Na topie

Denuvo złamane raz jeszcze - najszybciej w historii

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: DRM gra zręcznościowa piractwo Producenci: Namco Bandai

Zabezpieczenia Denuvo w grze Tekken 7 zostały złamane. Crackerom tym razem wystarczyły zaledwie cztery dni. „Koniec pecetowego piractwa”, tak?

  • Denuvo złamane raz jeszcze - najszybciej w historii
A A

Tekken 7 to kawał solidnej bijatyki, która na Steamie oceniana jest pozytywnie przez 93 proc. graczy. Aby chronić swoją perełkę przed piratami firma Bandai Namco zdecydowała się na zastosowanie zabezpieczeń Denuvo. Nie trzeba było długo czekać na ich złamanie.

Cztery dni – tylko tyle potrzebowali crackerzy, by poradzić sobie z zabezpieczeniami w grze Tekken 7. To rekordowy czas – do tej pory najszybciej rozprawili się oni z Resident Evil VII i RiME, na co potrzebowali po 5 dni. Dodajmy jeszcze, że Mass Effect: Andromeda i Prey opierały się crackerom niewiele dłużej, bo 10 dni.

Pecetowa wersja gry Tekken 7 działa bez zarzutu. Tryb dla jednego gracza nie generuje żadnych problemów, a w trybie sieciowym połączenie gubione jest bardzo rzadko. Najbliższe tygodnie pokażą więc, czy dobra gra faktycznie potrafi obronić się sama. 

A co do Denuvo, cóż – chyba nikt już nie wierzy w niesamowite możliwości tej technologii. Dla crackerów powoli przestaje ona być jakimkolwiek wyzwaniem. Jeśli to jest więc sposób wydawców na walkę z growym piractwem, to można już chyba powiedzieć, że są oni bezbronni.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, sprawdźcie nasze pierwsze wrażenia: Tekken 7 - powrót w blasku chwały czy Moda na sukces odcinek 7161?.

Źródło: Dark Side of Gaming

Tekken 7 (PC)

Cena od 139.22 do 149

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 7993 Skomentuj newsa
Komentarze

68

Udostępnij

Gry na konsole w marketplace

  1. Blackshadow
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-06-06 15:13

    Super, to może jednak sobie zagram.

    Skomentuj

  2. KENJI512
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2017-06-06 15:21

    Jak być uczciwym i usatysfakcjonowanym klientem:

    1) Kup oryginał gry
    2) Poczekaj na wersję bez Denuvo, które kasuje save'y, niszczy dyski SSD, spowalnia lub utrudnia działanie gry itd.

    Skomentuj

    1. sabaru
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-06-06 15:39

      W GTA V są też jakieś zabezpieczenia. Ostatnio nie miałem internetu to sobie nie mogłem zagrać.

      Skomentuj

    2. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2017-06-06 16:10

      Widzę, że plota o niszczeniu ssd jest podtrzymywana tak jak ta o zamachu smoleńskim.

      Skomentuj

      1. Pardek
        Oceń komentarz:

        -21    

        Opublikowano: 2017-06-06 17:13

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Udowodnij, że Smoleńsk to nie zamach to wtedy pogadamy. Dowodów ani w jedną ani w drugą, ale patrząc na nasze relacje z Rosją oraz sposób prowadzenia przez nich "Śledztwa ręka w rękę" z naszymi śledczymi, obecność jednego z szefów KGB w "wieży" lotniczej w Smoleńsku, umycie wraku, manipulacja nagraniami ze skrzynek czy nagarnianie zwłok widłami i zostawianie w trumnach petów mówi samo przez się kolego :)

        Skomentuj

        1. Blackshadow
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2017-06-06 17:17

          Trzeba być naprawdę niedorozwiniętym aby wierzyć że największe państwo świata ma jakikolwiek interes w tym żeby zabijać prezydenta nic nieznaczącego kraju.

