Smartfony

Galaxy S8+ z 6 GB RAM może trafić do Europy - będzie drogi

opublikowano przez w dniu 2017-04-09

Dodatkowy wariant Galaxy S8+ ma dużo pamięci, ale koszt jego zakupu to naprawdę spory wydatek.

Na pierwszy rzut oka trudno o wiele zarzutów pod adresem Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Niektórzy sugerują jednak, że producent powinien zdecydować się na nieco większe zasoby pamięci. Zadbał o to, ale już w dodatkowym wariancie większego z modeli.

W Chinach oraz Korei Południowej pojawi się Galaxy S8+ wyposażony w 6 GB pamięci RAM. Jednocześnie użytkownicy będą mobili liczyć tutaj na aż 128 GB przestrzeni na dane. To spore zmiany względem oryginału [4 GB RAM + 64 GB - przyp. red.].

Od początku spekulowano, iż bogatszy wariant smartfona to odpowiedź na flagowce konkurencji z Chin, które oferują coraz częściej właśnie 6 GB RAM. Jednocześnie nie dawano większych szans na to, aby dodatkowy wariant Galaxy S8+ trafił do Europy. Być może stanie się inaczej.

Koreańskie źródła informują, iż Galaxy S8+ z 6 GB RAM zadebiutuje w większej liczbie państw i trafi także na nasz kontynent. Gdzie konkretnie? To zależeć ma od zainteresowania klientów.

Jeśli dojdzie już do debiutu, przygotować należy się na spory wydatek. Koszt zakupu Galaxy S8+ z 6 GB RAM na rynku koreańskim wynosi około 1020 dolarów. W Polsce byłoby to z pewnością grubo ponad 4000 złotych.

Źródło: digitaltrends, Samsung

marketplace

Komentarze

17
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak już dojdą do S10 to będziemy mieć warianty:
  S10 lite, S10, S10+, S10 Plus+, S10 Max+, S10 ociekający zaj.... .
  Zaloguj się
  10
 • avatar
  Brawo dobili do 1000 dolarów
 • avatar
  chyba coś nim w tej głowie styki się zwarły tyle kasy
 • avatar
  Mając 4K w gotówce można naprawdę zaszaleć. Wydać taką kwotę na telefon którego "plecki" roztrzaskują się na tysiąc kawałków po upadku z wysokości 50 cm (drop testy na youtube) może okazać się prawdziwą traumą dla potencjalnego nabywcy :)
 • avatar
  A ja powiem że cały świat już się śmieje z samsunga ostatnio nawet w Ameryce był kabaret a tematem był model Galaxy S8 naśmiewali się że zamiast telefonu robią przenośny komputer a ceny są takie same jak dobrych laptopów!
 • avatar
  Zawsze się zastanawiałem, czym właściwie kierują się ludzie kupujący telefon za 3, 4 tysiące złotych. Ilu właścicieli faktycznie wykorzystuje możliwości płynące z tak drogiej zabawki. Ja nie potrafiłbym, mam skonkretyzowane wymagania odnośnie do telefonu i nie kupiłbym czegoś, czego i tak bym nie wykorzystał. Drogie komputery, telewizory, sprzęt audio, aparaty - to wszystko daje doraźne korzyści, ale co takiego robią te drogie telefony, aby warto było je kupować? Robią wszystko, ale czy robią to na tyle dobrze, aby płacić za nie tak duże pieniądze?
  Zaloguj się
 • avatar
  Wprowadzajac model za 1000 nagle potencjalnemu kupcowi 800 za model podstawowy wydaje sie byc bardzo dobra cena.

  gdyby jeszcze oferowali cos poza zajebistoscia dla nowego nabywcy cos dla wiernych fanboyow Samsunga ktorzy potrafia przesiadac sie z flagowca na flagowca co roku.
 • avatar
  Niedługo telefonu będą miały więcej:
  -ramu
  -mhz i rdzeni procesora
  -rozdzielczości
  -pojemności flash..

  od typowego komputera lub nawet tych do gier komputerów.
  Szkoda, że rynek PC się tak szybko już nie rozwija.
  Zaloguj się
  -6
 • avatar
  To nie jest duzo kasy jezeli sie duzo zarabia. No tak na logie panowie wezmy to ....