Na topie

For Honor nie spodobało się graczom?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Premiera For Honor wzbudziła wprawdzie zainteresowanie, ale w kolejnych dniach tak dobrze już nie było.

  • For Honor nie spodobało się graczom?
A A

Zdecydowaliście się na zakup For Honor? Jesteście zadowoleni z tej inwestycji? Nie zadajemy tych pytań bez powodu.

Gra zdawała się mieć spory potencjał na sukces, optymizmem napawały też pierwsze oceny i opinie części z graczy biorących udział w beta testach. Premiera wywołała sporo emocji, ale okazuje się, że liczba graczy bawiących się przy tym tytule w kolejnych dniach nie rośnie. Co więcej, z rozgrywki szybko rezygnują ci, którzy ledwo co ją rozpoczęli.

Dotyczy to przynajmniej wersji PC, co wyraźnie sugerują dane z platformy Steam. W dzień premiery, 14 lutego, notowano średnio 26 492 graczy na godzinę. 18 lutego udawało się osiągnąć najwyższy wynik - 39 086 graczy i od tego czasu mówić należy o systematycznym spadku. Dziś, 11 marca, zmierzono 11 791 graczy.

For Honor liczba graczy

Można oczywiście dodawać do tego osoby, który korzystają nie ze Steam, ale z Uplay. Trudno jednak przypuszczać, aby tam trend był zupełnie odwrotny. Wygląda na to, że producent może mieć tutaj te same kłopoty, z jakimi spotkał się po premierze The Division. Wtedy również notowano szybki spadek zainteresowania graczy.

Źródło: githyp

For Honor (PC)

Cena od 109 do 119

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 8515 Skomentuj newsa
Komentarze

46

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

  1. kaczor112
    Oceń komentarz:

    21    

    Opublikowano: 2017-03-11 21:55

    Gdybym nie dostał tej gry z promocji MSI to nigdy bym jej nie kupił, gra do zagrania dziennie jednego lub dwóch pojedynków bo zaraz się nudzi.

    Skomentuj

    1. Pilotino
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2017-03-12 00:09

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Takie spadki graczy po premierze to chyba norma. Ja wolę tą tabele http://store.steampowered.com/stats/ Gdy weźmiemy pod uwagę że to jest nowy tytuł to For Honor wygląda dobrze

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        -9    

        Opublikowano: 2017-03-12 02:36

        The Division zaliczyło tez duzy spadek póki w miare nie zbalansowali rozgrywki - jak na PVp był syf to zmienili i na PVE nie dało się grac.
        Teraz w miarę jest stała dość ilość graczy a co dodatek lub patcha zawsze ich przybywa.

        For honor jest dobre by pyknąć kilka szybkich meczyków jak ktoś ma ochotę, nie przykuwa żadnym elementem na dłużej bo pojedynki są bardzo podobne.

        Załuje ze nie ma większej ilości graczy w druzynach - po pierwszych trailerach miałem nadzieje ze tak właśnie będzie a 4 vs 4 to troche biednie.

        Skomentuj

  2. Pioyer
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-03-11 22:01

    zacytuje pewna osobe bo mam takie samo zdanie co do gry

    "Gra jest całkiem spoko żeby pograć sobie kilka dueli dziennie, na zagrywanie się godzinami się nie nadaje. Free to play z mikropłatnościami było by spoko i pewnie bym sobie grał od czasu do czasu. Gra jest za to bardzo satysfakcjonująca jak ładnie się porobi przeciwnika. Nie uważam, że jest mała ilość ciosów, bo dla początkującego gracza nie jest wcale łatwo wszystko ogarnąć ( cios heavy i light do tego dwa specjalne, dwa ataki z rozbiegu, bloki, uniki, parowanie, przełamywanie gardy). Wszystko to do kupy jak się rzuci na ciebie przeciwnik to nie wiadomo co naciskać :D Ogólnie gra się całkiem przyjemnie ale raczej gra szybko się znudzi."

    Skomentuj

  3. Marucins
    Oceń komentarz:

    -19    

    Opublikowano: 2017-03-11 22:08

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Co z tytule robi "?"
    Nie można inaczej?