          Skomentuj

          1. Pardek
            Oceń komentarz:

            -12    

            Opublikowano: 2017-06-06 17:21

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            "NAJWIĘKSZE PAŃSTWO ŚWIATA" No powierzchniowo jest największe. Ale wciąż jedno z biedniejszych i głośno ujadających. Wracając: Zapomniałeś o połowie generalicji oraz reszcie jednych z najważniejszych osób w państwie i o tym, że kartofel nieźle szczekał im pod nosem i podjudzał przeciwko nim dawne Państwa bloku wschodniego oraz część zachodu gdyż patrzyli na nich naprawdę jako zagrożenie. Nikt do ewentualnego zamachu by się nie przyznał i już po tygodniu od katastrofy wystarczy forsować teorię o błędzie pilotów, oraz że drzewo przechyli samolot o 180 stopni XD Trzeba być niedorozwiniętym i ciemnym by nie umieć spojrzeć na to z dozą pomyślunku i logiki.

            Skomentuj

          2. Shunex
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-06 20:28

            Rosja Biedna? chyba jedynie w porównaniu do USA i chin...
            Błąd pilotów to fakt nikt o zdrowych zmysłach by nie lądował na takim lotnisku we mgłę...
            Drzewo uszkodziło skrzydło i tyle.
            Nawet jak by nie uszkodziło skrzydła samolot i tak by sie rozbił w drobny mak.
            I co to było za zagrożenie? Prezydent który miał znikome poparcie?

            Skomentuj

          3. darioz
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-06 18:45

            Oczywiście że mieli powód! Gruzja 2008! Śp Prezydent Lech Kaczyński powstrzymał chociaż częściowo agresję Rosji na Gruzję!
            Dziś Gruzja, jutro Ukraina, a później może Polska! Prorocze słowa które się spełniają na naszych oczach!

            Skomentuj

          4. Hugues de Payns
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-06 19:39

            Pardek dobrze argumentuje,zamiast tak minusować to niech ktoś przedstawi kontrargument,niektórzy chyba za dużo oglądają TVN24 i czytają gadzinówkę Szechtera.

            Skomentuj

          5. Dexterr
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-06-06 20:51

            Nie trzeba oglądać TVN czy Gazety wyborczej. Wystarczy rozum, coś co jest nie osiągalne dla widów TVPropaganda, TRWAM i Republika które serwują propagandową PiS papkę. Zresztą Rydzyk z propagandę już dostał od PISu 23 miliony za nic.

            Skomentuj

          6. blebleble
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-06-06 21:17

            Pisiory to idioci.

            Skomentuj

          7. darioz
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-06 22:01

            Gdyby nie te pisiory to już by islamiści się panoszyli po ulicach a być może wysadzali się w powietrze jak na twoim ''nowoczesnym'' zachodzie!
            Więc się ciesz że mamy rząd który pokazuje fucka sługusom Berlina Tuskowi, Junnckerowi i tym innym lewakom którzy zafundowali swoim krajom multi kulturowy horror!
            Ale być być może Nowocześni Pełowcy są za głupi aby zrozumieć co się w imię POprawności POlitycznej w Europie dzieje!

            Skomentuj

          8. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 01:09

            darioz

            Pisiory jeszcze jakiś czas po wyborach nie tylko chcieli przyjmować imigrantów, ale dodatkowo wypłacać im 500+, dopiero po kolejnych seriach zamachów zmienili zdanie.

            Skomentuj Historia edycji

          9. Pardek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 01:10

            Co Ty wymyślasz dziecko? Nie dość, że ślepy to głupi?

            Skomentuj

        2. kbrbabzbtb
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-06 20:21

          Nie rozśmieszaj mnie. Piloci złamali wszelkie możliwe procedury i olali wskazania wszystkich systemów bezpieczeństwa. Prawdopodobnie były na nich naciski w kabinie i tego kto naciskał podałbym jako głównego winowajcę tej katastrofy lotniczej. Ciała nie ładowali widłami tylko problem w tym, że ponownie... histeria, naciski, brak czasu na cały proces i na np. badania dna doprowadziły do tego, że w jakiejś trumnie są szczątki kogoś innego. Głównymi manipulantami w tej sprawie jest pis. Zawsze jak słupki lekko spadają Jarek wyjmuje "truchło tupolewa" i macha nim przed oczami opini publicznej. Putin nie ma interesu w zabijaniu kogokolwiek tutaj, ten rząd jest antyunijny... to jak miód na jego serce. Jesteś po prostu kolejną ofiarą rusofobicznego prania mózgu.

