Na topie

Do premiery jeszcze chwila, ale już wiemy, że Days Gone otrzyma dodatki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: DLC gra akcji przygodowa Producenci: Bend Studio

Days Gone trafi w ręce graczy 26 kwietnia. Można mieć pewność, że twórcy na tym nie poprzestaną i będą przypominać o grze w późniejszym czasie.

 • Do premiery jeszcze chwila, ale już wiemy, że Days Gone otrzyma dodatki
A A

Zapowiedzi dotyczące Days Gone wyglądały do tej pory bardzo obiecująco. To tytuł, na który ostrzy sobie zęby wielu posiadaczy PlayStation 4. Ujawnione właśnie informacje mogą jednak wywołać nieco bardziej skrajne komentarze.

David Lee, Community Manager w Bend Studio, potwierdził w ostatnim wywiadzie, iż gra otrzyma dodatki. Trudno mówić o zaskoczeniu, ponieważ zdecydowana większość produkcji AAA jest w ten sposób rozwijana. Cały czas jednak z reguły negatywnie odbierane są zapowiedzi dodatków jeszcze przed premierą samej gry. Nie dziwi w związku z tym mające działać uspokajająco stwierdzenie, iż gracze nie powinni obawiać się tutaj niekompletnej opowieści.

„Mamy niezapowiedziane DLC, ale nie możemy jeszcze o nich niczego powiedzieć. Miejcie oczy szeroko otwarte. Główna historia powinna wystarczyć, aby opowiedzieć historie bohaterów, które sprawiają, że nie będą wam oni obojętni.”

Przypomnijmy, iż wedle składanych wcześniej obietnic ukończenie głównego wątku zajmie około 30 godzin. Days Gone trafi w ręce graczy 26 kwietnia.


Źródło: gamingbolt, PlayStation Polska

Odsłon: 3366 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. raffal81
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2019-03-14 07:28

  Mam nadzieje że wyjdzie kilka DLC, by za szybko nie kończyć zabawy z Days Gone, aczkolwiek 30 godzin to całkiem dobry wynik :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!