    Skomentuj

  4. kuba223
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2017-03-11 22:10

    No gra fajna,ale nudzi sie po 2 godzinach.Statystyki to potwierdzają.I cóz to jeszcze pisać.

    Skomentuj

  5. kitamo
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2017-03-11 23:19

    Gra by wciągała gdyby było 16 vs 16, albo najlepiej 32 vs 32.

    Skomentuj

  6. Yogii26
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-03-11 23:25

    Do tej pory gram w Chivalry: Medieval Warfare i nie narzekam. Mam trochę ponad 600 godz. przegranych w grze i nie mam zamiaru przesiadać się na For Honor. Grałem w betę i nie spodobała mi się, system walki dla ludzi, którzy pierwszy raz się z grą tego typu zetknęli może być trudny jednak dla mnie jest on po prostu nudny i typowo konsolowy. Jeśli już ktoś jest zainteresowany tego typu grami to polecam ww Chivalry bądź też poczekać na nową, ciekawą grę Mordhau (akcja na Kickstarterze: https://www.kickstarter.com/projects/430135984/mordhau )

    Skomentuj Historia edycji

  7. Chong-li
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-03-12 00:56

    Ta gra to dno wodorosty i muł.Ten ubisoft to po pierwsze robi gry pod komputery dla entuzjastów bo zwykły Kowalski którego nie stać na pc za 10 kafli zawsze ma z ich grami problemy wydajnosciowe.Ostatnio w co nie zagram z ich stajni to mnie nudzi właśnie po 2-3 godzinach.Wyjatkiem był assasin creed Black flag który był świetny.
    Kupiłem for honor odrazu zrobiłem samuraja polatałem godzinę z mieczem jak małpa i myślałem że się obsram z nudy.
    Ceny gier też mają niezłe jakby sprowadzali je z Azji do Europy,
    jeszcze te Denuvo no to już mnie całkiem pierdykneło, po zmianie ramu trzeba było nowej aktywacji.Nie chce już wiecej słuchać jak taki kitamo pisze że Denuvo wcale nie utrudnia rozgrywki bo aż mi ciśnienie skacze.

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -16    

      Opublikowano: 2017-03-12 01:06

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      tylko ze for honor ma bardzo dobra optymalizacje i smiga jak dziki na GTX970,
      gra może i gowniana ale optymalizacje to ma dobra.

      no ja ramy zmieniam tez codziennie i strasznie denuvo mi przeszkadza.

      Skomentuj

    2. Pilotino
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2017-03-12 02:23

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Chong-li tobie ciśnienie skacze od tych wodorostów i mułu o którym ciągle piszesz... For Honor ma bardzo dobrą optymalizacje. Testy na benchmark były. Takie było podsumowanie " For Honor ma naprawdę umiarkowany apetyt względem kart graficznych jak i w zasadzie wszystkich istotnych w tym aspekcie podzespołów komputera." Link jakby ktos chciał przeczytać całość http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/for-honor-testy-wydajnosci-kart-graficznych/strona/27566.html.
      W gre chyba tez nie graleś bo tam nie można sobie zrobić samuraja! jak to napisałeś. Tam sie tylko wybiera frakcje i kim chcesz grać LoL . Co do zmiany RAM to chciałeś napisać że akurat musiałeś zmienić w ciągu tej jednej godziny jak grałeś w gre?? Bo tak mozna wywnioskować... Bullshit

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        -12    

        Opublikowano: 2017-03-12 02:31

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        poczytaj jego wypociny to szybko zobaczysz ze to multikonto. szkoda w ogole dyskutować.

        Skomentuj

      2. Hattori
        Oceń komentarz:

        9    

        Opublikowano: 2017-03-12 10:33

        Jak czytam wasze komentarze to żal tyłek ściska.Pilotino oświece cię a potem kitamo i resztę.

        Te słowa do Pilotino,..... w grze można grać samurajem po wyborze odpowiedniej frakcji i mogę ci to szybko udowodnić.



