Na topie

Darmowy weekend z Overwatch

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

I będzie to dość długi weekend, ponieważ potrwa od 16 lutego (20:00) do 20 lutego (8:59). Jeśli nie mieliście jeszcze okazji do zabawy przy Overwatch to pojawia się dobra okazja.

 • Darmowy weekend z Overwatch
A A

Wprawdzie Overwatch nie narzeka na brak zainteresowania, ale producent cały czas stara się przyciągnąć nowych graczy. Jednym ze sposobów są zaproszenia do sprawdzania zabawy podczas tak zwanych darmowych weekendów. Kolejny właśnie przed nami.

I będzie to dość długi weekend, ponieważ potrwa od 16 lutego (20:00) do 20 lutego (8:59). W tych dniach przy Overwatch bez opłat bawić będą mogli się posiadacze wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

W przypadku PC wymagane będzie jednak konto Blizzard, a na konsolach PlayStation Plus i Xbox Live Gold. Nie należy przy tym obawiać się, że zainteresowani otrzymają jedynie mały wycinek gry.

Podczas tego darmowego weekendu udostępnimy bezpłatnie wszystkich 26 bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów.”

Jeśli komuś gra się spodoba, po ewentualnym zakupie będzie można zachować postępy osiągnięte podczas darmowego weekendu.

Źródło: playoverwatch

Odsłon: 3083 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2018-02-14 17:45

  Ostatnio coraz więcej tych weekendów w OW. Czyżby gra nie była już tak popularna? Kripp stwierdził, że ta gra jest ciężka w oglądaniu i trochę się muszę zgodzić bo mimo posiadania nie ciągnie mnie zbytnio ani by oglądać ani grać.

  Skomentuj

 2. dawidex999
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-02-14 18:33

  Kupiłem to za 12zł i w sumie zagrałem z 5 razy... Żadna rewelacja wszystko zależy od odbiorcy ;)

  Skomentuj

  1. drcocaina
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2018-02-14 20:12

   Ewidentnie jesteś "piratem" bo łamiesz regulamin producenta ale postąpiłeś bardzo rozsądnie. Ja spędziłem jakiś tam darmowy czas i nie widzę potrzeby płacić jak mam Paladins: Champions of the Realm i dla mnie jest nawet lepsze.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!