          Skomentuj Historia edycji

          1. darioz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-06 22:24

            Za dużo gazety wybiórczej i Tusk Vision Network!

            Skomentuj

          2. Vandeiken
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-13 12:07

            zgadzam się !

            Skomentuj

          3. Pardek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-06-06 22:26

            haha jak tvp nalezalo do PO to było rzetelne pewnie. Kolego ofiarą jesteś Ty :) i to bardzo prostą i podatną na manipulacje. Ten rząd nie jest przede wszystkim anty unijny tylko nie zgadza się na niektóre regulacje i naciski ze strony Unii licząc na stołek jak ryża marioneta Makreli. Co do Rosji Równie dobrze można powiedzieć, że Putin nie ma interesu mordować dziennikarzy we własnym kraju. Przecież to takie wielkie Państwo a tu jeden dziennikarzyna. Już dawno udowodniono, że nie było żadnych nacisków w kabinie. Kolejna papka z Wyborczej czym udowadniasz czym się posiłkujesz. Samolot po upadku z takiej wysokości na miękkim gruncie nigdy nie rozleciałby się w drobny mak ma tysiące kawałków. Odsyłam do innych katastrof lotniczych gdzie samolot nawet po udwrzeniu z wysokości kilku km najczęściej rozwalany był na pół po drodze kosząc dziesiątki drzew jak zapałki i odpadały poszczegolne elementy ale nie bylo ich tysiące. Ty po prostu jesteś ofiarą anty-polskiego i pro ruskiego prania mózgu. Odłóż newsweeka wyłącz tvn i zacznij samodzielnie myśleć.

            Skomentuj Historia edycji

          4. Shunex
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-06-07 10:22

            A Ja mogę Cie odesłać do setek katastrof w lasach gdzie z samolotu zostają kawałki pogniecionych blach...

            Skomentuj

          5. Pardek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 15:17

            Nie ośmieszaj się pajacu

            Skomentuj

          6. rlistek
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-06-06 23:01

            Ok, załóżmy, że jesteśmy ludźmi inteligentnymi. Zróbmy sobie małe podsumowanie.

            - PO popierane przez media z niemieckim kapitałem, których właściciele wywierają wpływ na dziennikarzy, aby swoje treści tworzyli zgodnie ogłoszonymi przez właściciela wytycznymi (udowodnione). W serwisach informacyjnych przekazywane nie są informacje, a gotowe opinie na dany temat, bardzo często w postaci książkowych przykładów manipulacji.
            8 lat rządów, podczas których polska była tanią panną co się za dobrze nie prowadzi, działającą zgodnie z interesem bardziej państw "sąsiednich" niż Polski, niezliczone afery, rozkradanie majątku państwowego, rozbrajanie kraju, traktowanie zwykłych obywateli jak śmieci, cenzura medialna. Ogólnie można je krótko podsumować dwoma słowami: korupcja i niekompetencja.

            - PIS - 1,5 roku rządów, po których, jak długo żyję nie pamiętam Polski w lepszym stanie, jeśli chodzi zarówno o warunki życia obywateli, bezpieczeństwa kraju, poziomu gospodarki, sytuacji na arenie międzynarodowej itd.. Wszystkie wskaźniki biją pozytywne rekordy, walka z korupcją, przez którą wpływy do budżetu są nawet większe niż zakładano, co doskonale pokazuję skale degeneractwa poprzedniej ekipy rządzącej.

            W żadnych poprzednich wyborach nie głosowałem, bo nie myślałem, że cokolwiek tam "na górze" może się zmienić. W następnych już z pewnością będę.

