keidy tak "obchodza" to nie nasze swieto? pytam z ciekawosci.

    Skomentuj

  3. mati0706
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-24 20:27

    Po jednym meczu można dostać schiz przez tą ciągłą muzykę w tle. Swoją drogą co roku jest taka aktualizacja. Halloween w grze? Zakazać? Może jeszcze szczepienia wprowadzić do gier?

    Skomentuj

    1. czorcik696
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-24 22:10

      Przeciw wściekliźnie jak najbardziej, a niektórym z pavulonu.

      Skomentuj

    2. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-25 01:51

      Serio. Niektórym to od razu zastrzyk na ostatnią drogą by trzeba podać. Wczoraj jakiś nyger 6-10 udowadniał jaki to jest zajebisty, a jak ludzie zaczęli olewać i mutować to blokował i flashował swoich ;]

      Skomentuj Historia edycji

      1. czorcik696
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-10-25 09:19

        Mi wystarczy nasz polski Brajanek z "kontem do czitowania" dofinansowanym z 500+, o ile nie poszło wcześniej na wódę dla madki, albo słodziaki dla chorej Dżesiki xP. Można też owej madce podpier#$lić z portfela na kartę z Żabki.