Na topie

Energizer z mocnym uderzeniem na MWC 2019 - zobaczymy smartfona z baterią 18000 mAh

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: MWC 2019 Producenci: Energizer

Zaprezentowanych będzie aż 26 nowych urządzeń mobilnych, które wchodzić mają w skład 4 serii. Wśród nowości szykowanych przez Energizer znajduje się smartfon z ogromną baterią oraz smartfony z wysuwanymi aparatami.

  • Energizer z mocnym uderzeniem na MWC 2019 - zobaczymy smartfona z baterią 18000 mAh
A A

Energizer to firma, którą wiele osób może kojarzyć, ale raczej nie z racji smartfonów. Kto wie czy w najbliższej przyszłości się to nie zmieni. Energizer planuje bowiem zelektryzować zwiedzających MWC 2019.

I nie ma w tym stwierdzeniu przesady. Zapowiedzi mogą robić spore wrażenie. Zobaczyć mamy bowiem aż 26 nowych urządzeń mobilnych, które będą wchodzić w skład 4 serii - Power Max, Energy, Hardcase oraz Ultimate.

Energizer MWC 2019

Oczywiste jest, że przy tak wielu nowościach nie wszystkie będą tak samo interesujące. Energizer chce jednak zadbać o sporą różnorodność i nieoficjalne doniesienia dają podstawy sądzić, że może się to udać.

W gronie modeli z serii Power Max znaleźć ma się propozycja z baterią o pojemności aż 18000 mAh. Nie da się ukryć, że brzmi to bardzo intrygująco i wielu użytkowników może doczekać się wreszcie smartfona, którego czas pracy na jednym ładowaniu z czystym sumieniem da się określić jako bardzo dobry. Oczywiście od razu pojawiają się pytania co do tego, jak wyglądać będą kwestie stylistyki, a przede wszystkim gabarytów? Tego póki co nie wiemy.

W topowej (dla tej marki) serii Ultimate znaleźć mają się dwa modele z wysuwanymi aparatami do selfie, między innymi Ultimate U620S Pop. Specyfikacja obejmować powinna tutaj system Android 9.0 Pie, 6,2-calowy wyświetlacz Full HD+, procesor MediaTek Helio P70, 6 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, łącznie aż 5 aparatów oraz hybrydowy dual SIM.

Energizer Ultimate U620S Pop

Aby było jeszcze bardziej interesująco, zobaczyć mamy również składanego smartfona.

Wypada przy tym zaakcentować, że Energizer nie jest w stanie zaprojektować i wyprodukować urządzeń własnymi siłami. Pomóc ma w tym firma Avenir Telecom.

Źródło: phonedog

Odsłon: 32078 Skomentuj newsa
Komentarze

28

Udostępnij
  1. HardCorak
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-03 15:33

    Tylko ile ten 18000mah będzie miał grubości 20mm?

    Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      -8    

      Opublikowano: 2019-02-03 16:11

      Taka pojemność w smartfonie jest nierealna, może to będzie tablet, albo inne większe urządzenie. Ewentualnie tzw. plecki do smartfona.

      Skomentuj

      1. xMiszkax
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2019-02-03 16:19

        18000mAh może ma, ale na papierku.
        Realnie niech ma 6000mAh to będzie przełom

        Skomentuj

      2. Kenjiro
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2019-02-04 08:21

        Widzę, że wokoło jest mnóstwo naiwnych minusujących, którzy wierzą, iż dostaną smartfona z baterią o pojemności 18Ah.
        Przypomnę, że 18Ah mają powerbanki o dość dużych gabarytach, a technologia nie posuwa się aż tak szybko do przodu, by za rok czy dwa gęstość energii zwiększyła się aż ponad 3-krotnie.

        Skomentuj

        1. StartX_pl
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-02-04 12:26

          Doogee ma 12000mAh, dwa połączone ze sobą 6000mAh

          Skomentuj

          1. Kenjiro
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-02-05 08:36

            I ma 14mm grubości oraz waży 300g, gdzie większość telefonów jest w okolicach połowy grubości oraz wagi. O ile rozmiar nie jest takim wielkim problemem, to półgodzinna rozmowa z 300g słuchawką w dłoni będzie skutkować znacznym zmęczeniem rąk (bo nawet nie jednej ręki) - no chyba, że będziemy używać tego jak stacjonarnego i rozmawiać opierając się np. na stole ;-).

            Skomentuj

    2. Silver
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-02-03 17:57

      Średnio co 2 lata wzrasta gęstość energetyczna ogniw (nowsze rozwiązania). Nawet jeśli będzie miał 1,2cm to zwracam uwagę, że Galaxy S czyli flagowiec sprzed blisko 10 lat także miał 1cm grubości.

      Skomentuj

    3. Diuran
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-02-03 23:47

      20mm grubości jest ok jesli zrobią telefon z obudowa podobną do nokia 808 pure view. ( bardzo wygodny telefon do trzymania) z mały ekran 4,5 lub maks 5 cali i biore ,jesli ziści się tam tak duża batteria.

      Skomentuj

    4. topiq
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2019-02-04 07:00

      Z cegły powstałeś i w cegłę się obrócisz ;)

      Skomentuj

      1. BULDOGGG
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-06 06:05

        NADCIĄGA GRABARZ :)

        Skomentuj

    5. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 13:26

      akurat 2cm grubości to świetna sprawa. takiego smarkfona bardzo wygodnie się trzyma, w dodatku pewnie, bez niepotrzebnych niechcianych klików w ekran, bo brzeg jest wystarczająco szeroki :)

      hehe, niezła bateryjka. ciekawe ile się takie cudo ładuje.
      ale obawiam się czegoś innego. jak taka bateryjka się uszkodzi i zacznie płonąć, to będzie to potężna ilość energii, nie to co leszczyk o nazwie note7 :)

      Skomentuj

  2. ROSHFOR
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-03 16:11

    Strach usiąść z taką baterią w kieszeni. Kto to ugasi?