            I szczerze, to potrafię sobie wyobrazić tylko 3 grupy osób, które wciąż mogą popierać PO i im podobnych:
            - ludzi czerpiących wymierne korzyści z ich korupcyjnej działalności
            - ludzi, którzy boją się i nie chcą by odkryto ich kolaboracyjną przeszłość
            - ludzi głupich bądź naiwnych, którzy nie zdają sobie sprawy, że są tylko zmanipulowanymi marionetkami w obronie interesów dwóch pierwszych grup.

            Z kimś inteligentnym, mającym coś rzeczowego do powiedzenia na ten temat mogę podyskutować. Z botami pie&#&cą farmazony dyskutować mi się chcieć nie będzie. Elo o/

            Skomentuj

          7. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-06-07 01:02

            rlistek

            Dawno takiego przekręcania faktów o 180 stopni nie widziałem.
            Ile pieniędzy dostałeś od pisu za ten stek kłamstw?

            Skomentuj

          8. Pardek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 01:11

            Wulfen, już nie jeden użytkownik przejechał się na Tobie i Twojej yntelygencji. Wytrzyj smarki i Idź pograj na swoim PS4 a politykę dorosłym zostaw.

            Skomentuj

          9. PawelSalsa
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 03:13

            Rlistek, jestes Geniusz!!! Mysle dokladnie tak samo!! Normalnie az mnie zatkalo jak przeczytalem, tak jakby mi ktos wyjał mysli z glowy. Rzady PO to poprostu Tragedia Narodowa !! Partactwo , niekompetencja, zlodziejstwo, zamiatanie wszystkiego pod dywan, i usluzni dziennikarze na uslugach obcych panstw. Taki obraz Polski pod rzadami PO jest jak najbardziej rzeczywisty i obiektywny! Absolutnie zgadzam sie rowniez z tymi 3 typami ludzi ktorzy glosuja na te cholote!!! Uwiklani w przeszlosc, czerpiacy korzysci i naiwniacy z wypranymi o demokracji mozgami. PiS jaki jest taki jest ale demokracja ma sie dobrze, w przeciwienstwie do calej masy cfaniakow wspolpracujacych z poprzednim zlodziejskim rezimem. Juz nie bede wspominal o aferach bo jak pomysle o tej Warszawskiej gdzie ludzi zywcem wysiedlano z ich mieszkan przy cichej aprobacie wlodarzy Polski to skreca mi zoladek! Gorszej szajki w Polsce chyba nigdy nie bylo!

            Skomentuj

          10. ni-ck
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-06-07 10:05

            Wow, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu inwalidów intelektualnych.
            Cóż powiedzenie Lema o internecie i idiotach jest ciągle aktualne - jak widać.
            Nie wiem jakim trzeba być ułomem, żeby jeszcze po tych wszystkim popierać tą pisuarowską hołotę.
            Ale głupich nie sieją, sami rosną jak widać.

            Skomentuj

          11. Shunex
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-07 10:26

            Podejrzewam że to jeden typ na kilku kontach :P

            Skomentuj

          12. PawelSalsa
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 13:17

            Wow, panie ni-c bo chyba tak na pana mozna mowic, jezeli ja jestem invalida intelektualny to takiego durnia jak ty nie ma jak nazwac. Bo duren miesci sie na jakiejs skali ty natomiast nie miescisz sie na zadnej. Jestes 3 poziomy ponizej durnia i wez to aobie do serca. A zeby ci uzmyslowic jak jestes glopi zadam ci proste pytania,. Wedlug ciebie to nieprawda ze Warszawe rozkradla na pare miliardow mafia zwiazana z PO? To klamstwo wedlug durnia? Firme Ciech za 1/3 ceny zaprzyjaznionemu biznesmenowi nie sprzedala mafia zwiazana z PO? To tez nieprawda? Firma ktora w ciagu tego roku miala wiekszy zysk niz wartosc calej transakcji w 2012! To sa tylko dwa proste przyklady jak glopi sa wyborcy PO , i jak latwo daja sie manipulowac propagandzie w stylu limuzyna z pania premier jechala pod prad glosyjmy wiec na Partie Oszustow, oni nie jezdza pod prad! Jestescie durniami do kwadratu!!!