        Kitamo odrazu widać że nie grałeś bo na gtx 970 to sobie możesz popierdzieć na skale w tej grze.Bedziesz miał takie przycinki że cię szybko przeciwnik wykastruję.
        Przestań wkońcu kłamać człowieku już ci parę tygodni temu zwracałem uwagę.

        Dopelfinger nie zaczepiaj kitamo bo mimo tego że napiszesz prawdę on i tak cię oczerni w ten sposób się broni.

        Chong-li masz rację gra jest nudna ale mi się znudziła dopiero po trzech godzinach.Co do Denuvo to nie będę komentował powiem tylko że to rak zjadający branże gier.


        Polecam przeczytać jak użytkownicy którzy kupują legalnie gry wypowiadają się o Denuvo http://mmoexaminer.com/anti-denuvo-outcry-takes-nier-automata-discussions/

        Skomentuj Historia edycji

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -8    

          Opublikowano: 2017-03-12 15:15

          Widać że sam nie grałeś. Wyniki były nawet na bmk prezentowane więc skończ kłamać bo aż wstyd gra jest w pełni grywalna na gtx970

          https://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_wydajnosci_for_honor_pc_optymalizacja_punkt_honoru?page=0,6

          Żeby nie było że tylko na bmk nie potrafią testować.

          Skomentuj Historia edycji

        2. Pilotino
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2017-03-12 16:39

          Hattori...On napisał że sobie "zrobił samuraja" Tam nie ma żadnego robienia sobie postaci tylko się wybiera kim się gra LoL Przestańcie pisać bzdury o grach w które nie graliście!
          Co do optymalizacji jeszcze raz wklejam link http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/for-honor-testy-wydajnosci-kart-graficznych/strona/27566.html
          I cytat z artykułu
          "1920x1080
          For Honor stawia wyjątkowo nisko poprzeczkę w tej rozdzielczości i to niezależnie od poziomu detali. Przy ustawieniach średnich nawet Radeon RX 460 poradził sobie bez większych problemów; natomiast do maksymalnych wystarczy wiekowy już GTX 970 lub Radeon RX 470."

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2017-03-12 16:41

            to sa trolle - to ze pisza z kilku kont nie zwieksza ich wiarygodności. daj spokoj, chocbys dziesiątki testów wkleił to i tak będziesz kłamcą i oszustem tak dla zasady.

            Skomentuj

          2. Pilotino
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-03-12 17:00

            Tak, masz rację. Ale muszę przyznać że mnie rozbawiło jak Chong-li napisał że grał godzine a później RAM zmieniał i musiał nową aktywacje robić. To mu się faktycznie udało

            Skomentuj

        3. Agares
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2017-03-12 21:46

          Sorry chłopie ale gadasz od rzeczy. Gra na gtx970 chodzi bardzo dobrze po za jednym miejscem. Chodzi o kawałek lasu ze śniegiem zdaje się. (Grałem tylko w betę i tam miałem 30fps nie stałe 60) po za tym wszędzie w każdym momencie gra miała 60 FPS stale. A tutaj masz jak śmiga. https://youtu.be/m3DBEAsxuHQ

          Skomentuj

          1. PROCTON
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2017-03-13 10:28

            Skąd do chu... te minusy? co jak co, ale For Honor ma o dziwo dobrą optymalizację.

            Skomentuj

          2. Agares
            Oceń komentarz:

            -9    

            Opublikowano: 2017-03-13 15:26

            Trolle, hejterzy ubisoftu i tym podobne stworzenia. zaburzenie czyjegoś światopoglądu a tak być nie może. fakt for honor nudne po pewnym czasie strasznie dla mnie i jedyne co się da grać to 1v1 czy 2v2. bo 4v4 i dominacja to jest absolutne NO Honor.

            Skomentuj

    3. kombajn
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2017-03-12 10:29

      G*** prawda. W For Honor grałem w bete i na moim i3-4170 + GTX770 chodziło idealnie na max detalach fullHD. Jak uważasz ze to jest optymalizacja pod "pc za 10 kafli " to puknij się w czoło.

