Na topie

Forza Horizon 3 w rękach 2,5 mln graczy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Forza Horizon 3 sukcesem, podobnie jak cała seria Forza, która przyniosła studiu Microsoft ogromne przychody.

  • Forza Horizon 3 w rękach 2,5 mln graczy
A A

Forza Horizon 3 od samego początku zbierała bardzo dobre oceny, zarówno wśród recenzentów jak i graczy. Najnowsze informacje ujawnione przez Microsoft nie będą zatem dla nikogo większym zaskoczeniem.

W oficjalnym komunikacie podano, iż Forza Horizon 3 trafiła do 2,5 mln graczy. Jak na tego typu produkcję (dostępną dodatkowo na ograniczonej liczbie platform) jest to wynik bardzo dobry, w pełni satysfakcjonujący Microsoft.

Forza Horizon 3 ma być najszybciej sprzedającą się grą wyścigową na obecną generację konsol. Wspomniany wynik zostanie zapewne jeszcze poprawiony, gra cały czas wzbogacana jest o dodatkową zawartość i znaleźć powinna kolejnych nabywców.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że cała seria Forza przyniosła do tej pory miliard dolarów przychodu.


Źródło: xbox

Odsłon: 2952 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2017-02-14 21:31

    Gdyby Forza była dostępna na Windows 7 i 8 było by 3x razy większe zainteresowanie grą.

    Skomentuj

    1. AlexBe
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-02-15 08:05

      A pod linuksem to by szła jak ciepłe bułeczki.

      Skomentuj

    1. figer
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-02-15 18:33

      To że pęknie było pewne, jak małomiękcy niechcący puścili dev release w ramach update'u. I tak się dziwię, że crackerom zajęło to 2 miesiące.

      W tej chwili jedyną ścianą dla tego releasu jest to, że musi stać na W10, a wielu ludzi bawiących się w piraty nie ufa temu systemowi.

      Skomentuj Historia edycji

  2. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-15 10:05

    Gdyby nie zwalona optymizacja na PC powiedział bym że to najlepsza ściganka arcade jaka powstała. LVL 428 i dalej mam tyle samo frajdy z jazdy co pierwszego dnia!

    Skomentuj Historia edycji

        1. jatojatojatoja
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-02-15 12:45

          Daj spokój, ten chochlik to imbecyl jak jego stary i większość postów to ściemy :)

          Skomentuj

          1. deton24
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-15 17:15

            Może to od RAMu i jego szybkości.
            Forza lubi dużo szybkiego RAMu.
            Ty masz jeszcze DDR3.
            Może to ma związek

            Skomentuj

          2. figer
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-15 18:42

            Ja mam tę grę na GT1070 i C920 @ 4Gh i konfigurator N-Vidi mi tę grę ustawił na 2560 x 1600. Mam 40-60 klatek z lekkimi przycinkami czasem.
            Pamięć mam 3 kanałowe 12gb 2133 i raczej ta pamięć w benchmarkach łyka wszystkie DDR4 bo ma 3 razy krótsze timingi.

            Skomentuj

          3. qLmasakra
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-17 16:27

            U mnie stabilne 50 + minimalnie 49 w 4k ultra MSAA x4
            45 + minimalnie 41 w k4 ultra MSAA x8
            nic nie szarpie.