            Skomentuj

          13. Pardek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 15:19

            A Ty za swoim Petru, który wierzy w 130 państw albo ryżym tuseczkiem za którym pewnie biegasz jak pies z wywieszonym jęzorem XD Bawi mnie, że TVN Ci wmówił, że jesteś chociaż w 1/5 inteligentny i teraz to sobie wmawiasz umniejszając mądrzejszym od siebie. Chłopcze, masz problem z samodzielnym myśleniem. Wróć do podstawówki i zacznij od nowa.


            Skomentuj Historia edycji

          14. Pardek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 15:45

            do bałwana o ksywce ni-ck

            Skomentuj

          15. PayStation4PowerOF18fps
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-07 13:18

            rlistek
            Sama prawda.

            Skomentuj

          16. Snack3rS7PL
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-09 15:52

            Świetny nick :D

            Skomentuj

        3. mesjan
          Oceń komentarz:

          6    

          Opublikowano: 2017-06-07 10:20

          Artykuł o złamanym zabezpieczeniu w tekken 7 a wy o Smoleńsku. Ktoś powinien te komentarze usunąć bo zaśmiecają.

          Skomentuj

      2. tomangelo
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2017-06-06 17:18

        Było jakiś czas temu że Denuvo generuje tysiące odwołań do nośnika danych w czasie gry, więc to chyba jest przyczyna powstania tej plotki. Niekoniecznie musi psuć to dyski jeśli to są tylko odczyty, ale jeśli oprócz tego wśród odczytów są też zapisy to to już nie tylko plotka.

        Skomentuj

        1. Marucins
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2017-06-06 17:42

          Plotka?
          A czytałeś co się stało z "RiME" - jak usunięcie tego pseudo zabezpieczenia przyśpieszyło działanie gry (przynajmniej na dyskach talerzowych)

          Skomentuj

          1. Mkozlowski
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-06 19:59

            U mnie w RiME po pierwszym patchu usuwającym zabezpieczenie komputer odżył, naprawdę. Włączyłem gołą wersję i się popłakałem, procesor i karta nawet nie walczyły z grą, a w riva miałem po 60 % wykorzystania przy 30 fps na średnich ustawieniach. Po patchu wszystko się ustabilizowało chociaż dalej nie można mówić o jakiejkolwiek normalnej optymalizacji.

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-06 21:02

            To nie była kwestia samego denuvo a problemu w implementacji jednego z efektów. Został on poprawiony, no chyba ze chodzi o jakies cuda u niektórych że gra nawet przy 1080 traci na płynnosci.
            Kwestia blędnej implementacji denuvo to juz wina niestety samych developerów a było tak w przeszłosci w 2-3 tytułach.

            Skomentuj Historia edycji

          3. blebleble
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-06-06 21:20

            Przestań już wypisywać te bzdury.
            Piszesz te bzdury i myślisz, że jesteś mądry.

            Skomentuj

          4. tomangelo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 09:25

            Jako "plotka" miałem na myśli przyspieszone zużywanie komórek SSD. Bo to że gra na Denuvo działa jak z zaciągniętym ręcznym to jest fakt, skutek m.in. tych odwołań do dysku, co skutecznie obciąża system.

            Skomentuj

  3. KotekPimpek
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-06-06 15:22

    TEKKEN 7 Deluxe Edition - wersja cyfrowa 299 PLN a pamiętam jak kupiłem DEAD SPACE 2 na premierę za 79 PLN... pudełkowy i to w tym samym sklepie. Makabra...

    Skomentuj Historia edycji

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-06-06 15:41

      To nie gry zdrożały tylko u nas pojawiają się właściwe ceny a nie odpowiednie na polski rynek. I ten trend się raczej utrzyma.

