Na topie

E3 2017: porcja rozgrywki z ELEX

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Piranha Bytes powoli kończy prace nad swoim nowym RPG. Jak ELEX prezentuje się na kilka miesięcy przed premierą?

  • E3 2017: porcja rozgrywki z ELEX
A A

Tak, targi E3 2017 to już historia, ale niektóre materiały publikowane są ze sporym poślizgiem. Tak jak chociażby ten prezentujący rozgrywkę z ELEX.

RPG przygotowywane przez Piranha Bytes wzbudziło początkowo spore zainteresowanie, ale ujawnione swojego czasu materiały wywołały spory niepokój - gra wyglądała po prostu źle. Twórcy uspokajali jednak, iż to jeszcze wczesna wersja ELEX i z czasem wszystko zacznie nabierać kształtów. Czy deklaracje te są realizowane?

Tutaj właśnie na scenę wkraczają fragmenty rozgrywki, jakie mieli okazję oglądać zwiedzający E3 2017. Progres wydaje się zauważalny, ale dokładniejszą opinię każdy wyda zapewne indywidualnie. Wideo pozwala przyjrzeć się nie tylko wykreowanemu światu, ale także starciom z wykorzystaniem różnych broni.


ELEX pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w ostatnim kwartale tego roku.

Źródło: World of Elex

Odsłon: 4622 Skomentuj newsa
Komentarze

22

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. Lemark
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-06-24 20:39

    Obstawiam że gra będzie wymagała kilka lat łatania przez fanów jak Gothic 3 :)

    Skomentuj

    1. IVPANVZERVI
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-06-24 20:42

      Riseny nie potrzebowały łatania, więc i to być może nie będzie potrzebować.

      Skomentuj

    2. Pószek okrószek
      Oceń komentarz:

      -16    

      Opublikowano: 2017-06-24 20:58

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Teraz wszystko co wychodzi wymaga łatania. To przez pecety. Bo gdyby gry wychodziły tylko na konsole, to by nie było takich problemów. Nie warto kupować od razu gry w czasie premiery. Lepiej poczekać aż ją załatają i potem kupić. Wyjątkiem był Horizon, który pięknie chodził od początku.

      Skomentuj

      1. IVPANVZERVI
        Oceń komentarz:

        8    

        Opublikowano: 2017-06-24 21:02

        Sam potrzebujesz łatania, bo chyba ci się procesor przegrzał!

        Skomentuj

        1. Pószek okrószek
          Oceń komentarz:

          -17    

          Opublikowano: 2017-06-24 21:06

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          Takie numery jak przegrzewanie na stockowym chłodzeniu, to tylko u AMD Panie. Na szczęście nie bawię się w tą Ryzenową taniznę.

          Skomentuj

          1. legoras
            Oceń komentarz:

            9    

            Opublikowano: 2017-06-24 21:08

            Widze nowe multikonto.. co, stare dostało banika? ;)

            Skomentuj

      2. chotnik2
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-25 00:44

        >Wyjątkiem był Horizon, który pięknie chodził od początku.

        No coz innego by moglo dzialac najlepiej jak nie Horizon.
        Wszystko ten Horizon, modlisz sie tez do Horizona?

        A patche na konsole wychodza tak samo jak na PC, przestan udawac, ze nie.

        Ostatnio patch go gry : http://imgur.com/zdG7DTo
        Moze powiesz, ze photoshop? :D

        Skomentuj Historia edycji

        1. Pószek okrószek
          Oceń komentarz:

          -9    

          Opublikowano: 2017-06-25 01:41

          Stary weź nie wymyślaj sztucznego problemu, bo aktualizacje wychodzą nawet do softu w lodówce jak ją masz z wifi. Chodzi o to, że z pecetami to jest odwieczny problem, najczęście u AMD. Wypuszczają nową grafę i ups, już problem, bo gra X nie działa jak powinna i trzeba czekać z tydzień aż raczą to naprawić, a czasem i dłużej. A potem jak wypuszczą aktualizacje, to się okazuje, że przed aktualizacją gra chodziła jednak lepiej i tak się można bawić z pecetami do u.... śmierci. Wolę konsole.

