Na topie

Dziś polska premiera iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone nowy iPhone Producenci: Apple

iPhone 7 i iPhone 7 Plus wylądowały w naszych sklepach. Planujecie zakup?

  • Dziś polska premiera iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus
A A

Byliście już w sklepach? Jeśli nie to najwidoczniej jakimś cudem umknęła Wam informacja, że to właśnie dziś polską premierę świętują nowe smartfony Apple - iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Wprawdzie musieliśmy czekać nieco dłużej niż najważniejsze dla producenta rynki, ale i tak mówić możemy o szybkim pojawieniu się nad Wisłą nowości od Apple. O ich specyfikacjach, najważniejszych funkcjach czy wyglądzie napisano już sporo. Wypada zatem przypomnieć jedynie o kwestiach najważniejszych.

iPhone 7 i iPhone 7 oferowane są w 3 wariantach różniących się pojemnościami pamięci i tym samym cenami. Wyglądają one następująco:

  • iPhone 7 32 GB - 3 349 złotych
  • iPhone 7 128 GB - 3 879 złotych
  • iPhone 7 256 GB - 4 399 złotych
  • iPhone 7 Plus 32 GB - 3 949 złotych
  • iPhone 7 Plus 128 GB - 4 479 złotych
  • iPhone 7 Plus 256 GB - 4 999 złotych

Jeśli chodzi o kolory to do znanych już z poprzednich lat różowego złota, złota i srebra dołączyła czerń oraz onyks (czerń błyszcząca). W tym ostatnim przypadku pojawić mogą się jednak problemy z dostępnością. Nawet w przypadku zamówień poprzez oficjalną stronę internetową Apple trzeba będzie czekać kilka tygodni.

Źródło: Apple

Odsłon: 5690 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. sn00p
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-09-23 19:34

    Absurd cenowy i spadek jakości dźwięku w stosunku do poprzedniej generacji. O co chodzi z tym Apple?

    Skomentuj

    1. Po1nter
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2016-09-23 19:36

      A masz dowody na to że gra gorzej od 6s? Czy opierasz się wyłącznie na tym że nie posiada jacka?

      Skomentuj

      1. sn00p
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2016-09-23 19:42

        youtube.com/watch?v=Fro0p5MlREk oto dowód. Ten vloger to bardzo rzetelne źródło.

        Skomentuj

        1. Wasek
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2016-09-23 20:26

          Po pierwsze wspomnę, że nie będę w tym przypadku bronił Apple. Obejrzałem cały film od PocketNow na temat tego adaptera itd. Mam nadzieję, że usłyszałeś dokładnie fragment, że większość ludzi nie usłyszy różnicy w jakości dźwięku. Różnica jest "nieznaczna" jak to powiedział, więc przede wszystkim widać ją na wykresach.

          Najlepiej to jest przetestować samemu. Cały świat się śmieje, że nie ma złącza Jack, gdzie 50% w życiu nie będą mieć telefonu w ręce a 48% nie zauważy różnicy w jakości dźwięku.

          Skomentuj

          1. Orlyyyy
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2016-09-24 08:03

            To telefon czym będzie obsługiwać 50% ludzi ? Nogami? Językiem?

            Skomentuj

  2. panipizza
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-23 19:54

    @sn00p
    Spadek jakości wynika ze słabego DAC użytego w adapterze/słuchawkach. Normalnej jakości słuchawki lighting/bezprzewodowe słuchawki z dobrym DAC/adapter innej firmy zaoferuje wyższą jakość dźwięku niż mógł oferować jack w poprzednich iPhone. Poza tym pogorszenie jakości dźwięku wcale nie jest też tak duże jak mówisz, przeciętny użytkownik nie zauważy różnicy, szczególnie na muzyce o niskim bitrate i słuchawkach z niższej półki.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Kakarotto
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-09-23 20:38

      To prawda, użytkownicy iPhone'ów to przeciętni ludzie więc im z pewnością nie będzie przeszkadzać gorsza jakość dźwięku.

      Skomentuj

      1. brtsh
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-24 05:01

        A użytkownicy telefonów androidowych to alfy i omegi, weź idź na grzyby

        Skomentuj

      2. panipizza
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-24 09:56

        90% ludzi jakich znam, czy to z Androidem, czy iOSem, używa albo słuchawek dołączonych do telefonu, albo najtańszych zamienników jakie da się znaleźć i słucha słabej jakości muzyki. Znam chyba jedną osobę, którą można uznać za prawdziwego audiofila. Czy ktoś kiedykolwiek powiedział, że użytkownicy iphoneow to nieprzeciętni ludzie?

        Skomentuj

  3. sn00p
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-09-23 19:58

    Oto bardzo prawdopodobna teoria, dlaczego Apple zrezygnował ze złącza Jack: youtube.com/watch?v=PmTSN4zWeQ0

    Skomentuj

  4. NewUnnamedUser
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-09-23 20:59

    Jak to? Przecież iphone 7 ma wejście na jacka, tylko że ukryte... https://www.youtube.com/watch?v=5tqH-Un9SFU

    Skomentuj

  5. WEXEL2
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-24 05:44

    Czytałem wczoraj o otwarciu sprzedaży ajfonów serii 7 i tych legendarnych kolejkach które w polskich sklepach skończyły się godzinę po otwarciu sklepu i po godzinie można było normalnie z marszu kupić fajfona :D
    Żal mi tych "baranów" którzy stali pod sklepem wcześnie rano w kolejce żeby nie wyprzedali wszystkich telefonów ... żal.
    To jest jednak inny stan "umysłu".
    A co do słuchawek. Pozbyli się złącza analogowego...dali cyfrowe i będą kosić znowu "baranów" na słuchawkach za wiele $ ... i tyle.

    Skomentuj

    1. Orlyyyy
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-09-24 08:04

      Serio ktoś stał pod sklepem? Lol

      Skomentuj

      1. severian
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-24 20:18

        Nie chce mi się wierzyć,ze ktoś był aż tak głupi ...

        Skomentuj

        1. panipizza
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-09-25 20:26

          Co złego w staniu w kolejce? Wiedźmin 3 miał nocną premierę, mnóstwo ludzi przychodziło o północy żeby jak najszybciej dostać grę, tam nikt nie nazywał ich iDiotami. Taka premiera to fajna atmosfera, spotkanie innych ludzi zainteresowanych tematem itd.

          Skomentuj

          1. stalkerpl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-09-26 08:59

            stać za grą a za telefonem to jednak róznica, o czym chciałeś pogadać w kolejce za tym ajfonem, ze bedzie w onyksowym kolorze

            Skomentuj

          2. panipizza
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-09-26 17:08

            A co to za konkretnie różnica? Jedni ekscytują się grami, inni komórkami.

            Skomentuj

  6. Dragonik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-09-24 13:38

    4 999 złotych tyle chcą za taki telefon? https://www.youtube.com/watch?v=8Hya-sd4sWY

    Skomentuj

  7. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-25 08:58

    Coraz mniej ciągnie mnie w stronę Apple... iPhonów.
    Urok tej firmy i ich produktów przestał na mnie oddziaływać w taki sposób jak było to jeszcze kilka lat temu.

    Skomentuj

  8. immunitas
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-25 10:12

    Jeśli Waszym jedynym problemem jest to czy nowy iPhone jest taki czy owaki to jesteście najszczęśliwszymi ludźmi na świecie :)