Gry

Farming Simulator 17 - zajrzyjmy do garażu

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2016-10-15

Najnowszy zwiastun najpopularniejszego symulatora farmy zaoferuje ponad 250 autentycznych maszyn.

Wirtualni farmerzy, to news dla was. Ekipa Giants Software opublikowała nowy zwiastun wyczekiwanej pewnie przez wielu graczy najnowszej odsłony serii Farming Simulator, oznaczonej numerem „17”. Tym razem możemy rzucić okiem na garaż, a właściwie jego (bogatą, trzeba przyznać) zawartość.

Farming Simulator 17 to kolejna odsłona symulatora farmy, który stawia przed nami wyzwanie zbudowania wiejskiego imperium. Hodowla zwierząt, uprawa pola, obróbka drewna i handel towarami – to podstawowe czynności, z jakimi będziemy musieli się zmierzyć. Niezwykle istotną rolę odegrają w tym wszystkim oczywiście pojazdy i narzędzia.

Twórcy już wcześniej zapowiadali, że w „siedemnastce” pojawi się ponad 250 pojazdów i narzędzi. Dzięki współpracy z producentami, wszystkie maszyny będą licencjonowane i wiernie odtworzone (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz). Wszystkie je będziemy mogli ponadto dostosowywać do własnych preferencji. Co tu dużo mówić… zajrzyjmy do garażu:

Premiera gry Farming Simulator 17 na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 25 października.

Źródło: Farming Simulator

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pierwszy!!!
  Zaloguj się
  -26
 • avatar
  Brawo! X komentarzy i żaden nie dotyczy newsa tylko wszyscy karmią trola.
  A co do gry to tylko mi się wydaje, że idą na ilość (maszyn) a nie na jakość (w sensie jakości gry, usprawnienia silnika, mechaniki itd).