          Skomentuj

          1. JuniorekM
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-06-25 04:58

            Hmm to dziwne. Bo z tego co wiem to konsole są napędzane podzespołami od AMD :)
            A co do gier i czekania na łatanie na PC to sie zgodze,
            ale wole mieć tysiące gier na PC niż kilkadziesiąt, no może kilka set na konsolach :P

            Skomentuj

          2. Pószek okrószek
            Oceń komentarz:

            -8    

            Opublikowano: 2017-06-25 14:06

            Co Ty gadasz za głupoty? Tysiące gier na PC? Zdajesz sobie z tego sprawę, że 90% z tych tysięcy to są jakieś szmelce, crapy i gunwa jak przygody rysia, czy syrenka racer i po odfiltrowaniu tego syfu wychodzi na to, że PC ma jeszcze mniej PRAWDZIWYCH gier niż konsole, bo konsole mają exy. Poza tym gry od zawsze były robione z myślą o konsolach, a granie na PC to zawsze jest takie dziadowanie.

            Skomentuj

          3. tomangelo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-25 16:32

            Więc mówisz że konsole mają exy?
            http://prntscr.com/fnyla3
            screen z http://www.metacritic.com/feature/best-videogames-of-2016

            Skomentuj

          4. chotnik2
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-25 19:50

            Platforma bez Horizona sie nie liczy!
            PC moglo by raka leczyc, ale jak nie ma HZD to gowno.

            Skomentuj

  2. kuba223
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-24 21:53

    Mechanika gry z Inkwizycjii,nawet poruszanie sie identyczne.Dopalacz w dupie z Andromedy,góry pewnie doklepili z Far cry 4,to musi byc hit!

    Skomentuj

  3. vandam
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-06-24 21:58

    co tutaj wygląda "po prostu źle"? serio? do dopracowania mają elementów dużo jeszcze, ale żeby określić to w ten sposób to trzeba mieć już chyba za dużo w d***

    Skomentuj

    1. czarnobrody
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-06-24 22:07

      Serio? Przeczytaj raz jeszcze zdanie, którego fragment cytujesz...

      Skomentuj

      1. vandam
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-06-24 22:14

        w takim razie powiedz co tutaj jest aż tak tragiczne żeby opisać ten produkt jako zły? czy z graczy w dzisiejszych czasach aż taka szlachta się zrobiła?

        Skomentuj

        1. czarnobrody
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-06-25 10:02

          Co się z tymi dzieciakami porobiło. Poświęć część wakacji na podciągnięcie się z czytania ze zrozumieniem.

          "RPG przygotowywane przez Piranha Bytes wzbudziło początkowo spore zainteresowanie, ale ujawnione swojego czasu materiały wywołały spory niepokój - gra wyglądała po prostu źle. Twórcy uspokajali jednak, iż to jeszcze wczesna wersja ELEX i z czasem wszystko zacznie nabierać kształtów. Czy deklaracje te są realizowane?"

          Widzisz różnice między czasem przeszłym a teraźniejszym?

          Skomentuj

          1. Satanski
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-25 10:59

            "Widzisz różnice między czasem przeszłym a teraźniejszym?"
            I po co te naukowe sformułowania? ;-D

            Skomentuj

  4. Obiektor
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-25 06:34

    A ja ostawiam, ze ta gra (marka) ma sporo nie najedzonych fanow. I kiedy sie pojawia info od pirani o czyms nowym to fani sami nie pozwalaja na dokonczenie bo chca juz w nia grac jak najszybciej... wiec poranianie robia to tak: znaja glod ich fanow i wydaja jeszcze nie dorobiona do pelna gre i prawdziwi fani sie ciesza a kleszcze zawsze nazekaja

    Skomentuj

  5. mutissj
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-25 10:00

    dziwacznie to wygląda średniowiecze + nowoczesny świat

    Skomentuj

  6. kosiarz66
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-25 20:09

    Gra nadal trochę drewniana to widać zreszta ja jestem do tego przyzwyczajony bo ograłem serie gothic i riseny .
    co do grafiki po obejrzeniu widac z letsza poprawę ale werdykt finalny zobaczę jak odpalę na swoim kompie i tym niżej oby optymizacja było przyzwoita(odpalę to specjalnie na i7 860 4ghz i 960 4gb) a nie ala dishonored 2 na premiere..
    @co jeszcze a tak droga w 8m,3sec wygląda tak samo jak w infamous jedynce do poprawy bo podobny poziom mogło byc lepiej to zrobione detal ale zawsze.

    Skomentuj

  7. PayStation4PowerOF18fps
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-25 21:16

    Niech poprawią te paski HP, STAMINY czy czego tam jeszcze bo wyglądają obleśnie jak w grze z 98 :)