Na topie

Fade to Silence na ostatniej prostej (i nowym trailerze)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Pełna wersja survival horroru Fade to Silence ujrzy światło dzienne jeszcze przed końcem tego miesiąca, o czym przypomina najnowszy zwiastun.

  • Fade to Silence na ostatniej prostej (i nowym trailerze)
A A

Fade to Silence od ponad roku znajduje się w programie wczesnego dostępu na platformie Steam i póki co zbiera „mieszane recenzje”. Odpowiedzialna za ten mroźny survival horror ekipa Black Forest Games w ostatnich miesiącach intensywnie rozwijała (i naprawiała) jednak swój projekt i teraz jest gotowa, by udostępnić pełną wersję.

Gra Fade to Silence w pełnej wersji zadebiutuje już 30 kwietnia. Będzie dostępna w wersjach przeznaczonych na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zaoferuje pełną kampanię fabularną (przedstawiającą opowieść o Ashu i Alice walczących o przetrwanie w czasach mroźnej apokalipsy i zrozumienie, kto jest za nią odpowiedzialny), obszernym światem do zwiedzenia, zaawansowanym systemem walki oraz przemyślanym interfejsem użytkownika. 

Fade to Silence screen

Jak tłumaczą twórcy, „stawiasz czoła postapokaliptycznemu, zamarzniętemu pustkowiu”, a cel brzmi: „zebrać wszystko, co niezbędne do zbudowania bezpiecznego, gwarantującego przetrwanie schronienia”. Dodają też, że „to, czy ocalejesz, zależy od umiejętności odczytywania sygnałów pogodowych i podejmowania właściwych decyzji – o poszukiwaniu schronienia lub powrocie do domu”.

Choć autorzy podkreślają, że koncentrowali się przede wszystkim na tym, by rozgrywka była jak najbardziej angażująca i emocjonująca, bez wątpienia to klimat jest jedną z najmocniejszych stron gry Fade to Silence. Nie musicie wierzyć na słowo, wystarczy, że zerkniecie na ostatni zwiastun tej produkcji, zatytułowany Where Is My Mind…

Fade to Silence – trailer gry:

Źródło: THQ Nordic

Odsłon: 4304 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!