Na topie

Foxit Reader 9.0 - w pełni funkcjonalny czytnik PDF

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Foxit Reader to darmowy czytnik PDF do biura i do domu. Zapewnia dostęp do wielu funkcji usprawniających pracę z dokumentami.

 • Foxit Reader 9.0 - w pełni funkcjonalny czytnik PDF
A A

Popularny darmowy czytnik PDF – Foxit Reader – doczekał się nowej „okrągłej” wersji: 9.0. Producent zapewnia, że zawarte w niej poprawki dotyczą głównie stabilności i bezpieczeństwa, ale w programie pojawiło się też kilka nowych funkcji.

Foxit Reader 9.0 to między innymi możliwość eksportowania cyfrowych ID (do .fdf), ulepszona funkcja powiększania dokumentów i liczne poprawki w systemie komentarzy, a w kwestii bezpieczeństwa – obsługa Windows Information Protection i Microsoft PDF V2 IRM. Program wzbogacił się również o obsługę systemu wywoływania funkcji po wciśnięciu pojedynczych klawiszy.

Pobierz Foxit Reader – funkcjonalny czytnik PDF:

Pobierz Foxit Reader

Foxit Reader – alternatywa dla Adobe Reader

Choć to duże i pełne rozmaitych funkcji oprogramowanie, Foxit Reader szybko się uruchamia i działa bez zarzutu na współczesnych komputerach. To czytnik dokumentów PDF, który oferuje funkcje przeszukiwania treści, wydruku, kopiowania fragmentów, dodawania komentarzy, wyróżniania tekstu czy zabezpieczania plików. Interfejs zaś jest na tyle dobrze pomyślany, że obsługa nikomu nie powinna sprawiać problemów. Warto też dodać, że dzięki obsłudze kart możliwa jest praca na kilku dokumentach równocześnie. 

Foxit Reader to w pełni darmowe oprogramowanie, które może być wykorzystywane w domu i w firmie. Dostępne jest w polskiej wersji językowej.

Źródło: ghacks

Odsłon: 6667 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
  1. st4lk3r
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-11-02 21:26

   PDFX Edit 6.
   Nie płać za coś, co można mieć za darmo.
   Q2hvY2hsaWs8 to jakiś ignorant.

   Skomentuj

 1. Mizuiro
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-11-02 23:58

  Skoro program nie pozwala na tworzenie / edycje pdf'ów to jaki jest sens jego instalacji skoro obecnie każda przeglądarka bez problemu pdf'y otwiera?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!