• benchmark.pl
 • Gry
 • Dying Light od Techlandu na pierwszych 15 minutach z rozgrywki
Gry

Dying Light od Techlandu na pierwszych 15 minutach z rozgrywki

z dnia 2014-12-04
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
22 komentarze Dyskutuj z nami

Wygląda na to, iż Techland nie ma większych obaw co do tego czy Dying Light zainteresuje graczy i dodatkowo przypadnie im do gustu.

Dying Light gra

Wygląda na to, iż Techland nie ma większych obaw co do tego czy Dying Light zainteresuje graczy i dodatkowo przypadnie im do gustu. Polski producent nie czyni bowiem najmniejszych przeszkód ku temu, aby w sieci pojawiały się kolejne coraz to obszerniejsze materiały z gry.

Techland systematycznie przypomina o swojej kolejnej produkcji, najczęściej publikując jej zwiastuny. Prócz tego zaczyna już jednak pozwalać wybranym na zabawę i okazje do tego otrzymała właśnie redakcja IGN. Łatwo domyślić się, że skorzystała z okazji i podzieliła się wrażeniami z szerszą publicznością.

Dzięki temu zobaczyć możemy obszerny materiał wideo prezentujący pierwsze 15 minut zabawy. Spokojnie przyjrzeć można się zatem temu, jak rozpoczyna się przygoda z Dying Light oraz jak prezentuje się wykreowany przez producenta świat opanowany przez zombie.

Od razu uprzedzamy możliwe pytania. Rzecz jasna gra nie rozpoczyna się w ten sposób, ale zdecydowano się, chyba słusznie, pominąć początkową wstawkę filmową. Po niej mamy mieć podobno do czynienia z krótkim samouczkiem. Później naszym oczom ukazać ma się już to, co poniżej.


Warto wspomnieć, iż Techland ujawnił już zawartość Season Passa. Zawierać ma on 3 dodatki, które zapewnią w sumie nową mapę, 7 dodatkowych przedmiotów oraz dwie misje. Pakiet oferowany będzie od lutego w cenie 19,99 dolarów.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Dying Light gra Season Pass

Przypominamy, iż Dying Light pojawi się ona na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Premiera planowana jest na styczeń przyszłego roku.

Źródło: ign, twitter

marketplace

Komentarze

22
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No chyba nie...
  Zaloguj się
 • avatar
  Rozumiem że żadnych DRM ani innego takiego syfu nie będzie?
 • avatar
  Gra - pewniak. Na Techlandzie można polegać. Najlepszy polski developer.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Zapowiada się ciekawie...
 • avatar
  Zapowiada się dość ciekawie, choć przełomu nie będzie bo jak wiadomo w ostatnich latach jest moda na zombie.
 • avatar
  Grałem na PGA, muszę powiedzieć, że trzyma w napięciu.