• benchmark.pl
 • Gry
 • Dużo walk na nowym materiale z Assassin's Creed: Origins
Gry

Dużo walk na nowym materiale z Assassin's Creed: Origins

z dnia 2017-08-14
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Walki w Assassin's Creed Origins mają być naprawdę wciągające. Czy rzeczywiście widać zmiany na lepsze?

Na brak materiałów z Assassin's Creed Origins narzekać nie możemy. Jeśli wciąż oglądacie je z zaciekawieniem to raczej nie zmieni się to teraz, kiedy pojawiła się możliwość rzucenia okiem na jeden z najważniejszych aspektów rozgrywki.

Serwis IGN ma okazję przyglądać się omawianej produkcji z bliska. Zaczyna coraz śmielej chwalić się tym z szerszą publicznością, czego efektem między innymi ostatni zapis rozgrywki, w którym położono nacisk na zaprezentowanie walk. Wedle zapowiedzi producenta będą one teraz zdecydowanie ciekawsze, pojawi się mniej skryptów, a jednocześnie szerszy zakres ruchów. Dodatkowo starcia zyskać mają na dynamice.

Czy rzeczywiście? Wspominany materiał wideo pozwala na wstępną weryfikację tych deklaracji. Pokazano sporą liczbę przeciwników i różne elementy ekwipunku. Na podkreślenie zasługują też najbardziej widowiskowe walki gladiatorów, które toczyć będą się oczywiście na specjalnych arenach.


Przypominamy, że premiera Assassin's Creed: Origins odbędzie się w listopadzie. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: IGN, Digital Trends

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  2:18 Protagonista wbija w przeciwnika dzidę podnosząc go po czym gwałtownie ją wyciąga z ciała przeciwnika. Przeciwnikowi nic nie jest. Walczymy dalej.. :O
  To powinien być kończący cios a nie dać coś takiego w połowie walki.

  5 metrowe skoki (leci tuż nad ziemią). Aż mi się seria Risen przypomina..

  Mam nadzieję, że nadrobi fabułą, historią i resztą grywalności.
  Zaloguj się