Na topie

Forza Horizon 3 z nowymi samochodami i sporymi problemami

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Najnowsza aktualizacja Forza Horizon 3 na PC wywołała spore zamieszanie.

 • Forza Horizon 3 z nowymi samochodami i sporymi problemami
A A

Gracze bawiący się przy Forza Horizon 3 nie mieli do tej pory większych powodów do narzekania. Wydawało się, że tak już zostanie, ale producent niechcący na to nie pozwolił.

Kłopoty zgłaszać zaczęli posiadacze wersji PC. Została ona ostatnio zaktualizowana, ale poprzez niedopatrzenie na serwery trafiła łatka 37.2, a nie 35.2. Efekty okazały się bolesne, zwłaszcza jeśli po instalacji rozpoczęło się zabawę i nadpisało swój stan gry. Save'y były w takiej sytuacji tracone. Były, ponieważ obecnie do pobrania jest już prawidłowa aktualizacja. Niestety dla niektórych jest już za późno.

Co ciekawe, wadliwa aktualizacja okazała się w rzeczywistości developerską wersją gry. Dość szybko znaleziono w niej kilak ciekawych wzmianek, chociażby o tym, iż wkrótce pojawić powinno się rozszerzenie z samochodami Porsche.

A skoro o rozszerzeniach mowa to udostępniono już Rockstar Energy Car Pack z kilkoma nowymi autami, między innymi BMW i8, Volvo V60 Polestar czy Nissan Skyline GTS-R (R31). Poniżej rzucić możecie okiem na zwiastun.


Źródło: Xbox

Odsłon: 5197 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. IVPANVZERVI
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-01-04 23:45

  Ładna ta Forza i model jazdy pewnie też ok.

  Skomentuj

  1. pablo11
   Oceń komentarz:

   -9    

   Opublikowano: 2017-01-05 02:58

   ładna graficznie jest to fakt. Czy model jazdy ok ?? Nie wiem. Osobiście zauważam, że auta lekko lewitują nad trasą, co nie wróży raczej jakiejś mega fizyki. Graficznie najlepszą gra wyścigową jaką mam jest dirt 3. Którego ściągnąłem za darmo. Na tym jego zalety sie kończą. No może ja sobie zły poziom ustawiłem, ale odniosłem wrażenie że tak na klawiaturze jak i na kierownicy (którą wreszcie chciałem potestować, bo z innymi grami nie chciała za bardzo współpracować) na poziomie srednim i zaawansowanym grało się co najmniej dziwnie.
   Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że ja raczej do sterowania się szybko przyzwyczajam, a bezpośrednio przed tym testowaniem tej gry na kierownicy przejechałem 100km zwykłym samochodem, po śniegu/lodzie.
   Tyle narzekania na dirt 3. Dostałem go za darmo. Tej gry za 250zł bym nie kupił, 250zł to zbyt dużo nawet jak na dobrą wyściogową grę.

   Skomentuj

 2. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-01-04 23:56

  Problem w tym że na pc wycofali łatkę i nowej (ta która powinna być) ciągle nie ma. Tak więc widzimy w Windows Store że takie DLC istnieje i je posiadamy ale w grze nic nie ma.

  Współczuję ludziom którzy mieli nabity konkretny poziom + wiele aut itd. Będą zaczynać od zera.... Mam nadzieję że MS da im jakąś rekompensatę za brak kompetencji.

  Jak w ogóle mogło dojść do takiego błędu? Ktoś pomylił wersję gry która wyjdzie za tygodnie jeśli nie miesiące z małym updatem dodającym kilka aut....

  Skomentuj

 3. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-01-05 08:22

  ponad 200PLN za grę? chore. ktoś tu chyba ściągał z marketingowców blizzarda.

  Skomentuj

 4. popo601
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-01-05 08:42

  Całe szczęście że na PC w Forze nie grałem od jakiegoś czasu bo ogrywam ją na Xone, ponad 200h w grze jakbym stracił plik zapisu to bym się nieźle wkurzył.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!