Na topie

Far Cry 5 z nowym dodatkiem i trybem New Game+

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ubisoft dotrzymuje słowa i systematycznie rozwija Far Cry 5. Dodatek Far Cry 5: Zombie atakują, jak sugeruje nazwa, zmusza graczy do walki z nieumarłymi.

 • Far Cry 5 z nowym dodatkiem i trybem New Game+
A A

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępniony został trzeci i ostatni z dużych dodatków do Far Cry 5. Po Far Cry 5: Mroczne godziny i Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie przyszła pora na Far Cry 5: Zombie atakują.

Nazwa jest tu bardzo wymowna i łatwo domyślić się, iż dodatek zmusza graczy do walki z nieumarłymi. Twórcy przygotowali 7 scenariuszy, można uporać się z nimi w pojedynkę lub w kooperacji. Dodatek Far Cry 5: Zombie atakują dostępny jest na wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

„Podczas gdy znany ci już z Far Cry 5 Guy Marvel próbuje sprzedać swoje pomysły grubym rybom z Hollywood, ty musisz odegrać jego wizje, pokonując fale krwiożerczych zombie w 7 różnych scenariuszach filmowych. Koncepcje Marvela stale się zmieniają, więc przyjdzie ci walczyć z żywymi trupami, niszczyć stacje mutacyjne i zapobiec globalnej inwazji nieumarłych.”


Udostępnienie przedstawionego dodatku zbiegło się w czasie z aktualizacją wprowadzającą tryb New Game+. Dostępny jest on dla graczy, którzy ukończyli kampanię i pozwala im na rozpoczęcie zabawy do nowa, ale przy zachowaniu postępów z „pierwszego podejścia”.

Far Cry 5 New Game+

Źródło: far-cry.ubisoft, Ubisoft Polska

Odsłon: 2969 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. MarTum
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-08-29 22:26

  To nowe DLC to kpina trochę.
  Seria siedmiu kilkuminutowych scenariuszy polegająca na przejściu z A do B i strzelanie po drodze do zombiaków.
  Pasuje bardziej na minigierkę.

  Skomentuj

 2. login1969
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-08-30 08:00

  Osobiście pograłem w tę grę może w sumie 2 godziny i odpuściłem.Zmuszałem się jeszcze później do gry bo bardzo lubiłem tę serię ale niestety nie dałem rady.Ciągle powtarzające się schematy przy każdej nowej odsłonie serii...Ileż można.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)