      Skomentuj

  4. sebmania
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2017-06-06 15:26

    Największą bolączką crackerów nie jest denuvo ale same błędy gry :D

    Skomentuj

    1. Radical
      Oceń komentarz:

      14    

      Opublikowano: 2017-06-06 15:32

      Najśmieszniejsze jest to że gry wychodzą tak zabugowane że nie wiadomo czy sie wysypuje przez cracka czy ta gra tak po prostu ma ;)

      Skomentuj

  5. Yaceek
    Oceń komentarz:

    18    

    Opublikowano: 2017-06-06 15:30

    Pojawi się artykuł na temat rzekomego wykorzystywania nielicencjonowanego programu do tworzenia Denuvo przez tą firmę?
    W skrócie chodzi o to, że Ci którzy robią program Denuvo, by uniemożliwić piratom korzystanie z ich kopii sami spiracili program, by go zrobić.

    Skomentuj

  6. raffal81
    Oceń komentarz:

    -14    

    Opublikowano: 2017-06-06 15:56

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Brzydzę się piractwem.

    Skomentuj

    1. BluePandoraBox
      Oceń komentarz:

      18    

      Opublikowano: 2017-06-06 16:13

      ja też, pływają na łajbach, mają opaski na oczach, ciągle chleją rum i jeszcze te szanty które śpiewają później pijackim głosem, okropność xD
      a drewniane kikuty śnią mi się po nocach, koszmar xD

      Skomentuj

      1. Satanski
        Oceń komentarz:

        20    

        Opublikowano: 2017-06-06 16:32

        Jeszcze papugi. Zapomniałeś o papugach.

        Skomentuj

    2. BariGT
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-06 16:26

      Kapitan Salazar miał tak samo :D

      Skomentuj

    3. Hugues de Payns
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2017-06-06 16:28

      Weź kredki i swoją dezaprobatę wyraź na chodniku.

      Skomentuj

    4. Orlyy
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-06-06 16:43

      Wytatuuj sobie pszczółkę

      Skomentuj

    5. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-06 18:26

      To jedź ostrożniej!

      Skomentuj

  7. Chong-li
    Oceń komentarz:

    18    

    Opublikowano: 2017-06-06 17:21

    Nie dawno zostały złamane Nier:autoamta,Sniper Ghost warrior 3,Prey,Rime dzisiaj Dishonored 2 i Tekken 7 ale to najmniejsze problemy Denuvo bo w sieci aż huczy o tym że i tutaj zacytuje jeden z artykułów "Twórcy antypirackiego Denuvo korzystają z pirackiego oprogramowania?"

    VMProtect zamierza skierować całą sprawę do sądu i Denuvo będzie płaciło odszkodowanie...

    To już początek końca Denuvo podzieli los każdego DRM.

    W jednym z artykułów przeczytać też możemy że twórcy VMProtect mieli także przekonywać Valve, by nie współpracować z „oszustami” chodziło o Denuvo.

    To jest poprstu farsa te całe Denuvo sami się powinni spakować i zamknąć działalność.

    Skomentuj Historia edycji

    1. KrzychuG
      Oceń komentarz:

      -17    

      Opublikowano: 2017-06-06 17:40

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      VM Protect zamierzalo skierowac sprawe do sadu, ale skonczylo sie tak ze dogadali sie miedzy soba.

      Skomentuj

      1. Chong-li
        Oceń komentarz:

        13    

        Opublikowano: 2017-06-06 17:58

        KrzychuG jestem ciekaw skąd masz takie informacje bo bez podania zródła są dla mnie bzdurą.

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-06-07 01:13

        a skad to info ? na chwile obecna to nawet nie ma oficjalnego pozwu. Zeby takowy złozyc to trzeba sie wpierw przygotowac.

        Skomentuj

  8. Marucins
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2017-06-06 17:38

    Należy się tym oszustom i cwaniaczkom od Denuvo.
    Świętoszki się znaleźli. Cholerni hipokryci, zabezpieczać gry przed nielegalnym użytkowaniem a sami cisnęli na lewej licencji.
    Wstyd!