      Skomentuj

  8. Chong-li
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-03-12 01:15

    Kitamo ty zawsze we wszystko grasz,zawsze wszystko masz i cokolwiek by nie wyszło ty już to widziałeś więc to co ty piszesz to bullshit chyba już każdy to wie.

    Skomentuj

  9. dopelfinger
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2017-03-12 01:24

    Zapomniałeś dodać że ma tak świetną pracę ze ma czas dzień i noc pisać komentarze na benchmarku :D bo taką bajeczke w jakimś temacie czytałem jak mu to ktoś wypomniał.

    Skomentuj Historia edycji

  10. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-03-12 09:48

    No ten cały "kita"też m,nie irytuję ale co poradzisz...

    Skomentuj

  11. KORGAN
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-03-12 10:19

    Te nowe "hity" to porażka i pewnie z Mass Effect będzie podobnie. Dlatego gram w darmowe "Path of Exile" i jestem zachwycony.

    Skomentuj

    1. Marucins
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2017-03-12 14:27

      A co Ty myślałeś - to ma się tylko sprzedać, a co dalej będą z tym robić a kogo to obchodzi. Liczy się tylko zysk ze sprzedaży.

      Skomentuj

  12. mjwhite
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-03-12 10:57

    Jak wymarzą tą 1 z przodu w cenie to wtedy będzie ok.

    Skomentuj

  13. grzekol
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-03-12 11:35

    Nie wiem jak to wygląda na PC, bo grałem tylko na XONE (przypuszczam ze tak samo) ale mnie osobiście (i pewnie innych też) irytuje i coraz bardziej zniechęca do tej gry system matchmakingu. Tragedia... po pierwsza czas oczekiwania na znalezienie rozgrywki, po drugie wrzuca do partii razem z graczami z dużo dużo wyższym levelem. W wersję na xboxa wg statystyk z gry gra przeważnie naraz 20-26tys graczy. Biorąc pod uwage, że rozgrywka ma tylko max 8 graczy to nie rozumie dlaczego system ma problem ze znalezieniem dopasowanych graczy, a przede wszystkim czasem w ogóle z ich znalezieniem. Przynajmniej już mniej sytuacji kiedy partia kończy się błędem i wyrzuceniem do menu....

    Skomentuj

    1. Chiny_X
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-03-12 13:17

      W DOTA2 gra znacznie więcej graczy i czasem trzeba 5 min czekać na mecz a niekiedy i dłużej.
      A jak pominiesz ruski serwer do wyszukiwania to można strasznie długo czekać, ale przynajmniej nie musisz tych cygańsko/żydowskich znaczków w komentarzach czytać :D

      Skomentuj

    2. Chiny_X
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-03-12 13:18

      W DOTA2 gra znacznie więcej graczy i czasem trzeba 5 min czekać na mecz a niekiedy i dłużej.
      A jak pominiesz ruski serwer do wyszukiwania to można strasznie długo czekać, ale przynajmniej nie musisz tych cygańsko/żydowskich znaczków w komentarzach czytać :D

      Skomentuj

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      -8    

      Opublikowano: 2017-03-12 16:44

      To wynika z zasad matchmakingu - gdyby można było wybrać serwery regionalnie to szybciej by dopasowało.
      Podobny problem był w Division przy wejściu Survivalu.

      Skomentuj

  14. Zapinator
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-03-12 12:12

    Beznadziejna optymalizacja,wieksza akcja gra przycina(i7-4790k 32 gb ram gtx 1080) ,nuda straszliwa.Wywaliłem kasę w błoto.Faktycznie gra robi tak że ci wjeżdża koksu parę lvli więcej i wyżyna wszystkich.

    Skomentuj

    1. Pilotino
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2017-03-12 16:50

      Chyba pomyliłeś GTX 1080 z GT 8800 http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/for-honor-testy-wydajnosci-kart-graficznych/strona/27566.html
      I cytat z artykułu
      "1920x1080
      For Honor stawia wyjątkowo nisko poprzeczkę w tej rozdzielczości i to niezależnie od poziomu detali. Przy ustawieniach średnich nawet Radeon RX 460 poradził sobie bez większych problemów; natomiast do maksymalnych wystarczy wiekowy już GTX 970 lub Radeon RX 470."

