Gry

Far Cry 5 z nowym dodatkiem i trybem New Game+

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-08-29

Ubisoft dotrzymuje słowa i systematycznie rozwija Far Cry 5. Dodatek Far Cry 5: Zombie atakują, jak sugeruje nazwa, zmusza graczy do walki z nieumarłymi.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępniony został trzeci i ostatni z dużych dodatków do Far Cry 5. Po Far Cry 5: Mroczne godziny i Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie przyszła pora na Far Cry 5: Zombie atakują.

Nazwa jest tu bardzo wymowna i łatwo domyślić się, iż dodatek zmusza graczy do walki z nieumarłymi. Twórcy przygotowali 7 scenariuszy, można uporać się z nimi w pojedynkę lub w kooperacji. Dodatek Far Cry 5: Zombie atakują dostępny jest na wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

„Podczas gdy znany ci już z Far Cry 5 Guy Marvel próbuje sprzedać swoje pomysły grubym rybom z Hollywood, ty musisz odegrać jego wizje, pokonując fale krwiożerczych zombie w 7 różnych scenariuszach filmowych. Koncepcje Marvela stale się zmieniają, więc przyjdzie ci walczyć z żywymi trupami, niszczyć stacje mutacyjne i zapobiec globalnej inwazji nieumarłych.”


Udostępnienie przedstawionego dodatku zbiegło się w czasie z aktualizacją wprowadzającą tryb New Game+. Dostępny jest on dla graczy, którzy ukończyli kampanię i pozwala im na rozpoczęcie zabawy do nowa, ale przy zachowaniu postępów z „pierwszego podejścia”.

Far Cry 5 New Game+

Źródło: far-cry.ubisoft, Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Osobiście pograłem w tę grę może w sumie 2 godziny i odpuściłem.Zmuszałem się jeszcze później do gry bo bardzo lubiłem tę serię ale niestety nie dałem rady.Ciągle powtarzające się schematy przy każdej nowej odsłonie serii...Ileż można.
  • avatar
    To nowe DLC to kpina trochę.
    Seria siedmiu kilkuminutowych scenariuszy polegająca na przejściu z A do B i strzelanie po drodze do zombiaków.
    Pasuje bardziej na minigierkę.