    Skomentuj

    1. angelboy
      Oceń komentarz:

      20    

      Opublikowano: 2019-02-03 17:05

      wtedy nie będzie już co gasić jak pół d*pska urwie xD

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2019-02-04 13:28

        raczej uwędzi. urwałoby jeśli to byłaby pancerna obudowa ze stalowej blachy :)

        Skomentuj

  3. gacekfirewall
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-03 18:19

    Nic tylko kibicować, niech podchwyci to jakaś większa firma i rozwija z kapitałem, konkurencja od razu wyrówna poziom.

    Skomentuj

    1. stratford
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-07 12:24

      Dokładnie, mam nadzieję, że tacy giganci jak Samsung zaczną też produkować smartfony z takimi bebechami. Po Galaxy S10 bym sie jeszcze tego nie spodziewał, bo ma wyjść lada dzień, ale moze kolejne generacje...

      Skomentuj

  4. adi37309
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-02-03 21:01

    Powerbank z funkcją dzwonienia

    Skomentuj

  5. zeniu
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-02-03 21:17

    Niech będzie i 5 mm grubszy, to akceptowalna cena za tak dużą baterię.

    Skomentuj

  6. bullseye
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-03 21:39

    Miałem Zenfona Max z bateria 5500 chyba, i działało to wyśmienicie, każdy lądował telefonik każdego dnia, albo i częściej, a ja ? Co 3-5 dni. Da się ? Da się !

    Ktoś powie że Zenfon nie był wydajny, owszem w najnowsze gry itp nie pogramy, ale jest w pełni używalny nawet teraz. Jak ktoś używa telefon do messengera, dzwonienia, pisania i przeglądania internetu to nic więcej nie potrzeba.

    Jak oni wydadzą 18k mAh to to będzie wreszcie jakikolwiek przełom, smartfon 7 dni na baterii - a nie pseudo telefoniki ładowane co chwila mimo że nie robimy na nich nic co powinno aż tak obciążać procesor (nie liczą tych z dobrym aparatem - ja akurat wolę lustrzankę).

    Skomentuj Historia edycji

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-02-04 08:50

      Ale tak generalnie kojarzysz że od lat jest sporo smartphonów z dużymi bateriami 6-15 tyś mAh i ten zapowiadany Energizer to żaden przełom? A z normalnych telefonów to mój Xiaomi Redmi Note 5 Pro ma baterię 4000 mAh i też trzyma mi dwa trzy dni.

      Skomentuj

      1. Marek1981
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-04 09:56

        Ja mam s6edge i bateria trzyma 3-4dni. Jedynie co zrobiłem to powywalałem gówna co się automatycznie łączyły z serwerami googla.

        Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 13:32

      ja do tej pory mam starą nokię, bardzo przechodzoną, z ..... 10 letnią baterią polimerową o małej pojemności. pomimo tego że bateria jest przechodzona, ładuję słuchawkę raz na tydzień. bardzo niezawodna słuchawka. przez ponad 10 lat zwisła mi może ze 3 razy :) to nie to samo co współczesne rocket science zabawki które trzeba ładować codziennie.

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-05 08:25

        Jakbym miał ładować smartfona codziennie to chyba by mnie szlag trafił

        Skomentuj

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-02-05 09:48

          To wy macie ładowarki na korbkę? Czy na rowerze z dynamo jeździcie, żeby prąd wygenerować?

          W głowie mi się nie mieści jak ludzie się leniwi robią od dobrobytu. I jakie czynności potrafią stanowić o tym "to już za wiele". Wsadzenie wtyczki to za wiele... żeby mieć codziennie przy sobie komputer, który ułatwia bardzo wiele spraw w życiu codziennym, pozwala na komunikację z całym światem i daje dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Do tego zastępuje dziesiątki urządzeń... No te wsadzenie wtyczki wieczorem w ten otwór to po prostu za wiele. Kogoś serdecznie popie*** żeby tyle wymagać...

          Skomentuj

          1. kombajn
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-02-08 14:54

            Ty mnie chyba nie zrozumiałeś jakbym miał kupić tak źle zaprojektowany smartfon że nie trzyma dwa dni z haczykiem na jednym ładowaniu to by mnie szlag trafił. Mój tyle trzyma, a czasem dobijam pod trzy dni.

            Skomentuj

  7. Eryk333
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-05 10:06

    To się robi już żenujące teraz jak grzyby po deszczu narobiło się firm na smartfony chodziaż połowa z nich zniknie gdzieś we mgle .

    Skomentuj

  8. eltra
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-06 20:31

    eh helio nie dzięki.... reszta bomba :) może mieć i 2 cm i 300 gram jeśli wytrzyma mi dzień intensywnego używania biorę :) oczywiście nie z helio...

    Skomentuj Historia edycji

  9. rulax
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-06 21:28

    Właśnie wziąłem do łapki powerbank-a 15-tkę PQI. Waży z 300 gram. Po dorzuceniu gratów telefonu pewnie z 400 czyli rozmiar małej cegły. Nie wiem czy chciałoby mi się nosić coś takiego ciągle przy sobie i czy w ogóle miałoby to sens. Chyba wolałbym pojemność baterii ok. 6000 i jakieś energooszczędne bebechy.