      Tak Zapinator jak to określiłeś "gra robi ci tak" że możesz grać na starym sprzęcie

      Skomentuj

      1. ShogunToranaga
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2017-03-12 17:06

        @Pilotino a co powiesz na to że na moim Geforce gtx 1080 też gra sie zacina na większej akcji.
        Zaraz powiesz że też kłamie i wszyscy kłamią i nikt nie potrafi rozróżnić kart jakie ma w blaszaku.Zapewne Pilotino i Kitamo to ta sama osoba:) albo kumple:)

        A ty kitamo jeszcze na benchmarku heheh i ludzie wierzą w to co piszesz,bardzo fajna komedia.

        Pozdrawiam.

        Skomentuj

        1. Pilotino
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2017-03-12 17:37

          Uwierze ze ci się zacina jeśli grasz w 4k. Ja mam GTX 1080 i w 3440x1440 mam średnio 70fps.

          Skomentuj

          1. ShogunToranaga
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2017-03-12 17:48

            Gratuluje ci z całego serca, w takim razie kupiłeś lepszego gtx 1080 niż ja i życze ci dalszej miłej gry w 70 klatkach na sekunde oraz wielu sukcesów w grze.

            Skomentuj

          2. Pilotino
            Oceń komentarz:

            -7    

            Opublikowano: 2017-03-12 18:43

            Jakbyś chciał zobaczyc GTX 1080 w 4k proszę bardzo, ustawienia ekstremalne https://www.youtube.com/watch?v=qMlU3RS1eYw O żadnym zacinaniu nie ma mowy...
            Pozdrawiam

            Skomentuj

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2017-03-12 19:06

            Ty serio jeszcze odpisujesz im na te baity ?
            Daj spokoj.
            Wszystkie portale kłamią które testowały tą gre, benchmark tez kłamie przecież, Ty kłamiesz, ja kłamie. Skoro jednej osobie z 20 kontami się zacina, to znaczy ze się zacina i nie ma dyskusji.

            Skomentuj

          4. Pilotino
            Oceń komentarz:

            -7    

            Opublikowano: 2017-03-12 19:19

            Żebyś wiedział, trochę na tym forum jak w wariatkowie się robi. Mam tylko nadzieje że to jedna osoba i kilka kont, bo to już by była tragedia :)

            Skomentuj

  15. Oldboy
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2017-03-12 13:44

    Przepraszam musialem to napisac UBISHIT i wszystko jasne Pozdrawiam serdecznie i zycze miłego dzionka :)

    Skomentuj

  16. Cyggu
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-03-12 14:44

    Z Wildlands będzie tak samo.

    Skomentuj

  17. typ71
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-03-12 14:46

    zamiast tego kupilem wildlands i nie żałuję.

    Skomentuj

  18. Balrogos
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-03-12 16:50

    Mowilem juz pol roku temu ze to slaba gra niekt nie wierzyl :(

    Skomentuj

  19. Talek
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-03-12 18:59

    Przecież to Ubisoft, wszystkie jego gry są na tydzień a przed premierą zawsze zachowują sie jakby tam spodziewali sie setek tysiecy przez kolejny rok. To samo było z The Division, Steep i co tam po kolei wychodzi.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2017-03-12 19:11

      No TD to akurat ma sporo graczy, ale to nie jest battlefield przecież żeby przyciągał miliony.
      Najwiecej graczy jest na ps4 i xone, na PC skromniej ale utrzymuje się stała liczba.
      I nie ważne czy gra 20 tysięcy czy 20 milionow - i tak na serwerze widzisz tyle samo osob max.

      Skomentuj

  20. BonnyDirt
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-03-12 23:41

    Nie ma się co dziwić ze co raz mniej graczy w For Honor, ta gra nie ma nic to zaoferowania, skromniutka zawartość ubi jak zawsze wielki hype robi na premierę, i jeszcze ta cena okolice 200 zł. za co ? mam nadzieje ze ta gra jak najszybciej zdechnie razem do kupy z Wildlands ;)