    Skomentuj

    1. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-06-06 18:29

      Wyznają zasadę, że pierwszy milion trzeba "ukraść". Tak jak większość tych wielkich firm dzisiaj. Dlatego można lać na ich obostrzeżenia, bo sami czyści nie są. A pamiętacie aferę jak się okazało, że w MS też mają piraty :D

      Skomentuj

    2. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      -14    

      Opublikowano: 2017-06-06 20:27

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Ale głupio brzmi to co napisałeś. Goście od denuvo mają gdzieś czy gry są piracone.... chociaz może nie, im większa skala piractwa tym lepiej dla nich bo popyt na denuvo wzrośnie. Oni po prostu sprzedają system zabeczpieczający i chcą na nim zarobić. To twórcom gier zależy żeby go wsadzać w swoje produkty. Więc ich wpadka na tym, że używali czegoś bez wymaganej licencji czy co tam było to żaden przejaw hipokryzji.

      Skomentuj

      1. Chong-li
        Oceń komentarz:

        13    

        Opublikowano: 2017-06-06 20:36

        Zacznijmy od tego że ja niczego nie napisałem zacytowałem tylko to co pisze prasa internetowa i o czym mniej więcej można tam przeczytać.

        Po przeczytaniu tego uważam że to Farsa że Największy Obrońca sam może okazać się być Jackiem Sparrowem.

        Napewno goście od Denuvo nie mają gdzieś czy gry przez nich zabezpieczone są piraconę bo z ochrony żyją.

        Twórcom gier zależy żeby Denuvo było w ich produktach ale wpadką z licencją ich nie obarczaj bo to nie ich problem tylko właśnie tego co sprzedaje swój produkt i daje gwarancje że wszystko jest okey.

        Prosty przykład zależy ci żeby twoja dziewczyna wypiła zimną colę w lokalu i zamawiasz ją przy barze,po chwili barman przynosi colę ,dziewczyna pije i mówi ci że cola jest ciepła,wtedy winy nie ponosisz ty bo zamawiałeś jej zimną cole i za taką zapłaciłeś tylko barman który ową przyniósł.

        Proste jak budowa cepa.

        Skomentuj Historia edycji

        1. kbrbabzbtb
          Oceń komentarz:

          -13    

          Opublikowano: 2017-06-06 20:41

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          Marucins i Chong-li to jedna osoba?

          Skomentuj

          1. Chong-li
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2017-06-06 20:43

            kbrbabzbtb napewno nie i nie pisz takich bzdur.

            Skomentuj

          2. kbrbabzbtb
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-06 20:44

            Nie, no pytam bo pisalem do niego, a Ty się odezwałeś. Ale nie ma problemu.

            Skomentuj

          3. Chong-li
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-06 20:46

            Spoko nic sie nie stało.

            Skomentuj

  9. Shunex
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-06-06 20:24

    Jak masz dowody to zgłoś :D

    Skomentuj Historia edycji

  10. Chong-li
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-06 20:45

    .

    Skomentuj Historia edycji

  11. HardCorak
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-07 20:06

    Jeśli chodzi o denuvo najśmieszniejsze jest np. takie EA pakuje denuvo do bf1 gdzie piraci mogli by pograć jedynie w singla który jest takim wstępem do multi

    Jeśli by nie pakowali do gry denuvo to myślę że starczyło by im kasy żeby wypuścić singla za friko na czym by lepiej wyszli a takie coś zapewne było by możliwe bo to denuvo wcale tanie nie jest co pokazują ceny gier.

    Skomentuj

  12. Zero-Cool
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-13 20:45

    Zaczeło się na Denuvro i przeszło w politykę, ten DRM nie dość że niszczy dyski SSD to jeszcze dzieli społeczeństwo i niszczy Polski kraj...

    Skomentuj

  13. Kiciulek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-18 02:10

    Ta cała batalia z zabezpieczeniami przeciwko piraceniu jest po prostu żenująca... I bardzo dobrze, że tak szybko złamali zabezpieczenia, to pokazuje tylko absurd ich stosowania.